Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pan Doktor ma u mnie piąteczkę ponieważ poskładał moją biedną, połamaną rączkę i dlatego dziękuję mu z całego serca. I niech będzie taki jaki jest.

 • M

  Bardzo niemiły człowiek, nie rozmawia z pacjentem, nie odpowiada na zadane pytania, drwiąco podważa diagnozę innego lekarza, tej samej specjalizacji. W kartę pacjenta wpisuje to co chce, niezgodne z wywiadem. Dziwię się pozytywnym opiniom, ponieważ nie spotkałam większego impertymenta. Dużo mnie kosztowało, by zachować się godnie i nie dać się wyprowadzić z równowagi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz,konkretnyi z dużą wiedzą.Zajął się mną bardzo troskliwie sprawę komplikowała odklejająca się siatkówka.Aktualnie można przeprowadzić zabieg ale na moje nieszczęście w Kowarach Dr.Romaszkiewicz już nie przyjmuje /był za dobrym fachowcem/ W jego ręce moje nogi w czasie zabiegu odam bez wahania i strach bo wiem że mi pomoże.

 • Wizyty u pana doktora mam nadzieję już nigdy nie powtórzyć. Mojej przypadłości (zwapnienie ścięgna) lekarz w ogóle nie zauważył, badał mnie może z 20 sekund przez ubranie. Za to znalazł złamanie łopatki, która jest cała i zdrowa. Kiedy przystawałam przy tym, że nie doszło do urazu, że ból zaczął się samoistnie usłyszałam od doktora drwiącym głosem "Pani jest niepoważna! Z portretu psychologicznego wynika, ze pobił panią kochanek lub chłopak i nie chce się pani przyznać. To jest chęć wyłudzenia odszkodowania" Nie otrzymałam pomocy, jedynie potok oczernień i wyssanych z palca zarzutów! Doktor unieruchomił bark wstępnie na 3 miesiące, co mogłoby być nieodwracalne w skutkach w przypadku zwapnienia. Zdecydowanie nie polecam, pan doktor chyba pomylił się w wyborze zawodu. Nie pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  jestem zadowolona z mojego ortopedy :) doktor jest stanowczy, bardzo konkretny, troskliwy. absolutnie nie zgadzam się z negatywami....iii podejrzewam, że Osoby, które go tu krytykują..są to ci pacjenci którzy często wywołują zamieszanie w kolejce pod drzwiami gabinetu

 • jest ...kontrowersyjny :-) bo brutalnie informuje o zagrożeniach zabiegu, bo wiecznie nie ma czasu dla rodziny pacjenta, bo drażnią go emocjonalne wynurzenia, bo niepunktualny, ale... rzeczowy, kompetentny, stanowczy i zdecydowany.Od niego usłyszałam warknięcie "Mama będzie chodzić!". I tego się trzymam. Do rozmowy z nim trzeba się ...przygotować, żeby zadawać konkretne pytania. A to budzi szacunek. Facet ma osobowość :-)

 • Stanowczo : ODRADZAM!!!
  Przede wszystkim : bijący brak kompetencji i nie umiejętność przyznania się do tego.
  Komentarz z 2008r. który dokładnie potwierdza moją sytuację z 2013r. :
  "(..) straszy np. amputacją, do której - po konsultacji jego przełożonych - nie ma wskazań. (...)"
  Uznaje, że jest najlepszym specjalistą we wszystkich dziedzinach przez co nie udziela rzetelnych informacji. W poradni szpitalnej przyjmuje pacjenta w ciągu minuty i nie wykazuje większego zainteresowania. Krytykuje innych specjalistów - śmiejąc i drwiąc z nich. Przez co nie jest w stanie dobrze doradzić pacjentowi gdzie ma się udać np. na rehabilitację. Zgadzam się również z osobami, które wspominają o jego zachowaniu wobec osób starszych, ponieważ sam byłem świadkiem jak powiedział : "on i tak nie dożyje tej operacji, więc nie ma sensu się przejmować" w rozmowie z asystującą pielęgniarką. Korzystałem z jego usług w szpitalu i ciesze się, że nie wydałem na to ani złotówki bo nie jest on tego wart! Dlatego stanowczo odradzam wizyty prywatne!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • rewelacja lekarz , a te negatywne opinie to chyba od jakiś zgryźliwych "moherów" lub innych liczących na cuda albo jak to bywa przychodzących z tzw. palcem do lekarza. Opanowany, stanowczy, nie dramatyzuje ale również nie bagatelizuje i rzeczowo podchodzi do urazów . POLECAM

 • uwaga na tego doktora !!!!
  jest niemily i nerwowy , traktuje pacjenta protekcjonalnie , jest skrajnie niepunktualny , brak jakiegokolwiek podejscia do dzieci ,nierozmawia z pacjentem

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo Dobry lekarz chociaż czasami bardzo nerwowy wyżywa się na pacjentach .
  Ale mimo to daje dobrą diagnozę

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Jesteś tym lekarzem?

131

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.