Lek.

Paweł Chęciński

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno Położniczy

  Lekarz najlepszy u jakiego do tej pory byłam. W pełni kompetentny z wyważonym poczuciem humoru, delikatny. Konkretny w przekazie cennych informacji.
  Nie liczą się dla niego korzyści finansowe.
  Lekarz z powołania.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam

   Nazywam się Paweł Chęciński, jestem absolwentem Wydziału Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

   W zawodzie lekarza medycyny pracuję od 13 lat. Aktualnie pracuję w szpitalu Ujastek w Krakowie , jak również Medikor w Nowym Sączu. Pacjentki przyjmuję prywatnie w gabinecie Myślenicach jak również w Krakowie w przychodni Top Medyk .

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno Położniczy

  Reymonta 4a, 32-400 Myślenice, małopolskie


  TOPMEDYK Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

  Republiki Korczakowskiej 19/4, Bieżanów-Prokocim, 30-867 Kraków, małopolskie

  Cytologia 50 zł
  Konsultacja z usg 150 zł
  Wkładka domaciczna niehormonalna 400 zł
  Wkładka domaciczna hormonalna ( 3 lata) 850 zł
  Wkładka domaciczna hormonalna ( 5 lat) 1 000 zł
  Usg genetyczne 150 zł
  Implant antykoncepcyjny 850 zł
  Nifty test 2 300 zł
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Paweł Chęciński
  Paweł Chęciński
  Ginekolog
  Myślenice
  trzeba porozmawiać z mamą, potem ewentualnie udać się do ginekologa- najlepiej dziecięcego

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno Położniczy

   Lekarz najlepszy u jakiego do tej pory byłam. W pełni kompetentny z wyważonym poczuciem humoru, delikatny. Konkretny w przekazie cennych informacji.
   Nie liczą się dla niego korzyści finansowe.
   Lekarz z powołania.

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno Położniczy

   Najlepszy lekarz u jakiego byłam :) Sympatyczny, profesjonalny i delikatny. Mówi o wszystkim co robi w danym momencie badania. Ogólnie "buzia się mu nie zamyka" i dużo żartuje co wprowadza luźną atmosferę :)
   Polecam w 200% ! :)

  • Cudowny lekarz.Dzięki niemu zaszłam w upragnioną ciąże.Dziekuje Bogu ze go wybralam.Kompetentny i cierpliwy.Kiedy coś nas niepokoiło moglismy do niego zadzwonic,zawsze znalazł dla nas czas.Na koniec to on przywitał na świecie naszą córeczkę całą i zdrową.Dziękujemy Panie doktorze :)

  • K

   Bardzo kompetentny ale nie w każdym przypadku pięć lat temu rodziłam przy doktorze Chęcińskim nie był wcale opanowany wręcz spanikowany nie wiedział co robić podczas porodu dziecko się cofnęło a po urodzeniu usłyszałam gratuluje piękny syn jak się później okazało podczas porodu doszlo do niedotlenienia i dziecko ma mózgowe porażenie dziecięce więc taki wspaniały nie jest

  • Wspaniały kompetentny lekarz - uratował mnie i życie mojego okruszka.Polecam go w 100% każdej kobiecie. Prawdziwy lekarz z powołania a nie taki, który tylko czeka na korzysci finansowe.

  • M

   Bardzo pozytywny, kompetentny lekarz. Byłam u niego na pierwszej wizycie ciążowej i polecam każdej przyszłej mamie. Wykazuje zainteresowanie pacjentką i potrafi wczuć się w sytuację. Tak powinien zachowywać się każdy lekarz.

  • Byłam już pacjentka Dr parę lat temu. Szczerze, wtedy nie poleciła bym go nikomu. Teraz trafiłam do niego ponownie, bo juz nie mialam ochoty sluchać od poprzedniego lekarza, że wszystko ok. I co? Jak dla mnie w końcu trafiłam na kogoś, kto mi wszystko wytłumaczył, nawet narysował:) Buzia podczas wizyty się um nie zamyka:) bardzo sympatyczny. Minus, za to, że jest bardzo ciekawski- tak, tak Panie Doktorze, nie lubie, gdy mnie ktoś wypytuje o poprzedniego lekarza. Polecam wszystkim

  • B

   Szczerze polecam doktora Chęcińskiego. Byłam jego pacjentką zarówno w przychodni jak i w prywatnym gabinecie i niezależnie od miejsca przyjmowania zajmował się mną bardzo profesjonalnie i był ogromnie zaangażowany. Mam nadzieję, że tozaangażowanie z czasem nie minie. Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

  • P

   Do pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki - czego teraz żałuję. Zrobione badania - w tym USG genetyczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Niestety pan doktor nie wykrył u mojego dziecka zespołu Downa - wg niego wszystko było w normie. Nauczona doświadczeniem wiem, że nie polegałabym już na opinii jednego lekarza - wyniki porównałabym z opinią innych, może lepszych specjalistów.

  • P

   Jestem pacjetka Pana Doktora od okolo 4 lat prowadzil moje 2 ciaze i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalny lekarz, a przy tym z duzym poczuciem humoru i nie oszukujmy sie bo jest bardzo przystojny i az milo isc do niego na wizyte. Był przy obu moich porodach, jego obecność bardzo rozluźniła sytuacje ( nie odczówało sie takiego stresu ). W każdej chwili służy pomocą i radą. Polecam jak najbardziej :)