mgr

Paulina Wróblewska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem Społecznym Psychologiem Klinicznym, Psychologiem Dziecięcym i Psychoterapeutą. Numer (7-3-2-7-6-4-1-9-8) Posiadam również dyplom ukończenia szkolenia z psychoterapii w Profesjonalnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Psychoterapia Wróblewscy

  Spotkania i rozmowy z p.Pauliną okazały się dla mnie niezwykle skuteczne. Atmosfera, sposób prowadzenia rozmowy, niezwykła uważność na potrzeby pacjenta, delikatność i duże wyczucie taktu sprawiły, że czułam się bezpiecznie i dobrze. To pozwoliło również na przełamywanie kolejnych barier i budowanie zaufania. Równie ważne było dla mnie podążanie za moim tempem pracy nad sobą i chęcią otwierania się, a dzięki temu spokój i ostatecznie sukces mojej terapii. Polecam:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Wysłucha, doradzi. Pierwszą wizytę dodam bardzo dobrze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Panią Paulinę polecił mi znajomy, który również był zadowolony. Moje dzieci szybko obdarzyły Panią psycholog zaufaniem i ciepło ja wspominają.

 • E
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Panią doktor polecił mi bardzo dobry neurolog do którego udałam się z moim synem z powodu nerwicy lękowej.
  Bardzo pomogły nam konsultacje które przebiegały zawsze w bardzo miłej, spokojnej i ciepłej atmosferze.
  Pani doktor jest profesjonalistką w tym co robi.
  Na chwile obecną mój syn po paru spotkaniach radzi sobie świetnie z atakami lękowymi w szkole i w miejscach gdzie są duże ilości ludzi np. galeria,kino co powodowało też złe samopoczucie bez wsparcia leczeniem farmakologicznym.
  Gorąco polecam panią doktor.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina Wróblewska jest kompetentną osobą na danym stanowisku, ponadto jest wspaniałym psychologiem dziecięcym.
  Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jest to bardzo kompetentna osoba. Podchodzi do swoich pacjentów bardzo profesjonalnie. Pani psycholog sprawiła, że na wiele aspektów swojego życia spojrzałam inaczej. Zdecydowanie polecam :)

 • Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: problemy z emocjami

  Bardzo dobra Pani psycholog, ma świetny kontakt z dziećmi, potrafi słuchać , daje wsparcie i możliwości rozwiązywania problemów. Wykazuje ogromne zainteresowanie problemami pacjentów. Jedyna Pani doktor, z którą chciał pracować mój syn. Szczerze polecam Panią Paulinę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina Wróblewska jest bardzo kompetentną osobą. Oczywiście jest punktualna, nie odwołuje sesji, jeżeli istnieje potrzeba zmiany terminu przez pacjenta zawsze stara się dopasować tak, aby każdej ze stron wszystko odpowiadało. Ale tak naprawdę najważniejsze jest to, że siedząc na fotelu u Pani Pauliny czujesz i wiesz, że nie jesteś tylko kolejną osobą, która jeszcze ma się tutaj zjawić. Czujesz i wiesz, że studiuje Twoje problemy, że zastanawia się nad rozwiązaniami. Niesamowita pamięć do szczegółów z Twojego życia powoduje poczucie bezpieczeństwa. Ale nigdy nie ocenia, nie wyraża swojej osobistej opinii. Natomiast pokazuje Ci jak to co czujesz i myślisz może wyglądać z każdej możliwej strony. Daje Ci narzędzia, którymi pomału zbudujesz to do czego dążysz, oczywiście przy jej pomocy. Pisząc narzędzia mam na myśli chociażby tzw. zadania domowe, które pomagają układać sobie życie nie tylko podczas jednej sesji, ale podczas codziennego życia.
  Uważam, że spotkania z Panią Pauliną Wróblewską pomogą dotrzeć do prawdy o sobie samym i sprawią, że nowy etap w życiu będzie znów ekscytujący, ale też będzie mu towarzyszyło przekonanie, że już wiesz co robić, aby się nie poddać.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia WróblewscyUsługa: Psychoterapia indywidualna

  Każdego kto ma jakiekolwiek wątpliwości zachęcam do podzielenia się z swoimi problemami z Panią Pauliną. To niesamowita osoba, nie bagatelizuje problemów. Nie tylko słucha, ale przede wszystkim pomaga interpretować zachowania, słowa, emocje. Szuka i proponuje rozwiązania. Każde spotkanie to nieprawdopodobna dawka energii i chęci do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Psycholog z powołania, ewidentnie lubi to co robi. Jej praca nie kończy się z chwilą zamknięcia drzwi przez pacjenta. Przy każdym spotkaniu czułam, że w przerwie między wizytami myślała o moich problemach, szukała metody by mi pomóc. Zaangażowanie godne podziwu. W efekcie pewna siebie i słuszności swoich decyzji zaczynam nowe życie, choć jeszcze kilka miesięcy temu wydawało mi się, że z mojej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz otworzyłam się przed obcą osobą i po całej przeryczanej drodze do domu czuję się świetnie! !!!!!! Wydaje mi się, że z pomocą PANI doktor dam radę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Społecznym Psychologiem Klinicznym, Psychologiem Dziecięcym i Psychoterapeutą. Numer (7-3-2-7-6-4-1-9-8) Posiadam również dyplom ukończenia szkolenia z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie (Polskie Towarzystwo Psychologiczne) akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjne.Ukończyłam specjalność z Psychoterapii uzależnień a także z Psychoterapii Zaburzeń Nerwicowych i Zaburzeń Osobowości.

  Aby poszerzyć jakość swoich usług ukończyłam studia podyplomowe – Mediacje i Negocjacje. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując z osobami z zaburzeniami psychicznymi, a także w Domu Dziecka w Warszawie. Obecnie współpracuję z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Częstochowie, pracowałam w Domu Pomocy Społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Obecnie Pracuję również w Ośrodku Adopcyjnym, z osobami które borykają się z problemem bezpłodności, z dziećmi które trafiły do rodzin adopcyjnych, jak również będącymi w rodzinach zastępczych lub placówkach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii w Warszawie
 • Wydział Społecznej Psychologii Klinicznej w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Staż- Szpital Praski- Pododział Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych
 • Staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Staż w Centrum Zdrowia Psychicznego w Częstochowie
 • Staż w Fundacji Praw Kobiet- Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.
więcej

Certyfikaty

 • Paulina Wróblewska, psycholog w mieście Częstochowa - Certyfikaty

Zdjęcia