dr n. med.

Patrycja Fiegler-Rudol

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Od stycznia 2014 roku zapraszam moje Pacjentki do szpitala w Pyskowicach, w którym rozpoczynam pracę. Oddział polożniczo ginekologiczny jest kameralny i kolorowy z przemiłym personelem.… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od stycznia 2014 roku zapraszam moje Pacjentki do szpitala w Pyskowicach, w którym rozpoczynam pracę. Oddział polożniczo ginekologiczny jest kameralny i kolorowy z przemiłym personelem. Jestem przekonana, że będzie to korzystna zmiana dla wszystkich moich Pań a zwłaszcza ciężarnych.
  Oddział zapewnia profesjonalną i nowoczesną opiekę nad noworodkiem (min. 24 godzinna obecność lekarza neonatologa na oddziale, możliwość leczenia dzidziusia na miejscu). Każda mama wyjdzie od nas z umiejetnością karmienia i opieki nad noworodkiem w początkowym i zazwyczaj trudnym okresie bycia mamą. Serdecznie zapraszam do Pyskowic wszystkie moje drogie Pacjentki. Po blisko siedmiu miesiącach pracy na oddziale jestem pewna, ze to moje miejsce na ziemi i wiem, że pracuję z ludzmi z pasją, którzy kochają swój zawód!

  Problemy moich Pacjentów dotyczą najintymnijszej sfery ich życia, stąd
  właściwe podejście i zrozumienie stanowią integralną część mojej pracy.
  Staram się, aby każda moja Pacjentka byla leczona nie tylko profesjonalnie i
  zgodnie ze standardami medycznymi, ale przede wszystkim według
  indywidualnych potrzeb w miłej, bezpiecznej oraz dyskretnej atmosferze.
  Dbając o wygodę moich Pacjentów zapraszam do komfortowej poczekalni z
  widokiem na stary, rodzinny ogród oraz filiżankę kawy i babską gazetkę w
  oczekiwaniu na wizytę. Troszcząc się o zdrowie Pacjentek wyposażyłam gabinet
  w sprzęt najnowszej generacji, umożliwiający dokładną i szybką diagnozę.
  Niejednokrotnie my sami jako lekarze zmuszeni jesteśmy być pacjentami,
  dlatego staram się traktować moje Pacjentki w taki sposób, w jaki sama
  chcialbym być leczona. Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u
  ginekologa nie musi być przykrym przeżyciem...

  Bycie lekarzem jest moją życiową pasją i jestem przekonana, że robię w życiu
  to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania wiekszą część mojego czasu, daje
  mi olbrzymią satysfakcję i przyjemność. Rozwiewanie Moim największym
  zawodowym marzeniem jest wychowanie pokolenia Polek reguralnie
  odwiedzających ginekologa, mających świadomość, że 30 minut spędzonych w
  gabinecie może uratować życie. Jestem absolwentką Śląskiej Akademii
  Medycznej z 2000r. Po ukonczeniu stażu podyplomowego pracowalam przez 10 lat
  jako asystent w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Zabrzu. Od lutego 2001
  roku posiadam tytuł doktora nauk medycznych a od marca 2009 II stopień
  specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii. Jestem autorką bądź
  współautorką 60 prac naukowych opublikowanych w krajowych oraz zagranicznych
  czasopismach. Brałam udział w badanich klinicznych wprowadzających na polski
  rynek tak popularne dzis leki jak yasmin, yasminelle,visanne czy evra.
  Obecnie jestem starszym asystentem w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w
  Zabrzu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami. W gabinecie
  możliwe jest wykonanie w trakcie jednej wizyty pełnego panelu badań
  profilaktycznych i diagnostycznych. Moje ciężarne Pacjentki mają możliwość
  uczestnictwa w zajęciach elitarnej szkoły rodzenia, prowadzonych przez
  doświadczoną położną (w tym wizyta poporodowa).࢈

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
165 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet lekarski

  Ja osobiście bardzo polecam Panią Doktor!!! Czytając negatywne opinie zastanawiam się czy te osoby naprawdę były u tego samego lekarza. W moim przypadku to akurat Pani Patrycja naprawia błędy innych lekarzy, zleca wszystkie potrzebne badania (takie o których wcześniej nie miałam pojęcia, a przy moich problemach zdrowotnych były bardzo istotne). Jeśli mam 100pytań to na wszystkie 100otrzymam odpowiedź, a jeśli zapomnę o coś zapytać to Pani Doktor zawsze odpisuje na maile i wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest pierwszą lekarka która zrozumiała że chciałabym zajść w ciążę i że w moim przypadku leczenie każdej dolegliwości bądź choroby tabletkami antykoncepcyjnymi kompletnie mija się z celem. Spotkałam już na swojej drodze wielu lekarzy ale tylko do pani doktor Patrycji mam 100% zaufanie. Ona jedyna dała mi nadzieję na dziecko, zawsze potrafi człowieka podtrzymać na duchu i przede wszystkim stawia dobro pacjentów na pierwszym miejscu!

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2017-06-13

  Bardzo dziękuję za miły wpis. Pozdrawiam serdecznie!

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Nie polecem, wręcz odradzam. Pani Doktor faktycznie bardzo miła i sympatyczna lecz niestety nie profesjonalna.
  Jakiś czas temu trafiłam do Pani Dr z testem ciążowym pozytywnym (druga kreska ledwie widoczna) - na jego podstawie oraz 3 dni po spodziewanej miesiączce stwierdziła, że jest ciąża - dostałam zestaw badań do zrobienia - lecz bez podstawowego badania potwierdzającego ciążę - Beta HCG !! Po paru dniach zaczęłam krwawić - trafiłam do szpitala, w którym Pani Dr przyjmowała. Po badaniu usg stwierdziła, że to ciąża biochemiczna - skierowała mnie na zabieg wyłyżeczkowania - gdyż stwierdziła, ze mam grube endometrium - w związku z tym będę krwawiła 2 tygodnie. Była to moja pierwsza ciąża, nie miałam w ogóle wiedzy ani doświadczenia w tym zakresie. Zaufałam Pani Dr. Zrobiła zabieg wyłyżeczkowania - bez potwierdzenia w dalszym ciągu BHcg !!! do dziś nie wiem czy byłam w ciąży, a wyniki HP również nie potwierdziły że ciąża była - a w ten czas przeżyłam zabieg wyłyżeczkowania - po którym porobiły się u mnie zrosty i przez co miałam problem zajść ponownie w ciąże. Nawet gdyby to było poronienie biochemiczne - macica by się sama oczyściła bez ingerencji - gdyż krwawiłam dość obficie. Na pytanie czemu Pani dr nie zleciła wykonania badania potwierdzającego ciążę z krwi (w szpitalu był na to czas !!) - odpowiedziała "nie wiem" i spuściła głowę. Ta trauma ciągnie się za mną do teraz.

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2017-04-21

  Przepraszam bardzo ale rutynowo zlecamy badania beta hcg tuż po przyjęciu do szpitala wiec sytuacja wyżej opisana absolutnie nie mogła mieć miejsca. Chyba, że krwawienie było tak obfite, że zagrażało Pani życiu i wtedy rutynowo wykonujemy ze wskazań życiowych zabieg nie czekając na wyniki. Po drugie musiała być Pani zbadana przez drugiego lekarza, który potwierdziłby obumarcie ciąży ponieważ wg polskiego prawa konieczna jest opinia dwóch niezależnych lekarzy aby wykonać zabieg. Na zabieg musiała Pani podpisać świadomą zgodę, w której dokładnie można się zapoznać z skutkami zabiegu. Kolejna sprawa - nigdy "nie spuszczam głowy" i nie odpowiadam pacjentom na pytanie, że nie wiem.... Zawsze wyjaśniam sprawę do końca. Takie traktowanie pacjenta nie jest zupełnie w moim stylu i można mi zadać milion pytań i omówić każdą procedurę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pani doktor trafiłam jako nastolatka- pełna strachu i negatywnie nastawiona, już na wstępie swoim uśmiechem i otwartą postawą Pani dr rozładowała negatywne emocje i pierwszą wizytę wspominam bardzo dobrze. Przez ostatnie 9 miesięcy Pani dr prowadziła moją ciążę, zawsze mogłam zadać dowolną ilość pytań, w razie wątpliwości zawsze mogłam napisać a Pani dr nigdy mnie nie "olała", gdy miała jakieś wątpliwości czy podejrzenia od razu kierowała na dodatkowe badania czy do szpitala, trzymała rękę na pulsie, była nie tylko wtedy kiedy było dobrze ale też kiedy było źle, na finiszu ciąży bardzo mi pomogła- bezinteresownie, zawsze wspierała dobrym słowem i dodawała otuchy za co będę jej dziękować do końca życia. Pani doktor jest nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim jest dobrym człowiekiem, który rozumie w 100% potrzeby kobiet. Dzięki niej jestem mamą tygodniowego Jasia, dziękuję :)

 • Bardzo polecam Panią doktor. Jest niesamowicie miła i rozumie problemy kobiet. Jestem młoda, i pierwsze wizyty kojarzyły mi sie źle i bałam sie, ale Pani doktor ma niesamowite podejście a wizyty w Jej gabinecie to sama przyjemność. Cieszę sie że trafilam na takiego lekarza i polecam wszystkim kobietom i mamom które wybieraja sie na pierwszą wizyte ze swoimi córkami. Na pewno będziecie zadowolone! :)

 • Wizytę oceniam na najwyższy poziom,od wejścia Pani Doktor wita z takim uśmiechem że czujemy dobra atmosferę,pierwszy raz spotykam się z takim lekarzem,kierowana dobrymi opiniami umówiłem się na wizytę,potwierdzam jak najbardziej lekarz z powołania

 • A

  Pani doktòr prowadziła moją ciążę od samego początku tj drugiego miesiąca. Przyznam, że przy wyborze lekarza kierowałam się opiniami z internetu. Powiem z czystym sercem,ze Pani doktòr jest profesjonalistą w swoim zawodzie, kierowała na potrzebne badania, zawsze była pod telefonem a kontakt emailowy również szybki i niezawodny. Pewnie jest wielu dobrych lekarzy i ktoś zapyta co takiego ma w sobie Pani doktòr. A więc to cudowna osoba z przemilym usposobieniem i podejściem do pacjentki. Wizyty nigdy nie wywoływały u mnie strachu ani stresu. Nikt nie patrzył na zegarek czy odliczal czasu do końca wizyty. Jeśli zdecydujemy się z mężem na kolejne dziecko zgłoszenie się do Pani doktor, nie mówiąc o regularnej kontroli ginekologicznej. Dziewczyny nie wahajcie się jeśli szukacie idealnego ginekologa.Dziękujemy bardzo Pani Patrycji za opieke.
  Ola i Adam Dròżdż -szczęśliwi rodzice małego Tomka.

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2016-07-06

  Dziękuje serdecznie za ciepłe słowa! Po ciężkim dniu w szpitalu jak dzisiaj bardzo się przydały. Zapraszam!

 • Pani doktor prowadziła moja druga ciąże po pierwszej nie byłam w dobrej kondycji psychicznej a po pierwszej wizycie u pani doktor(w drugiej ciąży) już wiedziałam że będzie wszytko dobrze i chodziłam na wizyty bez stresu i z chęcią.Do tego sama pani doktor przeprowadziła cc i córeczka jest zdrowa śliczna i ja doszłam do siebie bardzo szybko,szybciej niż przy pierwszej ciąży bo tam były duże komplikacje, dlatego też znalazłam innego lekarza panią Patrycje, mimo ze to już ponad 5 lat temu to do dziś wspominam panią doktor i czasami jak patrze na moja córkę to ja wspominam dlatego ze jest dobrym lekarzem i dobrym człowiekiem takich lekarzy to tylko ze świeczka szukać lepiej nie mogłam trafić.

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2016-04-19

  Dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam moje kobietki :)

 • To mój ulubiony lekarz!
  Pełen profesjonalizm! Co ja mam tu więcej napisac? Wszystkie komplementy chyba już padly:)
  Lekarz od którego inni mogą tylko się uczyć co to kultura osobista, prosta uprzejmość do drugiego człowieka i stały uśmiech na ustach! Nigdy z niej nie zrezygnuje! Pozdrawiam i do zobaczenia :D

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2016-03-05

  Dziękuję! Aż nie umiem uwierzyć że to opis mojej skromej osoby. Bardzo miło usłyszeć.

 • M

  Pełen profezjonalizm, przemiła atmosfera w gabinecie...polecam wszystkim kobietom w szczególności tym starającym się o dzidziusia i oczekującym :)

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2016-01-29

  Dziękuję serdecznie za miły komentarz ????

 • Ja również bardzo pani dziękuję teraz mam bardzo ślicznego syna i szwagierka też ma śliczną córeczkę poród odbyłam w knurów i poród niestety było cesarka ale bardzo dziękuję pani pozdrawiam Krystyna Gudzik. Z mężem

  dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol2016-01-29

  Dziekuję za miły wpis i pozdrawiam cieplutko ????

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online