Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis)

Konsultacja psychologiczna (opis)


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatność po sesji

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Wizyta on-line odbędzie się przez komunikator Skype. Proszę o kontakt ze mną w dniu wizyty. Link do mojego konta Skype: https://join.skype.com/invite/ierBgKBgMgDD


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Sienkiewicza 33/5, Katowice, Katowice
Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 732..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 732..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, W dbałości o nas wszystkich przyjmuję tylko online - do odwołania. Jeśli ze względu na zaistniałą sytuację potrzebujecie Państwo ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS, Jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia (Wrocław, 2009)
 • Uniwersytet SWPS, II stopień czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Katowice,2019)

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


Konsultacja online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Link zostanie wysłany przed konsultacją online.Sienkiewicza 33/5, Katowice, Katowice

Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

W dniach 16 - 27.03.2020 wszystkie wizyty odbywają się tylko on-line. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed wizytą.Zwycięstwa 56/6, Gliwice

Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

W dniach 16 - 27.03.2020 wszystkie wizyty odbywają się tylko on-line. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed wizytą.


Konsultacja psychologiczna


Konsultacja online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy. Link zostanie wysłany przed konsultacją online.


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Sienkiewicza 33/5, Katowice, Katowice

Poznawczo.pl - centrum psychoterapii


Zwycięstwa 56/6, Gliwice

Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Nie była to łatwa praca, ale z profesjonalnym, pełnym zrozumienia podejściem pani Pauliny udało się - nie tylko określić problemy, ale znależć ich źródła i, przede wszystkim, nauczy się żyć inaczej. Po prostu lepiej. Naprawdę polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Bardzo ciepłe podejście do klienta, dobra, wspierająca atmosfera spotkania co niewątpliwie sprzyja w otworzeniu się.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

P. Paulina stwarza podczas sesji miłą atmosferę, mimo iż wizyta ma miejsce przez Skype. Zwraca uwagę na szczegóły, o których bym nie pomyślała. Jestem na początku drogi, ale myślę że dobrze trafiłam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna


Zawsze uważałam że jestem w stanie sobie ze wszystkim sama poradzić, aż do momentu kiedy przerosły mnie moje problemy i emocje. Wizyta u psychologa była dla mnie ostatnią możliwą opcją. Bardzo długo się wzbraniałam. Uważałam to za okazanie słabości, a takie słowa jak coach czy mówca motywacyjny powodują że mam ochotę się odwrócić i pójść w drugą stronę.
Pani Paulina jest wszystkim tym czego w głębi duszy oczekiwałam od psychologa i wszystkim tym czego chciałam uniknąć. Pełna profesjonalizmu, empatyczna i co najważniejsze słuchająca, ale tak naprawdę słuchająca. Nie próbująca nikomu sprzedać zdań: "Powinieneś się cieszyć tym co masz, inny mają gorzej."
Dzięki Pani Paulinie zaczynam rozumieć swoje emocje, to co mną kieruje i dlaczego. Wyznaczam powoli swoją własną ścieżkę i decyduje się żyć na nowych zasadach w zgodzie z moimi wartościami.
Sesje otwierają głowę do tego stopnia że bywały dni kiedy po 50 minutach z Panią Paulina czułam tak ogromne zmęczenie jakbym przebiegła maraton.
Jeżeli czytają tą opinie osoby tak samo sceptyczne do psychoterapii jak ja byłam na początku, to Pani Paulina jest właśnie dla was.
Polecam z całego serca, jak bym miała wybierać jeszcze raz to bym wybrała tak samo.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Po 30 sesjach terapeutycznych mogę szczerze powiedzieć, że to było 30 najważniejszych tygodni mojego życia. Czasem szczęśliwe, czasem trudne, bywały sesje, po których byłam tam zmęczona, że kładłam się spać, bywały takie, po których skakałam z radości. Moja terapia dalej trwa, a ja w końcu zaczynam widzieć zmiany. Co więcej, sama zaczynam je inicjować.

Pani Paulina to doskonały, wyrozumiały słuchacz. Osoba uważna i zarażająca uważnością. Widzi więcej, niż jesteś w stanie dojrzeć, uchyla rąbka tajemnicy, ale nigdy nie prawi morałów, naprowadza na rozwiązania, ale nigdy nie podaje go na tacy.

Nurt terapii poznawczo-behawioralnej zobowiązuje - na sesjach pracujemy nad wynikami lub działaniem w ramach pracy własnej, która dzieje się pomiędzy sesjami. Na początku nie byłam do tego przygotowana, to było dla mnie trudne, podchodziłam do tego ambicjonalnie. Dopiero w trakcie terapii przekonałam się o tym, że sama praca nad zadaniem jest tematem do rozmów i wyciągania wniosków. Zadania nie są przydzielane z automatu, one są dokładnie dopasowane do problemu, tematu, efektu, który chcemy osiągnąć.

Cieszę się, że znajoma poleciła mi panią Paulinę. W trakcie terapii przeniosłam się do Krakowa, sesje online ułatwiają współpracę, ale kiedy sytuacja związana z pandemią się skończy, nie mam wątpliwości co do tego, że będę dojeżdżała na terapię. Dlaczego? Bo warto. Zdaję sobie sprawę jak trudno jest trafić na odpowiedniego terapeutę. Ja mam przekonanie, że to zrobiłam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Spotkania rozpoczęłam w październiku 2019 r., co oznacza, że jestem na terapii już prawie 1,5 roku. Po raz pierwszy zjawiłam się pod wpływem silnego impulsu, z problemem, który odkładałam od dość dawna, bo w sumie nie było źle, a nawet jak było to potem bywało lepiej. Długo nie mogłam się zdecydować na pójście do psychologa, to zawsze było coś na "jutro". No i zawsze jak miałam gorszy czas to nie miałam nastroju na szukanie pomocy, a jak przechodziło to po co w sumie szukać pomocy? Przełomem było zaklepanie wizyty pod wpływem impulsu. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jak już zaklepałam to poszłam, mimo, że w dniu w którym szłam wydawało mi się, że akurat nie potrzebuję psychologa. Poszłam głównie po to, żeby naprawić w sobie konkretną rzecz, która nie działa, wadliwy mechanizm. Dość szybko, pod wpływem spotkań zmieniłam podejście z "naprawić" na "zrozumieć siebie i pomóc sobie". Okazało się, że wyzwań jest więcej niż myślałam, co na początku mnie dość zestresowało, a potem się okazało, że poszczególne zagadnienia są ze sobą powiązane, przenikają się i metody do radzenia sobie z jednym z nich, działają też na inne. Dość szybko zaczęło mnie naprawdę interesować co się dzieje w mojej głowie, zaczęłam się rozumieć, zauważać coraz więcej prawidłowości. Ćwiczenie uważności sprawia mi frajdę i jest pomocne. Zauważam i nazywam poszczególne emocje, reakcje ciała. Potrafię dojść do tego o co walczy poszczególna emocja. Czy jestem naprawiona? Nie, bo nie byłam zepsuta. Czy nie mam już problemów? Mam i zawsze będę miała, ale mam narzędzia do walki z nimi i do pomocy sobie. Czy problem, który był ostatecznym impulsem zniknął? Nie, ale teraz nie stanowi dla mnie zepsutej części do wymiany. Stanowi część mnie, wiem dlaczego istnieje, co oznacza, potrafię lepiej reagować, potrafię sobie w nim pomóc. Czy widzę poprawę? Tak, chociaż nie tak ją sobie wyobrażałam. Wyobrażałam sobie, że konkretny problem zniknie, a podziało się inaczej. Tak jakby, zamiast usunięcia jednego wroga dostałam do ręki broń, która pozwala mi walczyć z różnymi przeciwnościami. Co nie znaczy, że zawsze wygrywam. Ale np czasem wiem dlaczego akurat przegrałam - to też dużo. A w ogóle to czasem najbardziej pomaga zaproszenie tych przeciwności na herbatę.

Pani Paulina jest bardzo ciepłą osobą. Mi osobiście bardzo pomogła, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Nią, nie przyszedł mi do głowy pomysł zmiany terapeuty. Trafiły do mnie również metody, którymi Pani Paulina się posługuje, przy czym powiem uczciwie, że nie interesowałam się innymi podejściami do psychoterapii. Odnośnie spotkań online - ja osobiście nie odczuwam żadnej negatywnej różnicy, a mam porównanie, bo początkowo spotykałyśmy się na żywo. Kontakt jest równie dobry, a sesje online są dodatkową oszczędnością czasu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Po około 10 miesiącach terapii mogę powiedzieć, że wykonałyśmy sporo roboty. Jestem dużo spokojniejsza, bardziej pewna siebie, świadoma, szczera i łagodniejsza dla siebie. Początki były trudne, praca wymaga wytrwałości, nie było efektów "wow" po spotkaniach. Postępy idą płynnie i czasem trudno je od razu zauważyć, ale teraz widzę, jak dużo się zmieniło. Polecam pracę z panią Pauliną, bo dobrze rozumie, co chcę powiedzieć, nawet jeśli mam duży problem z wyrażeniem tego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam Panią Klukowską! Jest osobą zaangażowaną, pełną zrozumienia oraz empatii. W pełni pomaga zrozumieć sytuację i z nią się uporać.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Pani Paulina stwarza niesamowitą atmosferę spokoju, zaufania, ciepła i otwartości. Jestem dopiero na początku swojej drogi, ale dzięki Pani Paulinie wierzę, że uda mi się pokonać moją fobię, a przy okazji popracować nad innymi aspektami mojego zdrowia psychicznego. Niesamowicie doceniam to, że Pani Paulina nie skupia się na doszukiwaniu się negatywnych przyczyn pewnych zachowań, nie rozgrzebuje niepotrzebnie ran z przeszłości, ale stawia na docenianie tego, jaki człowiek jest silny, co udało mu się osiągnąć i na pozytywnej jego stronie. Świetnie to podbudowuje, człowiek naprawdę wychodzi z rozmowy o wiele pewniejszy siebie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Paulina stwarza niesamowitą atmosferę podczas tak trudnej sytuacji jaką jest terapia przez skype, można poczuć się bezpiecznie, ciepło i z łatwością zbudować zaufanie. Po kilku spotkaniach z panią Pauliną czuje się zdecydowanie lepiej, czuje ze terapia ma sens i ze działa. Polecam wszystkim niezdecydowanym osobom


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, W dbałości o nas wszystkich przyjmuję tylko online - do odwołania. Jeśli ze względu na zaistniałą sytuację potrzebujecie Państwo ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS, Jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia (Wrocław, 2009)
 • Uniwersytet SWPS, II stopień czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Katowice,2019)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania