lek.

Patrycja Hartwich

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej

17 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 2008r. zajmuje się medycyną estetyczną, która stała się moją pasją. Jestem członkiem Polskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Medistica. Medycyna + PięknoUsługa: probkemy skorne

  Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie. Wiem, że każdy zabieg, który zaproponuje będzie bezpieczny w 100%. Pani Doktor indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, a to co robi sprawia Jej dużo satysfakcji, to się czuje. Reasumując: profesjonalizm, uczciwość, pasja, czego można chcieć więcej. Polecam w 120%!!!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor Hartwich spełniła wszystkie moje oczekiwania związane z skutecznością wykonywanego zabiegu. Niesamowicie zaangażowana, kompetentna i precyzyjna podczas każdego etapu leczenia, zarówno na konsultacji wstępnej, jak i podczas wykonywania zabiegu oraz na wizytach kontrolnych. Na wizycie wstępnej dokładnie omówiła ze mną mój problem i zaproponowała leczenie, omawiając szczegółowo każdy jego etap, w tym możliwe powikłania. Pani Doktor bardzo szybko nawiązała kontakt ze mną co sprawiło, że zabieg przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze. Wielkie dzięki za wszystkie wskazówki dotyczące postępowania przed i po zabiegu, ale przede wszystkim za niesamowicie skuteczny zabieg. Rekomenduje Panią Doktor wszystkim poszukującym rzetelnego lekarza medycyny estetycznej w Krakowie.

 • Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: modelowanie ust

  Polecam Patrycję, jest lekarzem który doskonale zna się na swojej pracy. Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, które zawsze wykonuje Pani Doktor. Modelowanie ust w jej wykonaniu to prawdziwa sztuka. Doskonale umie ocenić potrzeby by efekty były w pełni satysfakcjonujące. Prowadzę salon stylizacji paznokci i polecam moim klientką zabiegi u Patrycji- wracają zachwycone .
  Szukasz lekarza który jest stworzony do tej pracy , to już znalazłeś -Patrycja Hartwich.
  Polecam,

  Agnieszka Sankiewicz

 • M
  Lokalizacja: Lea Clinic

  Wspaniała Pani doktor. Poświęciła mi wystarczającą ilość czasu, przeprowadziła dokładny wywiad i zaproponowała zabiegi, które idealnie zadziałały na moją skórę. Zawsze miła i uśmiechnięta. Pełen profesjonalizm, szczerze polecam!

 • E
  Lokalizacja: Ośrodek Medyczny OsteomedUsługa: Inny

  Gorąco polecam Panią Doktor Patrycję, ogromne zaangażowanie, precyzja i dokładność podczas wykonywania zabiegu, prawdziwa chęć pomoc. To wszystko spowodowało, że po jednym zabiegu IPL (naczynia twarz) przeprowadzonym przez dr Patrycję efekty są rewelacyjne, problem praktycznie zniknął. Wcześniej również korzystałam z tego typu zabiegów w innej placówce, przeprowadzonych w serii, nigdy nie osiągnęłam tak dobrych rezultatów. Ponadto w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, pacjent nie czuje skrępowania z powodu swojego problemu. Jeśli w przyszłość będzie jakakolwiek potrzeba, napewno będę wracać tylko do Pani Doktor. Edyta

 • A

  Pani dr. Patrycja Hartwich, jest lekarzem, którego mogę polecić wszystkim, kto szuka specjalisty o najwyższych umiejętnościach. Jeżeli ktoś ma obawy co do rezultatów, to może naprawdę zaufać Pani doktor, która jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem. Zawsze ma czas dla pacjenta, doradzi najlepsze rozwiązanie.
  Mam doświadczenie wcześniejsze w tego typu zabiegach i jak dotąd to tylko pani dr. Patrycji jestem wstanie zaufać w pełni i bez obaw. Zawsze z zabiegów Pani doktor byłam zadowolona w najwyższym stopniu. Poza tym jest fantastyczną kobietą, człowiekiem jakich zawsze chce się spotykać w życiu. Pozdrawiam Gosia P.

 • Pani Patrycja to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Korzystałam z usług dermatologii estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana, co i jak będzie wykonywane. Sam zabieg bezbolesny, widać, że pani doktor ma bardzo wprawną rękę i jest dobrym specjalistą. Warto dodać,że wszystko przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, bez pośpiechu i patrzenia na zegarek, co zdarzało się mojej poprzedniej lekarce. Siniaków mało, a mam z tym spory problem. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i polecam Ją jako bardzo kompetentnego lekarza. J.W

 • Doktor Patrycja jest bardzo kompetentnym specjalistą w zakresie medycyny estetycznej i niesamowicie sympatycznym człowiekiem. Wielokrotnie byłam jej pacjentką i nigdy się nie zawiodłam! Potrafi zdziałać cuda, a do tego ma doskonałe wyczucie estetyczne. Zabiegi, które przeprowadza cechują się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Po wykonanym zabiegu interesuje się przebiegiem leczenia i w razie wątpliwości pozostaje w kontakcie z pacjentem.Dodatkowo zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Polecam dr Patrycje wszystkim z okolic Krakowa!

 • P

  Naprawdę polecam Panią Doktor Hartwich, która zamykała mi naczynka na twarzy. To nie tylko świetna specjalistka, która bardzo sprawnie i dokładnie wykonuje zabieg, ale też bardzo sympatyczna osoba z pasją- daje mnóstwo wskazówek jak pielęgnować skórę i opowiada jakie są możliwości uzyskania pożądanych przez nas efektów wizualnych. Ma dużo czasu dla swoich pacjentów i bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 2008r. zajmuje się medycyną estetyczną, która stała się moją pasją.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Biorę udział w licznych kursach i szkoleniach ciągle poszerzając swoją wiedzę w zakresie moich zainteresowań medycznych.Posiadam certyfikat przebytych szkoleń na laserze frakcyjnym CO2 Unixel 30, laserze Alma HARMONY XL, laserze diodowym QUANTELDERMA,laserze eximerowym EXILITE, a także z zakresu odmładzania twarzy preparatami Juvederm, Emervel, Princess ,Revanesse, Cytocare oraz korekcji zmarszczek preparatami Azzalure i Botox.

Znajomość języków

 • angielski