mgr

Paulina Szetela

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie uzyskałam stopień licencjata oraz magistra fizjoterapii. Posiadam również tytuł Technika Masażysty. Specjalizuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: masaż

  Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalnie wykonany masaż. Z pewnością przyjdę na kolejne sesje. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: napięcie pleców

  Profesjonalne, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta. Pani Paulina wyraźnie stara się pomóc, jest kompetentną i pogodną osobą. Po godzinie intensywnego masażu pleców ze skupieniem na miejscach szczególnie spiętych, ulga była odczuwalna od razu. Zdecydowanie polecam Panią mgr, osobiście wrócę jeszcze nie raz z profilaktyką mięśni pleców.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: fizjoterapia

  Holistyczne podejscie do pacjenta.Doskonale efekty po 4 sesjach.Osoba pelna energii ,pasji i poswiecenia.Bylem u wielu fizjoterapeutow ale dopiero p.Paulina postawila prawidlowa diagnoze odnosnie moich dolegliwosci obreczy barkowej.Przy kolejnych wizytach we Wroclawiu bede u p.Pauliny na konsultacji i po wskazowki. Serdecznie pozdrawiam i dziekuje za pomoc :)

 • K
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: masaż

  Chociaz rehabilitacja jest procesem dlugotrwalym i nieczesto bolesnym, w tak profesjolanych rekach jak u Pani Pauliny, w tak przyjemnej atmosferze i czujac, ze z kazdym spotkaniem jest troszke lepiej, po prostu wie sie, ze bedzie dobrze. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: bóle głowy

  Pani Paulina jest bardzo mądrą, kompetentną i pracowitą osobą. Ma dużą wiedzę i zarazem radość z pomagania innym. Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: masaż sportowy

  Jestem pod okiem Pani Pauliny od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie zaprzestać wizyt przy tak ciężkim treningu. Rzeczowa profesjonalistka, która na prawdę zna się na rzeczy.

 • K
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: przykurcz mięśni

  Profesjonalna i kompetentna, najpierw powiedziała w czym jest problem a później bez problemu dała radę poćwiczyć z naszym synkiem. Polecam gorąco

 • K
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego

  Dla mnie profesjonalizm na najwyższym poziomie. Duże umiejętności manualne, szeroka wiedza, pasja, efektywność i przemiła atmosfera podczas zabiegów. Mój kręgosłup i ciało czują się zdecydowanie lepiej po każdej wizycie a to najlepszy miernik jakości usług do efektów. Mogę z pełną świadomością polecić!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: fizjoterapia

  Paulina jest bardzo kompetentną i pełną pasji fizjoterapeutką podążającą za najnowszymi trendami w zawodzie, dzięki czemu mamy możliwość doboru najlepszej metody rehabilitacji. Ciekawscy posłuchają przy okazji o teorii przyjętej terapii, zaś pogodne usposobienie Pauliny sprawia, że nawet nieprzyjemne ćwiczenia wykonuje się z uśmiechem na ustach. Polecam :)

 • Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: terapia manualna

  Bardzo profesjonalne i kompetentne badanie. Długi wywiad i kompleksowe sprawdzenie bolesnych miejsc. Jestem pod wrażeniem empatii i ciepła okazanych w trakcie spotkania. Pani Paulina napełniła mnie nadzieją, że terapia przyniesie wreszcie pozytywny skutek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie uzyskałam stopień licencjata oraz magistra fizjoterapii. Posiadam również tytuł Technika Masażysty.

  Specjalizuję się w rehabilitacji pourazowej narządu ruchu. W codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń dotyczących stawów kręgosłupa oraz kończyn dzięki wiedzy zdobytej podczas kursów Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax. W terapii wykorzystuję także metodę manipulacji krótkodźwigniowych HVLA. Dzięki terapii powięziowej FDM, pomagam pacjentom po urazach ortopedycznych, złamaniach, skręceniach stawów, ze zmianami przeciążeniowymi wynikającymi zarówno z aktywności fizycznej jak i pracy zawodowej, z fibromialgią oraz z przewlekłymi bólami głowy. Posiadam doświadczenie w fizjoterapii neurologicznej.

  Moją pasja jest psychologia człowieka, aktywność fizyczna oraz moja praca, dlatego w przyszłości chcę rozszerzać swoje umiejętności oraz wiedzę, aby jeszcze skuteczniej móc pomagać swoim pacjentom.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach