Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Zapleczna 11
  78-100 Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Dziewczyny ostrzegam przed wizytami u Pani Doktor. Przez pięć lat chodziłam do tego lekarza, zawsze było wszystko dobrze, cytologia pierwszego stopnia. Przez przypadek poszłam do innego ginekologa i okazało się, że mam poważne problemy, których Pani doktor nie dostrzegła lub nie chciała zobaczyć. Mało tego źle pobierała wymaz do cytologii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Trafiłam do Pani dr przez przypadek i bardzo żałuję. Przy rutynowym usg podczas pierwszej wizyty od razu stwierdziła, że nie będę mogła mieć dzieci i mam nadżerkę, którą trzeba szybko wypalić. Nakrzyczała na mnie, że o siebie nie dbam. Wyszłam z gabinetu przestraszona i zapłakana. Postanowiłam sprawdzić jej "diagnozy" u innych ginekologów. Okazało się, że nadżerki nie mam i wszystko jest w najlepszym porządku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz. Ma ogromną wiedzę, myślę że większą od różnych "sławnych" - wiem, bo do takich też chodziłam i tylko mnie nastraszyli. Dr Romańczukiewicz na spokojnie pomogła mi pozbyć się problemów i mam obecnie dwójkę pięknych zdrowych dzieci. Jest lekarzem, nie "showmanem" i to w niej cenię. Nie bez znaczenia jest też to, że jest kobietą- ginekologiem, nie mężczyzną.

 • Do Pani Romańczukiewicz chodzę od 8 lat.Prowadziła u mnie ciążę.Jestem jej pacjentką do dziś i mam zamiar nią pozostać.Bardzo polecam tego lekarza.Jestem po cięzkim wypadku samochodowym.Mam poskracane jelita, wyciętą śledzionę itd..Jednak pani doktor poprowadziła tę ciąże tak,że obyło się bez żadnych problemów.Oprócz standardowych badań opisała mi skrupulatnie,co powinnam jeść ,pić ,jak postępować itp. w moim konkretnym przypadku.Postępowałam według jej wskazówek i jak się okazało wyniki badań miałam lepsze od niejednej w pełni zdrowej ciężarnej.Nie spotkałam się z takim dobrym podejściem przy pierwszej ciąży,którą prowadził lekarz w Bydgoszczy,ani wśród innych lekarzy w Kołobrzegu.Jednego z nich bardzo bawiła moja blizna po wypadku.Na szczęście mam jakiś dystans do siebie.Więc też się uśmiechnęłam,ale od strony medycznej nie było już tak zabawnie.Ani on,ani jego koleżanka z tego samego gabinetu mi nie pomogli.Poleciłam Panią Romańczukiewicz bratowej i mamie.Są bardzo zadowolone.Znajoma też się tam leczy i również poleca.Pytam o wszystko i mam zawsze odpowiedż.

 • Przez kilka lat chodziłam do Pani doktor. Jednak od jakiegoś czasu gdy pojawiły się problemy,udałam się do innych lekarzy, gdyż Pani doktor strasznie mnie nastraszyła, i praktycznie nie zastosowała zadnego leczenia.Co bardzo mnie ździwiło, zwłaszcza jej podejście, gdyż zawsze wydawała mi się kompetenta w swojej pracy ( dlatego chodziłam do niej kilka lat)a po wizycie prócz tego że zapłaciłam za wizytę, dalej pozostalam z problemem.Jakiś czas temu znów poszłam, chociaż zapierałam się że nie pójdę i jednak żałowałam że poszłam.Po wizycie odczułam że najlepiej żebym zapłaciła i wyszła, bez konsultacji.Jak się ponownie okazało, moje obawy się potwierdziły. Szkoda było pieniędzy na tą wizytę.
  Tak jak poprzednio, bez porównania z innymi ginekologami, u których byłam z moim problemem.
  Muszę powiedzieć że zawiodłam się na Pani doktor, tym bardziej że przez tyle lat ufałam jako lekarzowi, a teraz okazało się że jak problem to zero podejścia i zastosowania jakiegokolwiek leczenia.Więcej poprostu nie pójdę do Pani doktor, byłam u 3 czy 4 innych lekarzy i mam teraz porównanie.Szkoda tylko że tak późno znalazałam bardziej fachową pomoc.Kiedyś, pare lat temu Pani doktor była bardziej rzeczowa, bardziej służyła swoją fachowością.Szkoda że dalej tak nie jest.Bardzo szkoda, bo nie chciałam zmieniać lekarza, chociaż nie żałuję teraz, bo jak się okazuje, juz dawno uporałabym się z moim problemem, gdybym wcześniej zedydowała się zmienić lekarza/Co ważne, bez jakichkolwiek badań przepisała mi drogie tabletki anty, kompletnie niedobrane.
  Calkowicie zmieniłam zdanie o Pani doktor, co muszę z przykrością stwierdzić.Szkoda że nie ma podejścia do pacjenta i jego problemów jak kiedyś.Ale czasy się zmieniają, widać lekarze też.Wielka szkoda.
  Nie piszę że Pani doktor jest zła, ale gdy jest problem skonsultujcie to jeszcze z innymi lekarzemi, bo jak się okazuje , nie we wszytkim Lekarka miała rację.I muszę Jej podziękować, bo żeby nie takie beznadziejne podejście, to pewno bym nie poszła do innych lekarzy.A tak prawie już jest dobrze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Prowadziła mi ciąże. Niestety nie wykryła , że córeczka jest chora. Dopiero przez przypadek pojechałam z koleżanką do innego lekarza , który natychmiast skierował mnie do Kliniki i tam kazał rodzić. Zdecydowanie nie polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz i sympatyczny człowiek. Konkretna, z dużą wiedzą, jasno i wyczerpująco rozwiewa wątpliwości. Polecam!

 • Bardzo profesjonalna lekarka z rzeczowym podejściem do pacjenta. W trudnym dla mnie czasie otoczyła mnie troską i udzielała bardzo konkretnych wskazówek. Uważam, że jest świetna. Polecam.

 • Trafiłam do pani dr właściwie przez przypadek, z konieczności podczas urlopu nad morzem. Byłam zauroczona fachowością i kompetencją oraz miłą atmosferą podczas badania. Bardzo żałuję, że nie mieszkam bliżej i nie mogę chodzić jako do "mojego ginekologa".

 • Bardzo gorąco polecam Panią Dr Romańszczukiewicz. Miła, sympatyczna, wyrozumiała, delikatna.... wogóle naj naj naj :) Polecam

Jesteś tym lekarzem?

103

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.