Olga Podlewska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
419 odwiedzin w ciągu 30 dni

W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, uważność i atmosfera bezpieczeństwa. W takiej relacji klient może realizować różne potrzeby. Czasami będzie to poruszanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Refleks-Ja

  Pierwsza wizyta,ale poczułam że P.Olga jest osobą na odpowiednim stanowisku.
  Wnikliwa i życzliwa osoba.
  Pełen profesjonalizm.

 • A

  Dziś pierwsza wizyta widzę że Pani Olga ma profesjonalne podejście do człowieka z problemami. Będziemy korzystać z pani usług.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, uważność i atmosfera bezpieczeństwa.
  W takiej relacji klient może realizować różne potrzeby. Czasami będzie to poruszanie rzeczy trudnych, przyglądanie się sobie, szukanie innych sposobów rozwiązania dotychczasowych problemów, czy też wsparcie w zmianie. W innej sytuacji proces terapeutyczny może się skupiać na poszukiwaniu spokoju, czy poczucia większej satysfakcji ze swojego życia. W każdej sytuacji cele uzgadniamy wspólnie na początku pracy.
  Moją rolę w psychoterapii postrzegam jako towarzyszenie klientowi w zmianie jakiej potrzebuje, a także pomaganie w odnajdywaniu własnych zasobów, poszerzaniu własnej świadomości, lepszym rozumieniu siebie, swojej historii i otaczającego świata.
  Prywatnie lubię obcowanie z naturą, rozmowy z ludźmi, praktykę jogi, wycieczki rowerowe i dobrą lekturę.

  KWALIFIKACJE

  Pracuję i rozwijam się w nurcie psychoterapii skoncentrowanej na łączeniu dwóch podejść: psychodynamicznego oraz systemowego (szkolenie certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne) Ukończyłam również szkolenie w terapii poznawczo – behawioralnej oraz kurs terapeutyczny w podejściu opartym na Otwartym Dialogu (ODA).
  Doświadczenie w pracy terapeutycznej pogłębiałam pracując w szpitalach na oddziałach Psychiatrycznym oraz Rehabilitacji Neurologicznej, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego. Przez kilka lat współpracowałam także z Fundacją i Stowarzyszeniem zajmującymi się pomocą osobom z doświadczeniem kryzysu psychicznego, po urazach neurologicznych oraz ich bliskim i opiekunom. Byłam również kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Pracuję także z dziećmi i młodzieżą oraz rodzinami w Poradni Psychologicznej. Poza pracą terapeutyczną prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu teorii i praktyki psychologicznej oraz rozwoju osobistego.
  Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. W związku z tym obowiązuje mnie ścisłe przestrzeganie tajemnicy zawodowej oraz regularna certyfikowana superwizja zgodna z zasadami PTP.