Umów wizytę 976 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychoterapia indywidualna, partnerska/ małżeńska/ rodzinna/ interwencja w kryzysie. Tel. 662_913_129 POD TYM NUMEREM ZAPISY WYŁĄCZNIE NA WIZYTY PRYWATNE. NOWE OSOBY, KTÓRE SIĘ ZAPISUJĄ… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

  Politechniczna 9/7
  80-288 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna 50 min. od 100 zł
  Psychoterapia partnerska 80 min. od 170 zł
  Konsultacja online 50 min. (płatne przed konsu. na konto) od 120 zł
  Interwencja kryzysowa 50 min. od 100 zł
  Psychoterapia indywidualna 50 min. od 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 80 min. od 170 zł
  Badanie funkcji poznawczych (zaburzenia pamięci, koncentracji, uwagi....) + opinia w cenie konsultacja i przedstawaienie wyników (proszę dzwonić i pytać) od 300 zł

  więcej

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna 50 min. 100 zł
  Psychoterapia partnerska 80 min. 150 zł
  Konsultacja indywidualna psychologiczna weekendowa 50 min. 150 zł
  Konsultacja rodzinna/partnerska weendowa 80 min.- proszę dzwonić 200 zł
  Psychoterapia indywidualna 50 min. 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 80 min. 150 zł
  Badanie funkcji poznawczych (zaburzenia pamięci, koncentracji, uwagi....) + opinia w cenie konsultacja i przedstawienie wyników (proszę dzwonić i pytać) 300 zł
  Konsultacje online 50 min. (płatne przed na konto) 120 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: konsultacja psychologiczna 50 min.

  Pani Paulina jest sympatyczną i ciepłą osobą. Potrafi wysłuchać i pomóc w odnalezieniu problemu który tkwi głęboko w naszym umyśle.

  Paulina Dąbrowska2018-02-22

  Uprzejmie dziękuję Pani Weroniko za ciepłe słowa. Pozdrawiam i zapraszam :).

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VITA-90 Malborski Ośrodek Terapii, Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej WEJŚCIE OD PODWÓRKA PRZY RAJU DZIECKA OD UL.KONOPNICKIEJUsługa: stany lękowe, depresyjne

  Polecam Panią Paulinę. Dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Terapia pomogła mi wiele zrozumieć, zmieniło się moje nastawienie do innych i siebie. Prawie całkowicie zniknęły objawy.

  Paulina Dąbrowska2018-01-29

  Serdecznie dziękuję Pani Justyno. Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w procesie zmiany. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :).

 • P
  Lokalizacja: VITA-90 Malborski Ośrodek Terapii, Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej WEJŚCIE OD PODWÓRKA PRZY RAJU DZIECKA OD UL.KONOPNICKIEJUsługa: porada

  Psychoterapeuta, którego poszukiwałam. Świetny kontakt, rzeczowy. Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Polecam bardzo.

  Paulina Dąbrowska2017-08-17

  Serdecznie dziękuję za przemiły komentarz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :).

 • E

  Po pierwszej wizycie wiem,że będzie następna. Cieszę się że wreszcie odwarzyłam się skorzystać z pomocy i, że trafiłam właśnie do pani Pauliny. Mam nadzieję że dalsze spotkania pomogą znaleźć rozwiązania moich problemów.

  Paulina Dąbrowska2017-01-31

  Bardzo dziękuję Pani Ewelino za przemiły komentarz. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie Pani trudności. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta. Pierwsze odczucia?Pełen profesjonalizm. W lepsze "ręce" nie mogłem trafić .Panią Paulinę polecam każdemu kto ma problemy.

  Paulina Dąbrowska2016-12-16

  Bardzo dziękuję Panie Marku za komentarz. Mam nadzieję, że upora się Pan ze swoimi trudnościami przy moim skromnym towarzyszeniu. Pozdrawiam :).

 • A

  Odbyliśmy niedawno z mężem konsultację u pani Pauliny. W naszym odczuciu jest to bardzo dobra terapeutka, jesteśmy zadowoleni z wizyty, jeśli kiedykolwiek coś się wydarzy z pewnością zgłosimy się ponownie. Pani Paulina potrafi powiedzieć to, co czasami trudno jest zaakceptować w konkretny, ale nie bolesny; dotkliwy sposób, motywując tym samym do zmiany.

  Paulina Dąbrowska2016-10-10

  Bardzo dziękuję Pani Agato za te miłe słowa. Mam nadzieję, że to wspólne spotkanie konsultacyjne doda Pani i mężowi sił, by zawalczyć o wspólne dobre życie. Bardzo Państwu kibicuję. Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki :).

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od 2 miesięcy spotykam się na terapii z Panią Pauliną. Już po pierwszej wizycie poczułem iż trafiłem w dobre ręce. Teraz mogę to potwierdzić w 100%. W znaczący sposób poprawiłem podejście do życiowych spraw, które wcześniej przez wiele lat realizowałem tak, że powodowały one gromadzenie się negatywnych emocji i brak sposobu na ich uwolnienie. Pani Paulina oprócz profesjonalnego przygotowania zawodowego i doświadczenia posiada z całą pewnością cechy powodujące otwartość ze strony pacjenta i chęć ponownego spotkania. Romek K.

  Paulina Dąbrowska2016-08-09

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony i przede wszystkim, że nasze spotkania terapeutyczne są dla Pana impulsem do zmiany na lepsze. Życzę Panu dużo motywacji wewnętrznej i odwagi, by zdobywać kolejne postawione przed Sobą cele. Pozdrawiam serdecznie :).

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u Pani Paulina dała mi nadzieję na rozpoczęcie obiecującej współpracy. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna, pozwoliła odprężyć się i bez skrępowania opowiedzieć o swoich problemach. Pani Paulina to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, słuchająca pacjenta i empatyczna. Sposób przeprowadzenia spotkania zdecydowanie zachęca do umówienia się na kolejną wizytę i daje nadzieję na znalezienie rozwiązania kłopotów.

  Paulina Dąbrowska2016-06-17

  Pani Agnieszko serdecznie dziękuję za zaufanie i te ciepłe słowa. Mam nadzieję, że nasze spotkania będą dla Pani pomocne. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Panią, bo widzę, że jesteśmy umówione ponownie :). Zdrowia życzę i spokoju :).

 • V

  Jak najbardziej polecam Panią Paulinę Dąbrowską . Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w dość trudnym momencie (zapewne jak większość pacjentów). Trudno za pomocą klawiatury, czy kartki papieru i długopisu w ręku wyjaśnić, jak bardzo Pani Paulina mi pomogła… Pierwsze wizyty były jak „zdejmowanie ogromnego kamienia ciążącego gdzieś na umyśle”. Z wizyty na wizytę wychodziłam coraz bardziej zadowolona ,że będzie lepiej. Nie miałam 100% przekonania, ale coś podpowiadało mi, że spotkania u tego właśnie psychologa mają sens. A potem było już tylko lepiej. Myślę, że oprócz wykształcenia / wiedzy Pani Paulina ma jeszcze inne zalety. Takie których nie można wyszkolić / nauczyć. Choć zabrzmi to patetycznie, to uważam że bardzo ważny jest również charakter i osobowość terapeuty. Pani Paulina jest osobą, która potrafi słuchać (chce słuchać). Nie zawsze jest jak „plaster miodu”… Czasami jej wnioski mnie „peszyły” (i dobrze! zmuszała mnie tym do myślenia nad swoim postępowaniem, do zmiany). To co (potencjalnych pacjentów) wprowadza w błąd to myślenie o terapii w kategorii nic nie znaczących pogawędek. Nic bardziej mylnego. Psychoterapeuta słucha i dzieli nasze trudy, ale jest też czas w którym brałam kartkę papieru i notowałam… Notowałam wszystko to co miało wpływ na „moje zniekształcenia” (zdałam sobie w ogóle sprawę z tego że w ów zniekształceniach funkcjonuję!). Psychoterapeuta uczy obserwować samego siebie i dokonywać rzetelnych / obiektywnych ocen (samego siebie i otoczenia, bo przecież nie zawsze problem leży tylko w nas). Wyleczyłam się z permanentnego poczucia winy i złego myślenia o sobie samej, ale przy tym nie popadałam w samo zachwyt. Pani Paulina korygowała moje spostrzeżenia, oceny (wyjaśniała mi mechanizmy / schematy w których funkcjonuję). Zachęcało mnie to do pogłębionej (ale zdrowej /nie nadmiernej) refleksji nad samą sobą i otaczającym mnie światem. Moje życie bardzo się zmieniło. Ja zmieniłam się na lepsze, a dzięki temu otaczający mnie świat stał się bardziej przyjazny. To trochę tak jak z „do połowy wypełnioną wodą szklanką”. Zawsze mamy wybór. Można „zaprogramować się na pesymizm” i wiedzieć ją do połowy pustą. Albo obiektywnie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i (bez zakładania różowych okularów, ale jednak optymistycznie) stwierdzić, i ż jest do połowy pełna. Jedyne czego żałuje to, że tak długo zwlekałam z terapią… Nic straconego, oczywiście mamy całe życie na zmiany i nadrabianie „zaległości”. Ale… szczerze zachęcam do tego, aby zainwestować w samego siebie i nie czekać, jeśli coś złego zaczyna się dziać. Czasami wystarczy kilka spotkań / korekt naszych zachowań. Czasami trzeba ciut dłuższej (jak w moim przypadku) terapii, ale z czystym sumieniem stwierdzam: warto polecam! Panią Paulinę Dąbrowską I raz jeszcze Pani dziekuję!… Violetta O.

  Paulina Dąbrowska2016-06-13

  Serdecznie dziękuję Pani Violetto. Pani opinia mnie powaliła na kolana, nie wiedziałam co odpisać :). Życzę Pani wszelkiej pomyślności oraz czerpania satysfakcji z uzyskanych zmian :). To wyłącznie Pani praca przy moim skromnym towarzyszeniu. Powodzenia !

 • A

  Wspaniała kobieta.!!!!! Tak człowieka naprowadzi, że sam zaczyna wierzyć w siebie - a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Fantastycznie pokazuje tę właściwą drogę, jednocześnie obalając wszystkie przesłanki, które kierują człowieka tą mniej właściwą drogą. Wiem, brzmi dość skomplikowanie, ale mówiąc w skrócie, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie, i jak jest ono nieracjonalne. Jest przemiła, kochana, urocza, uśmiechnięta, a zarazem stanowcza i wymagająca - i to też jest z korzyścią dla pacjenta - wiem o czym mówię. Tak naprawdę wszystko co robi, robi dla pacjenta. Stara się mu pokazać, że to on jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Ja bardzo polecam. :-) Zatem wszystkie nerwuski, depreski i tym podobne ludki - zacznijcie od psychologa. W moim przypadku kilka miesięcy z Panią Pauliną postawiło mnie na nogi, a dwa lata z psychotropami nie! Pamiętajcie, robicie to dla siebie, a pomoże Wam w tym pani Paulina, szczerze polecam :-

  Paulina Dąbrowska2016-06-17

  Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa Panie Andrzeju. Zdrówka życzę. Pozdrawiam ciepło Paulina :).

Pytania pacjentów (70)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia indywidualna, partnerska/ małżeńska/ rodzinna/ interwencja w kryzysie. Tel. 662_913_129 POD TYM NUMEREM ZAPISY WYŁĄCZNIE NA WIZYTY PRYWATNE.

  NOWE OSOBY, KTÓRE SIĘ ZAPISUJĄ I PRZYNAJMNIEJ DZIEŃ WCZEŚNIEJ NIE ODWOŁAJĄ WIZYTY, ALBO NIE ODWOŁAJĄ I NIE PRZYJDĄ- NIE BĘDĄ WIĘCEJ UMAWIANE- SZANUJMY SWÓJ CZAS.

  W kontakcie indywidualnym pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 17 r. ż. za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych oraz nastolatka.

  USŁUGI PSYCHOLOGICZNE PAULINA DĄBROWSKA
  Mbank 75114020040000390266651378

  KILKA ZASAD ODNOŚNIE POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ/ PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ W MOIM GABINECIE:

  1. Pierwsze 3 spotkania mają charakter konsultacji diagnostycznej. Pod koniec trzeciej konsultacji ustalam najskuteczniejszą wg mnie opcję pomocy (terapia wspierająca, psychoterapia, interwencja w kryzysie). Jeśli uznam, ze inna forma pomocy będzie bardziej skuteczna- polecę odpowiedniego specjalistę.

  2. Jeśli podejmę wraz z Klientem decyzję co do dalszej współpracy i stwierdzę, że istnieje potrzeba konsultacji z lekarzem psychiatrą/ neurologiem/ terapeutą uzależnień- Klient jest zobowiązany do zgłoszenia się do wskazanego specjalisty. Czasem jest wymagane poszerzenie systemu wsparcia dla uzyskania optymalnej pomocy.

  3. Spotkania indywidualne odbywają się z częstotliwością 1 raz w tyg. Koszt spotkań jest stały. Proszę o punktualne przybywanie na spotkanie, gdyż spotkania będą pomniejszane o czas spóźnienia.

  4. Spotkania rodzinne/ partnerskie/ małżeńskie odbywają się 1 raz na dwa tygodnie i trwają ok. 80 min. Proszę o punktualne przybywanie na spotkanie, gdyż spotkania będą pomniejszane o czas spóźnienia. Koszt spotkań jest stały.

  5. Odwoływanie spotkań- osoby, które wyrażają chęć uczęszczania na psychoterapię mogą odwołać spotkanie w ciągu 48h przed wizytą. Po upływie 48h są zobowiązane do uiszczenia opłaty w wysokości umówionego spotkania. Jeśli spotkanie nie zostanie odwołane, a Klient się nie zgłosi, również jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości spotkania. Trzy nieobecności pod rząd skutkują przerwaniem procesu psychoterapii. Kiedy spotkanie odbywa się w poniedziałek lub wtorek, wówczas odwołać należy w poprzedzający je piątek bez konsekwencji finansowych.

  6. Nie podejmuję się pracy z rodzinami/ parami/ małżeństwami w trakcie czynnego procesu uzależnienia. Pierwszym krokiem jest osiągnięcie abstynencji przez uzależnionego, dlatego w pierwszej kolejności kieruję osobę uzależnioną do specjalisty uzależnień. Kiedy uda się uzyskać abstynencję- wówczas współpraca jest możliwa.

  7. Jako specjalista nie daję gotowych rozwiązań. Cele pracy ustalam z Klientem. Jeśli jakiś z celów nie może być przedmiotem terapii- omawiam to z Klientem.

  8. Spotkania terapeutyczne są dobrowolne. Osoby zainteresowane proszone są o umawianie się osobiście.


  Zapraszam na moją stronę www oraz Fanpage naszych gabinetów psychoterapii:
  1. https://www.facebook.com/dobry.psycholog.gdansk/#
  2. https://www.facebook.com/dobry.psycholog.malbork/

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie ostatniego, piątego roku podyplomowego Całościowego Szkolenia Psychoterapeutycznego Systemowo- Psychodynamicznego - Podejście Zintegrowane- Krakowska Katedra Psychiatrii - UJ CM. Szkolenie jest atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP. Kolejnym krokiem będzie ubieganie się o uzyskanie certyfikatu PTP. Ukończyłam całościowe szkolenie Systemowe Rozumienie Rodziny cz. I i II a także długoterminowe szkolenie Terapii Par i Małżeństw w Ujęciu Systemowym UJ CM. Jestem także terapeutą I st. TSR- Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Luis Alarcon- Arias). Od 2014 r. prowadzę badania do rozprawy doktorskiej w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, z ramienia Uniwersytetu SWPS. Badam pacjentów z chorobą nowotworową narządów regionu Głowy i Szyi. W pracy z Klientem opieram się na wiedzy naukowej, oraz zdobywanej na bieżąco praktyce klinicznej w różnych instytucjach medycznych i organizacjach zajmujących się pomaganiem. Bardzo ważne jest dla mnie stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  Pracując jako psycholog- wolontariusz w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku (2011- 2016)- opanowałam umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi m. in. do diagnozy osobowości, diagnozy inteligencji, oceny funkcji poznawczych.

  Ukończyłam studia magisterskie z psychologii- obecny UNIWERSYTET SWPS.

  W trakcie studiów zrealizowałam dwie specjalności:
  -Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego
  -Praca z Seniorem

  Moja praca magisterska pod tytułem: "Inteligencja emocjonalna a poziom stresu i stan zdrowia psychicznego" została wyróżniona przez Komisję Egzaminacyjną i oceniona na Celujący. Z wyróżnieniem również obroniłam pracę magisterską.

  JAK PRACUJĘ:

  W kontakcie z Klientem bliskie jest mi rozumienie SYSTEMOWE (skomplikowana sieć zależności i relacji Klienta z osobami z jego otoczenia). Podejście systemowe jest niezwykle ważne przy leczeniu wielu zaburzeń psychicznych, m. in. zaburzeń odżywiania się u młodzieży i młodych dorosłych.
  Pracuję również w sposób INTEGRATYWNY - oznacza to, że łączę dobrodziejstwo różnych nurtów psychoterapeutycznych, by dopasować optymalny sposób pomocy Klientowi, dostosowany do problemu z którym się do mnie zgłasza.

  Badania naukowe pokazują, że w pracy z Klientem niezwykle ważna jest relacja, jaką tworzy Klient ze swoim terapeutą, dlatego istotny jest wybór odpowiedniego specjalisty. Każde z podejść terapeutycznych uznaje pośredni lub bezpośredni leczący wpływ relacji terapeutycznej pomiędzy terapeutą a Klientem, natomiast w zależności od orientacji teoretycznej terapeuty, może on w różny sposób spostrzegać znaczenie relacji dla procesu terapeutycznego (Czabała, 2008; Gelso, Hades, 2005).

  Współpracuję z wieloma świetnymi specjalistami z obszaru psychiatrii, psychoterapii, dietetyki i prawa.


  Pozdrawiam i zapraszam, jeśli chcą Państwo przy mojej pomocy podjąć próbę dokonania zmian w Swoim życiu :).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS) 2 moduły: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Praca z Seniorem
 • Rozprawa doktorska - w trakcie
 • Podyplomowe Szkolenie Całościowe Systemowo- Psychodynamiczne - Podejście Zintegrowane UJ Kraków- w trakcie (5 r.)- szkolenie 5-letnie
 • Systemowe Rozumienie Rodziny cz. I i II zaawansowana- wykładowcy z UJ CM KRAKÓW (w sumie 375 H)
 • Terapia par i małżeństw w ujęciu systemowym- terapeuta w dialogu z parą, para w dialogu z terapeutą. UJ CM KRAKÓW (90 H)
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR)- I st. - mgr Luis Alarcon- Arias
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Ocena i obrona pracy magisterskiej z wynikiem celującym (6)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. T. Bilikiewicza w Gdańsku (2011-2016)
 • Pycholog w Wydziale Interwencji Kryzysowej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie (2013-2014)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku (05.2014- 02.2015)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w Centrum Psychoterapii (Ośrodek Psychoterapii Integratywnej) (2014-2016)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. (06.2015- nadal)
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychoogicznej Gdańsk- koordynator (02.2016- nadal)
 • Współkoordynator Ośrodka Terapii i Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej Vita- 90 (01.2016- nadal)
 • Badania do pracy doktorskiej i wsparcie psychologiczne pacjentów głównie z nowotworami regionu głowy i szyi w Klinice Otolaryngologii UCK w Gdańsku
więcej

Certyfikaty