Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem psychologiem, psychoterapeutą absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Ukończyłam czteroletni kurs podyplomowy w Śląskiej Szkole…
więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  Ukończyłam czteroletni kurs podyplomowy w Śląskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Gliwicach. Obecnie ubiegam się o Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Stosuję model zintegrowany łączący metody z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, krótkoterminowej, psychodramy. Pracuję również z ciałem wykorzystując metody wizualizacji, relaksacji i ćwiczeń zaczerpniętych z systemu hatha – jogi.
  Posiadam doświadczenie w pracy z osobami po traumatycznych przejściach, borykającymi się z problemami zdrowotnymi, cierpiącymi z powodu uzależnienia.
  Pracuję w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz w Hospicjum Onkologicznym w Będzinie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. http://www.twojpsycholog.info.pl , oraz www.leczenieuzaleznien.info.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Od dłuższego czasu szukałam dla siebie terapeuty. Życie dało mi w kość i nie po wszystkich wydarzeniach , które mnie spotkały byłam się w stanie podnieść. Decyzję o terapii ciągle odwlekałam aż nadszedł ten moment , kiedy powiedziałam sobie, że muszę coś ze sobą zrobić.. Wybór psychologa wcale nie był łatwy, ponieważ chciałam na serio wszystko poprzewracać do góry nogami i skierować na właściwe tory. Postanowiłam postawi ć wszystko na jedną kartę i skierowałam swoje kroki w kierunku Pani Olgi. Początki nie były łatwe, ale po kilku wizytach utwierdziłam się w przekonaniu o moim słusznym wyborze. Po prostu musiałam zaufać mojemu terapeucie. Podczas każdej mojej wizyty w Przystani mam do czynienia z osobą kompetentną zawsze przygotowaną do kolejnej sesji , posiadającą ogromną wiedzę i intuicję . Ponadto Pani Olga jest osobą uczciwą i otwartą. Wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach i jestem spokojna o efekty mojej terapii. Jeżeli szukacie bardzo dobrego psychologa, to nie wahajcie się zadzwonić do Przystani. Ja się przekonałam i bardzo się cieszę ze swojego wyboru. Mariola.

 • M

  Pragnę napisać kilka moim zdaniem bardzo ważnych słów, ponieważ mężczyźni mają to do siebie, że trudno jest im przyznać się do własnych słabości tym bardziej w obecności kobiet. ;-). Miałem mnóstwo obaw przed przystąpieniem do terapii , ponieważ od wielu lat zmagam się z depresją , przy czym w żaden sposób nie potrafiłem się do tego przyznać ponieważ dla mnie złe samopoczucie było jakby czymś normalnym , na porządku dziennym. Apatia zmęczenie , brak kontaktu z rodziną odseparowanie się od znajomych wydawało mi się że jest ok. .Tłumaczyłem to sobie tym ze muszę odpocząć nabrać dystansu, wyciszyć się . Po pewnym czasie uświadomiłem sobie , że moje życie towarzyskie nie istnieje a relacje z bliskimi zamarły, dzieci ze mną przestały rozmawiać a żona pyta mi się czy aby jeszcze jestem z nią czy gdzieś obok. To pytanie skłoniło mnie do terapii i o to cały czas pytam Panią Olgę czy jestem sobą czy stoję gdzieś obok. Im dłużej trwa moja terapia tym więcej znam odpowiedzi. Gorąco polecam Gabinet Psychoterapii Przystań.

 • Trafiłem do Pani Olgi po kilkuletnim szukaniu dla siebie miejsca w różnych Ośrodkach Terapii Uzależnień, z depresją i całkowitym brakiem pomysłu na siebie. Właściwie niewiele mając do stracenia posłuchałem kolegi , z którym nie raz porządnie popiliśmy. Nie powiem , że od razu wszystko się zmieniło ale mogę powiedzieć jedno dzięki Pani Oldze jej wrażliwości i wielkim doświadczeniu wiem dlaczego kilkakrotnie nie udawało mi się skończyć z piciem. Wiem też że jeszcze długa droga przede mną. Mam wielką motywację by wziąć własne życie w swoje ręce i chociaż po części odzyskać to co przez wszystkie lata utraciłem.. Z czystym sumieniem polecam Panią Olgę. Adam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online