mgr

Paulina Szetela

Fizjoterapeuta

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Fizjoterapia. W trakcie studiów uzyskałam również tytuł Technika Masażysty. Swoje pierwsze doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: terapia manualna

  Witam. Zawód kucharza, który wykonuję przysparza mi dolegliwości związanych z całym ciałem. Zdecydowałem więc umówić się na terapie, które pozwalają mi zapomnieć o bólach w trakcie pracy. Tak się złożyło, że na Paulinę trafiłem przypadkowo, a teraz jestem w stanie polecić każdemu i oznajmić, że to znawczyni tematu. Efekty zauważalne natychmiastowo. Przychodzisz z bólem, wychodzisz z uśmiechem. Polecam z całego serca!

 • K
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: naderwanie więzadła

  Paulina,
  jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy, wyczucia i cudotwórczych wręcz umiejętności :) Postawiłaś mnie na nogi (dosłownie!) w zaledwie półtora tygodnia, przysparzając o zawrót głowy i niedowierzanie widzących mnie bliskich i lekarzy :) Otrzymałam od Ciebie nie tylko fachową, skuteczną pomoc ale i mnóstwo radosnej energii. Naprawdę, leczysz nie tylko ciało, ale i ducha. Po każdej wizycie, wychodziłam z ogromem entuzjazmu, a to niesamowicie pomaga wrócić do pełni sił, zwłaszcza, gdy jest się przytłoczonym przez swoją chwilową niesprawność. Zaimponowałaś mi swoim holistycznym podejściem do pacjenta; żaden ze znajomych mi fizjoterapeutów nie przykładał nigdy tak dużej wagi do psychologicznych aspektów zdrowienia. Słuchając Cię odnosiłam coraz to mocniejsze wrażenie, że to na czym naprawdę Ci zależy to dobro i zdrowie drugiego człowieka.
  Z całego serca Ci dziękuję!

 • J
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Opinia jak najbardziej pozytywna ! Nie wierzyłem w moc fizykoterapii ale zaleceniu lekarskiemu się podałem i trafiłem na stół przemiłej Pani Pauliny Jestem w połowie serii zabiegów i jest poprawa

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: terapia manualna

  Z czystym sumieniem polecam panią Paulinę. Po pierwsze (i najwazniejsze): jest bardzo skuteczna, w moim przypadku poprawa nastąpiła już po pierwszym zabiegu. Po drugie: podczas zabiegów bylem informowano co i dlaczego bedzie sie działo oraz zostalem pouczony czego się wystrzegać aby uniknąć kontuzji w przyszłości. Po trzecie ( i niemniej ważne) Pani Paulina jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, przez co zabieg przebiega w bardzo miłej atmosferze, a jego bolesne elementy są znacznie bardziej znośne. Raz jeszcze wszystkim polecam, a Pani Paulinie dziękuję za szybką pomoc.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: niepełnosprawność wrodzona, choroba neurologiczna

  Z panią Pauliną ćwiczę już od dawna i jestem bardzo bardzo zadowolona. Pani Paulina to świetny fachowiec i dobry człowiek. Zawsze stara się pomóc i użyć pacjentowi w boju a przede wszystkim podchodzi do pacjenta z troską i zrozumieniem. Ćwiczyłam ćwiczę i będę ćwiczyć z panią Pauliną. dziękuję za wszystko.
  Beata

 • W
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: terapia mięśniowo-powięziowa

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Paulina bardzo dokładne zdiagnozowała mój problem, jak też dobrała odpowiednią metodę i terapię.W zasadzie natychmiastowa poprawa.
  Wizyta przebiega w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.
  Dziękuję i zdecydowanie polecam Wszystkim!

 • I
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: ćwiczenia korekcyjne

  Właściwe i pełne empatii podejście do pacjenta. Każda wizyta odbywa się w sympatycznej atmosferze. Widać ogromną poprawę zdrowia wraz z każdą odbytą sesją. Pani Paulina bez zarzutów, z pasją wykonuje swoją prace. :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Bardzo miła atmosfera, fachowa i profesjonalna usługa. Umiejętne i indywidualne podejście do pacjenta, a co najważniejsze skuteczna terapia. Gorąco polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: badania lekarskie sportowców

  Doznałem urazu stawu skokowego już drugi raz podczas gry w kosza.Wybrałem się do placówki rehabilitacyjnej Remed gdzie trafiłem na Panią Paulinę bardzo sympatyczną i miłą osobę.Najbardziej mnie zdziwił fakt że miała taką siłę w rekach podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych.Naprawdę mogę szczerze polecić mgr Paulinę gdyż efekty zabiegów są widoczne praktycznie po pierwszej wizycie.Profesjonalizm połączony z poczuciem humoru.Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

  Pani Paulina to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Niezwykle kompetentna, efektywna i zaangażowana, jej praca to połączenie dużej siły w rękach i świetnych umiejętności manualnych. Trafnie dobrała technikę masażu do powstałych dolegliwości, dzięki czemu mój kręgosłup może dziś podziękować jej za uśmierzony ból.
  Jednym słowem Pani Paulina jest fizjoterapeutką zdecydowanie godną polecenia :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Fizjoterapia. W trakcie studiów uzyskałam również tytuł Technika Masażysty. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłam w prywatnej placówce rehabilitacyjnej oraz współpracując z ośrodkiem dla dzieci niepełnosprawnych.
  Ukończyłam kurs FDM, kurs Medycyny Ortopedycznej Cyriax oraz kurs HVLA.
  Specjalizuję się w terapii manualnej oraz terapii powięziowej.

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Znajomość języków

 • angielski