Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniały lekarz, faktycznie małomówny, ale wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nie denerwuje się kolejnymi, nawet jeśli dla niego są to sprawy oczywiste, czasem nawet zażartuje ;). Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna, lekarz stara się rozmawiać tak, żeby uspokoić pacjenta, omawia prognozowaną drogę leczenia. Diagnoza trafna już po pierwszej konsultacji, oczywiście finalnie potwierdzona odpowiednimi badaniami. Bardzo bałam się zabiegu, a z gabinetu wyszłam z uśmiechem! Naprawdę :) Blizna praktycznie niewidoczna. Serdecznie polecam!

 • B

  Dr Paweł Burski jest wspaniałym uzupełnieniem teamu ordynatora Marka Stempnia Oddziału Onkologicznego w MSWiA w Łodzi na Północnej.

  Lekarz cichy, małomówny, ale bardzo konkretny i kompetentny, na pierwsze wrażenie - niedostępny, ale to tylko pierwsze wrażenie....zawsze obejmie opieką, radą,i fachową pomocą. Pomógł wielu osobom, którym go poleciłam i nie zawiodły się !
  Będąc wieloletnią pacjentką tego szczególnego miejsca, mogę powiedzieć, że Ci ludzie stanowią fenomen - dzięki takim lekarzom, którzy tu PRACUJĄ, PRACUJĄ DLA PACJENTA !
  Jeżeli trzeba zaprzyjaźnić się z rakiem, to tylko pod taką opieką. Gorąco polecam, Bożka

 • M

  Mija właśnie 8 miesięcy od mojej operacji usunięcia guza piersi.Pan doktor bardzo kompetentny, posiada niewyobrażalnie dużą wiedzę nie tylko w swojej dziedzinie. Bardzo szybko postawiona trafna diagnoza, Pan Doktor miły, ale za razem bardzo konkretny i poważnie podchodzący do sprawy. Blizna po mojej operacji pomimo ponad 5 cm nacięcia jest teraz praktycznie niewidoczna - ja dzięki temu czuję się fantastycznie, bo powiem szczerze, że bardzo bałam się operacji - chociaż jak się okazało- nie było czego. Każda wizyta z pełnym wywiadem i pytaniami - bardzo miło wspominam wizyty u Pana Doktora - lista zleconych badań, sprawdzenie ogólnego stanu i dokładnie zapamiętany problem bez zerkania w kartotekę a to rzadko się zdarza. Szczerze polecam.

 • P

  Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Szybka diagnoza poprzez skierowanie na konkretne badania i finalna operacja, która powiodła się, a efekt estetyczny jest bardzo dobry.
  Zaczęłam od wizyty prywatnej na Lutomierskiej (z polecenia przez innego lekarza). Operację miałam w MSWiA na NFZ. Takiej opieki całego zespołu lekarskiego i pielęgniarskiego jeszcze nigdy nigdzie nie doświadczyłam. Życzę sobie i wszystkim, aby tak wyglądała opieka szpitalna w całej Polsce.
  Kontynuuję prywatne wizyty kontrolne u Pana doktora i za każdym razem jest pełen profesjonalizm. Co najważniejsze i bardzo miłe dla pacjenta - dr Burski bardzo dobrze pamięta pacjenta i jego historię choroby.
  Z całego serca polecam.

Jesteś tym lekarzem?

144

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.