Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuję się w pomocy osobom z zaburzeniami osobowości oraz osobom cierpiącym na schizofrenię. Pomagam… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ALETHEIA

  Polecam z czystym sumieniem. Terapia bardzo mi pomogła nie tylko rozwiązać problem, z którym przyszłam. Ale dała mi moc do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, których było sporo tego roku. A ja radzę sobie i jestem przekonana, że dużo zawdzięczam Pani Paulinie i tego czego nauczyłam się podczas naszych spotkań.

  Paulina Salawa2017-12-18

  Dziękuję za podzielenie się opinią. Cieszę się, ze moglam pomóc. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ALETHEIA

  Pani Paulina, jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie.Potrafi wysłuchać, przeanalizować problemy a także podsunąć propozycje odnalezienia się w trudnej sytuacji. Posiada bardzo dobrą pamięć. Spotkania z Panią Pauliną, przynoszą wielką ulgę oraz wiarę, iż w każdej sytuacji człowiek potrafi się odnaleźć, wymaga to jedynie odpowiedniego podejścia.

  Paulina Salawa2017-09-06

  Dziękuję za miłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ALETHEIAUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo miła, kompetentna i pełna empatii Pani psycholog. Dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc w trudnych momentach. Polecam serdecznie.

  Paulina Salawa2017-07-30

  Dziękuję Pani Marto. Życzę wszystkiego dobrego.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny psychoterapeuta, bardzo dobrze zorganizowane wizyty. Doskonała pamięć, na każdej wizycie zadziwiało mnie to, że Pani Paulina pamięta wszystkie szczegóły i sama dopytuje o różne rzeczy, na które ja bym nie zwróciła uwagi. Naprawdę polecam, zarówno na długie terapie, jak i indywidualne konsultacje. Nieoceniona pomoc w każdej sytuacji, a do tego gotowość pomocy również poza wizytami w kryzysowych sytuacjach.

  Paulina Salawa2017-07-30

  Bardzo dziękuję za miłe słowa.

 • W

  Bardzo skuteczna, miła, inteligentna i sprawna psycholog. Miałem wielonastoletni problem ze sobą który codziennie utrudniał mi normalne zycie. Nie potrafiłem sobie z nim poradzić pomimo, ze próbowałem. Pani psycholog wysłuchała sprawy, zadawała wiele pytań, postawiła diagnozę i rozpoczęła terapię. Terapia była trafiona w dziesiątkę. Po trzech wizytach mogę powiedzieć, że mój problem, niegdyś nie do rozwiązania, stał się widoczny, klarowny i już wiem jak z niego wybrnąć ! Dziękuje Pani za to co Pani uczyniła ! Gorąco polecam wszystkim, którzy mają naprawdę problemy... Waldemar

  Paulina Salawa2017-07-30

  Dziękuję. Cieszę się, że mogłam Panu pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 • K

  Byłem w ciężkim stanie psychicznym, Pani Paulina postawiła mnie na nogi. Jest to bardzo sympatyczna osoba, której widać, że zależy na pacjencie. Dziękuję i kłaniam się nisko.

  Paulina Salawa2016-01-28

  Panie Kordianie, dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam Panu pomóc. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 • K

  Chodziłam do wielu psychologów, ale żaden nie pomógł mi tak jak pani Paulina. To bardzo mądra i empatyczna osoba. Wcześniej nie potrafiłam zaufać innym terapeutom, bo nie czułam, że traktują mnie i moje problemy poważnie. Cieszę się, że trafiłam na panią Paulinę - teraz czuję się spokojniejsza i zdrowsza.

  Paulina Salawa2017-07-30

  Pani Kasiu, dziękuję za opinię. Życzę wszystkiego dobrego

 • K

  Dzięki Pani Paulinie przewartościowałam swoje życie i jestem na prawidłowej drodze. Bardzo mi pomogła na życiowym zakręcie, za co będę jej dozgonnie wdzięczna

 • P

  Pani Paulina jest miłą sympatyczną oraz wspierającą osobą potrafi dać wsparcie w trudnych chwilach dzięki Pani Paulinie rozumiem swój problem z jakim się zmagam pozdrawiam Paweł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym.
  Specjalizuję się w pomocy osobom z zaburzeniami osobowości oraz osobom cierpiącym na schizofrenię.
  Pomagam w sytuacjach kryzysu emocjonalnego oraz zawodowego. Zajmuję się trudnościami związanymi z relacjami interpersonalnymi, trudnościami wychowawczymi oraz trudnościami związanymi z wiekiem dorastania.
  Prowadzę psychoterapię skierowaną do młodzieży oraz osób dorosłych. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem drugiej osoby. Podczas spotkań dbam o atmosferę bezpieczeństwa i komfortu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
  Przyjmuję w Gabinecie Psychoterapii ALETHEIA, który jest zlokalizowany na wrocławskich Krzykach tuż przy Parku Południowym. Bez trudu dotrzesz do mnie komunikacja miejską oraz samochodem (bezpłatny parking).
  Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie internetowej http://wroclawpsychoterapia.com/

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w:
  - Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na Oddziale Onkologii Dziecięcej;
  - Powiślańskiej Fundacji Społecznej w hostelu dla młodzieży uzależnionej;
  - Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego przy Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie;
  - Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim.
  - Towarzystwie Pomocy Św. Brata Alberta we Wrocławiu prowadząc psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne.
  Prowadzę również grupę terapeutyczną dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Specjalizacje

 • Psychoterapia