Paulina Guziołek

Dietetyk

84 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Uwaga, podane terminy dotyczą rejestracji na pierwszą wizytę. Kolejne terminy umawiane są indywidualnie. Paulina Guziołek – jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta kompleksowa. Doktor przeprowadziła wywiad dotyczący stanu zdrowia, preferencji, oczekiwań. Wyjaśniła również zasady utraty wagi i na co warto zwracać uwagę podczas procesu odchudzania.
  Przeprowadzono analizę skladu ciała, oraz ustaliłyśmy najblizsze cele do osiągnięcia.
  Wizyta trwała około 45 minut

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: pakiet miesięczny

  Jestem zadowolona z podejścia zostałam wysłuchana zbadana a jadłospis został dostosowany indywidualnie do moich potrzeb. Dania są proste i bardzo smaczne. Czekam na następną wizytę. Polecam pozostałym.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea Towers

  Pani Paulina to świetny specjalista . Od początku roku chodzę z narzeczonym do Pani Pauliny na wizyty i otrzymaliśmy dużo cennych wskazówek jak prawidłowo się odżywiać . Z każdą wizytą wiemy że to była dobra decyzja. Razem dążymy do wyznaczonych celów, które były zauważalne już po pierwszych 2tyg stosowania diety. Nie dość że waga spada to samopoczucie się diametralnie polepszyło . Dieta jaką dostajemy od Pani Pauliny jest przede wszystkim smaczna , a w dodatku bardzo prosta i szybka w przyrządzaniu co ma u mnie również duże znaczenie . Wszystkie uwagi jakie mamy odnośnie zmian w diecie od razu są uwzględniane i dostosowywane do naszych potrzeb. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Paulinę każdemu kto potrzebuje pomocy lub po prostu chce zacząć racjonalnie i zdrowo się odżywiać bez większych wyrzeczeń :)

 • A

  Dieta idealnie dobrana i przede wszystkim skuteczna. Pani dietetyk uwzględnia wszystkie prośby dotyczące tego co chciało by się zjeść. Dzięki temu dieta jest przyjemna, bez znaczących wyrzeczeń. Cierpliwie dąży do doskonałego jadłospisu. Uwzględnia uwagi i szybko proponuje zmiany tak aby dieta była dopasowana w 100% do potrzeb pacjenta. Pani Paulina skutecznie motywuje. Między wizytami jesteśmy w stałym kontakcie. Szczególnie jeśli mam jakieś wątpliwości, wiem, że mogę się zwrócić do Pani Pauliny, która zawsze służy radą, wsparciem lub motywacją. Polecam współprace z Panią Pauliną.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście Pani Pauliny do pacjenta. Wytłumaczyła istotę mojego problemu, a ja dzięki niej otworzyłam oczy. Uświadomiła mnie jakie błędy żywieniowe popełniałam i ustaliłyśmy dalszy plan działań. Obecnie czekam na jadłospis, którego już nie mogę się doczekać. Czeka mnie dużo pracy, ale dzięki Pani Doktor mam dużą motywację. Następna wizyta już umówiona.

 • B
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: ustalenie diety i własciwego sposobu odżywiania

  Profesjonalne podejście do pacjenta . Wszystko przekazane w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Polecam ????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: zaburzenia odżywiania

  Gorąco polecam panią doktor Guziołek. Byłam już u kilku dietetyków, ale z czystym sercem mogę powiedzieć, że Pani Doktor jest najlepsza. Dowiedziałam się wielu rzeczy, których nie powiedział mi nikt inny, a to przecież też o to chodzi. O naukę jak zdrowo jeść. Jeśli ktoś chce dobrze wyglądać to powinien udać się prosto do Pani Doktor.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: konsultacja wraz z dietą

  Dietetyk podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, słucha wszystkich uwag i sugestii.
  Na 1-wszej wizycie zleciła mi wykonanie dodatkowych badań krwi.
  Przygotowana dieta jest bardzo urozmaicona.

 • A
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea Towers

  Dzięki pani Paulinie schudłam 8 kg w zasadzie nie odczuwając ograniczeń związanych z redukcją wagi. Dieta zaproponowana przez p. Paulinę jest smaczna, różnorodna i przede wszystkim łatwa w obsłudze. Dzięki licznym wskazówkom i ciekawym pomysłom p. Pauliny udało mi się wypracować zdrowe nawyki, które pomagają praktycznie wyeliminować efekt jojo. Szczerze polecam p. Paulinę.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: Konsultacja wraz z dietą na 28 dni

  Dieta idealnie dobrana i przedewszystkim skuteczna. Pani dietetyk uwzględnia wszystkie prośby dotyczące tego co chciało by się zjeść. Dzięki temu wytrzymanie na diecie nie jest aż takie trudne no i raz w tygodniu można zjeść co się chcę.

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga, podane terminy dotyczą rejestracji na pierwszą wizytę. Kolejne terminy umawiane są indywidualnie.

  Paulina Guziołek – jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w ramach programu naukowego Zakładu Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim głównym celem pracy zawodowej jest dopasowywanie diety do stylu życia pacjentów a nie na odwrót. Dzięki takiemu podejściu każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu oraz ilości obowiązków w ciągu dnia może zdrowo się odżywiać i mieć dużo energii do realizowania zamierzonych celów. Stale poszerzam wiedzę z zakresu nowoczesnych technik odchudzania, psychologii żywienia oraz trendów w żywieniu.  Od połowy lipca konsultację dietetyczne rownież na terenie Gdańska - Wrzeszcz. Proszę w tej sprawie o bezpośredni kontakt telefoniczny

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Gdańsku