Adres

Anieli Krzywoń 2a, Zielona Góra
ABC Medic s.c NZOZ (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
68 478.....

I wizyta (100 zł)

I wizyta - 2 osoby (200 zł)

Wizyta kontrolna

Moje doświadczenie

O mnie

Proszę o przeczytanie przed zarejestrowaniem wizyty. I wizyta: Na pierwszą wizytę proszę zabrać ze sobą wyniki badań: morfologia, glukoza, cho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • niedowaga
 • nadczynność tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Zdrowia Edukacji i Urody w Pozaniu kierunek Dietetyka

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ wizyta kontrolna

Fantastyczna, rzeczowa i przemiła Pani z dużą wiedzą :) Indywidualne podejście do pacjenta, słuchanie jego próśb i stosowanie tego w jadłospisie jest u niej na pierwszym miejscu. Zdecydowanie polecam!


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ I wizyta

Bardzo miła i sympatyczna osoba, która podmiotowo traktuje klienta. Widać, że Pani Paulina ma dużą wiedzę teoretyczną i co najważniejsze potrafi ją przenieść na odpowiednie i zrozumiałe wytłumaczenie poprawy odżywiania u klienta. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ wizyta kontrolna

Panią Paulinę cechuje przede wszystkim ogromna wiedza. Kompetentna , skuteczna, uśmiechnięta. Wszystko doskonale wytłumaczy , co ogromnie pomaga w diecie . Jadłospis jest szybki w przygotowaniu ,waga pięknie idzie w dół, tkanka tłuszczowa zamienia się w mięśniowa . Nie wiedziałam ze będąc na diecie można mieć tyle energii i wcale nie być głodnyn .Jestem zachwycona , jak dla mnie to dietetyk z powołania . Serdecznie wszystkim polecam
Agata.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ

Wizyta z jadłospisem to koszt 340 zł. Stosowałam przez miesiąc z zerowym efektem. Szkoda pieniędzy i straconego czasu i nadziei na fachową opiekę.

Paulina Długosz-Andrzejczak

Efekt dietoterapii ocenia się na podstawie danych z analizatora, pomiarach obwodów oraz ponownym wywiadzie.
Pierwsze efekty terapeutyczne nie zawsze objawiają się redukcją aktualnej masy ciała, co nie oznacza, że dietoterapia nie przyniosła redukcji tkanki tłuszczowej.
Redukcja wagowa mogła nie ukazać się, ze względu na prowadzoną szeroką farmakoterapię- skutki uboczne w tym obrzęki można przeczytać na ulotce leków.
Pacjentka nie pojawiła się, na umówionej i opłaconej w pakiecie jadłospisu wizycie kontrolnej w związku z tym ocena dietoterapii była niemożliwa.
Pozdrawiam
Dietetyk
Paulina Długosz-Andrzejczak


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ I wizyta

Jestem bardzo zadowolona :) Pani Paulina przyjemna w kontakcie, sympatyczna, uśmiechnięta, a jednocześnie rzeczowa i konkretna. Dietetyk z wiedzą. :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Paulinę :) jestem w 100% zadowolona. Schudłam, czuję się świetnie i nauczyłam się zdrowo odżywiać. Na diecie w ogóle nie czułam głodu, wręcz przeciwnie, porcje były ogromne, więc nawet nie miałam ochoty na podjadanie między posiłkami. Bardzo dziękuję za wszystkie cierpliwe odpowiedzi na moje pytania mailowe i za gratisowe menu wielkanocne ;) Pozdrawiam serdecznie!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ I wizyta

Póki co mogę powiedzieć, że jestem zadowolona po wizycie. Pani Paulina jest bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Przeprowadza obszerny wywiad z pacjentem, jest bardzo zaanagazowana i widać, że lubi swoją pracę. W tej chwili oczekuję na jadłospis i mam nadzieję że za miesiąc będę równie zadowolona.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Paulina bardzo rzeczowo , profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Przy tym towarzyszy jej stale uśmiech, co sprawia, że pacjent czuje się rozluźniony w czasie wizyty. Na pierwszym spotkaniu Pani Paulina przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co pozwoli dokładnie ustalić indywidualną dietę. Ja skorzystałam z planu diety na 4 tygodnie. Póki co czekam na moją dietę i za miesiąc mam nadzieję zobaczyć efekty naszej wspólnej pracy. Dla mnie wizyta na 6:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ sieta odchudzająca, zmiana nawyków żywieniowych

Sympatyczna, kontaktowa, słucha pacjenta. No i przede wszystkim ułożona przez panią Paulinę dieta działa. Chudnę i dobrze się czuję. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ABC Medic s.c NZOZ

Witam, moja opinia o Pani Doktor jest w 100% pozytywna. Długo zwlekałam z napisaniem kilku słów, ponieważ po jednej wizycie człowiek nie jest w stanie ocenić obiektywnie ani drugiej osoby, ani dietoterapii. Trafiłam do Pani Pauliny jakoś w marcu 2017 r., mój mąż w czerwcu, i dzisiaj mogę z czystym sumieniem wystawić ocenę. Powiem prosto: obydwoje z mężem jesteśmy wdzięczni za to, że Pani Paulina stanęła na naszej drodze, gdyby nie Ona i konsekwencja w stosowaniu zaleconej diety, nasze wyniki pogarszałyby się z miesiąca na miesiąc. Dowiedzieliśmy się sporo o zdrowej, zbilansowanej diecie, którą stosujemy na co dzień a nasze wyniki nie były tak dobre od jakichś 15 lat! Dieta została ustalona pod każdego z nas, pod naszą pracę (mąż jest zawodowym kierowcą a ja pracuję na 12 godzinne zmiany), dostosowana do trybu i warunków życia, a co najważniejsze, dobrana indywidualnie do typu schorzeń. Porcje są duże ( ja do dzisiaj nie zawsze daję radę wszystkiego zjeść ;) ), zdrowe, jadłospis oparty na ulubionych produktach (oczywiście w miarę możliwości) . Cóż więcej mogę dodać? Polecam Panią Paulinę każdemu, dla kogo ważne jest jego zdrowie i dobre samopoczucie!
Dziękuję Pani Doktor za przyjemne, bezstresowe wizyty, uśmiech na twarzy a przede wszystkim dziękujemy obydwoje z mężem za nasze wyniki, bez Pani nigdy nie byłyby takie. Pozdrawiam.


Usługi i ceny

I wizyta

100 zł

Anieli Krzywoń 2a, Zielona Góra

ABC Medic s.c NZOZ

100 zł

I wizyta - 2 osoby

200 zł

Anieli Krzywoń 2a, Zielona Góra

ABC Medic s.c NZOZ

200 zł

Wizyta kontrolna

Anieli Krzywoń 2a, Zielona Góra

ABC Medic s.c NZOZ

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany

Witam zgłosiłem się do Pani Pauliny 11 tyg. temu po poważnej kontuzji , przytyłem do ponad 102 kg w trakcie rekonwalescencji związanej z kontuzją obecnie moja waga wynosi 91 kg jestem bardzo zadowolony z diety jak i kontaktu z Panią Pauliną . Polecam !! bardzo dobry dietetyk


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Paulina jest bardzo miłą i kontaktową osobą, która widać,że zna się na swojej pracy. Posiada ogromną wiedzę na temat zdrowego odżywania. Swoją opinię wystawiam po pierwszej wizycie, więc czy będę zadowolona z diety okaże się po jej zastosowaniu. Jestem dobrej myśli po rozmowie z Panią Pauliną. Pozdrawiam


B
Użytkownik zweryfikowany

O Poradni Pani Pauliny dowiedziałam się z Facebooka, postanowiłam napisać. Na pierwszą wizytę czekałam ponad 2 tygodnie. Ale się opłaciło, już w pierwszych minutach Pani Paulina rozluźniła mnie rozmową, po przeprowadzeniu wywiadu poinformowała mnie o wszystkich moich dietetycznych błędach. Dzisiaj zaczynam 9 tydzień jadłospisu przygotowanego przez Panią Paulinę,Do tej pory schudłam 7,5kg, Polecam wszystkim to naprawdę Najlepszy Dietetyk.


K
Użytkownik zweryfikowany

Super dietetyk! Bardzo miła współpraca z Panią Pauliną. Przyszłam do P. Pauliny, aby zrzucić parę kilo, nie myślałam że będzie to takie proste, biorąc pod uwagę inne diety, które stosowałam. Nigdy więcej diet
"z internetu"! Nie wierzcie w diety "cud", musicie zmienić nawyki żywieniowe, a w tym pomoże Wam Pani Paulina, która jest sympatyczna, miła i zna się na swojej pracy. Nie trzeba się katować, jedzenie jest pyszne i dobrane indywidualnie do klienta. Efekty są super, nawet nie myślałam, że tak szybko przyjdą. Moja waga spadła bardziej niż tego oczekiwałam ( plus po kilka cm w talii i biodrach). Super uczucie:):) Jak najbardziej polecam tego dietetyka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Do pani Pauliny trafiłam ze zbędnymi kilogramami pociążowymi. Dieta była bardzo dobrze ułożona, smaczne szybkie w przygotowaniu posiłki, które budziły żywe zainteresowanie wśród moich koleżanek z pracy :) co więcej, w moim przypadku przyniosła bardzo szybkie rezultaty. Teraz już nie jestem na diecie - nie ma takiej potrzeby, natomiast zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i stosuję ogólne zasady zdrowego odżywiania sugerowane przez panią Paulinę. Jestem bardzo zadowolona z efektów i szczerze polecam tego przesympatycznego dietetyka.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z porad Pani Pauliny.
Nie katuje mnie jakąś chorą dietą, która jest nie do zniesienia.
Zna się na rzeczy, a przy tym potrafi tak wszystko dobrać, żeby zdrowe jedzenie było przyjemnością.
Polecam z pełną świadomością.
PS. Ta Pani nie zdziera z człowieka jak dietetyczki w NH...


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z diety ułożonej przez Panią Paulinę. Dieta była idealna, gdyż znalazły się tam produkty, które bardzo lubię i bez których ciężko mi byłoby się obejść. Moja waga uległa zmianie tak jak tego chciałam , a co najważniejsze poprawiło się moje samopoczucie. Szczerze polecam tego dietetyka.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Paulina ułożyła także dla mnie indywidualny plan żywieniowy. Stosuję go 5 tydzień i powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich efektów! Oprócz utraty wagi, zmniejszenia talii i bioder - co oczywiste, nie odczuwam potrzeby jedzenia słodyczy, czego wcześniej nie mogłam się pozbyć. Posiłki są tak fajnie dobrane, że nie brakuje mi niczego. Mam owoce, warzywa, chleb, który bardzo lubię i inne potrzebne produkty. Poza tym eksperymentuję sporządzając nowe dania, wskazane przez Panią Paulinę. Gorąco polecam tym wszystkim osobom, które odczuwają potrzebę zmiany swojego wyglądu!


P
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Pauliny Długosz trafiłem z polecenia kolegi w poszukiwaniu pomocy w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Zaproponowane przez Panią Paulinę jadłospisy były bardzo smaczne, urozmaicone, proste i szybkie w przygotowaniu a jednocześnie uwzględniały moje upodobania smakowe. Dodatkowo otrzymałem dietę dopasowaną do mojego indywidualnego planu dnia. Przestrzeganie wskazówek i zaleceń Pani Pauliny zaowocowało!!! Pozbyłem się nadmiernych kilogramów, bez większych wyrzeczeń i aktywności fizycznej. Serdecznie POLECAM !


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie świetna dietetyczka! Widać, że zależy jej na interesie klienta, jest niesamowicie sympatyczna, no i nie "odwala roboty" tylko robi coś na czym zna się naprawdę dobrze. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

51 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące poradnictwo żywieniowe

  Moja mama miała 11 września operację na jelito grube, do tej pory ma silną biegunkę nawet 30 razy na dobę, teraz była w szpitalu bo lekarze podejrzewali bakterię . Okazało się że nie ma żadnej bakteri a biegunka jest nadal , mama robi się coraz słabsza bo nic nie chce jeść , bo żeby nie biegać do ubikacji Czy ułożyła by Pani dietę dla mamy ?

  Dzień dobry. Wprawdzie nie mamy zdiagnozowanej przyczyny występowania biegunek, natomiast zmieniając nawyki żywieniowe pacjentki możemy zmniejszyć ilość wypróżnień w ciągu dobry. Pozdrawiam Dietetyk Paulina Długosz

  Paulina Długosz-Andrzejczak

 • Dzień dobry, mam pytanie odnośnie zrzucenia nadmiernych kilogramów po ciąży. Urodziłam 10 miesięcy temu,waga sprzed ciąży 61 kg, przytyłam ponad 20 kg, a w tym momencie udało mi się schudnąć do 68,4 kg. Mam Hashimoto i tracę już nadzieję, że kiedykolwiek uda mi się schudnąć. Jem regularnie, około 1500 kcal i ćwiczę dość intensywnie po około 30 minut 4-5 razy w tygodniu, wypijam około 2 litrów wody. Może ktoś mógłby mnie nakierować co robię źle, że waga stoi jak zaklęta?

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Proszę o przeczytanie przed zarejestrowaniem wizyty. I wizyta: Na pierwszą wizytę proszę zabrać ze sobą wyniki badań: morfologia, glukoza, cho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • otyłość
 • niedowaga
 • nadczynność tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Zdrowia Edukacji i Urody w Pozaniu kierunek Dietetyka

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Staże

 • Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze


Zdjęcia


Profile społecznościowe