Poproś o kalendarz wizyt

posiadam długoletnie doświadczenie w zakresie neurologii dziecięcej(od 1988r),specjalizacje z neurologii 1991, neurologii dziecięcej 1995 oraz psychiatrii dzieci i młodzieży 2001r.... więcej

Adresy i cenniki

 • gabinet

  Piotrkowska182/146, Bałuty
  90-368 Łódź, łódzkie

  247
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • posiadam długoletnie doświadczenie w zakresie neurologii dziecięcej(od 1988r),specjalizacje z neurologii 1991, neurologii dziecięcej 1995 oraz psychiatrii dzieci i młodzieży 2001r. Przyjmuję pacjentów w gabinecie prywatnym oraz w Poradni Neurologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Łodzi przy ul. Spornej, konsultuję psychiatrycznie pacjentów Klinik w/w szpitala. W praktyce prywatnej zajmuję się także psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych, w zakresie której szkoliłam się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz IPSI.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Fantastyczna psycholog - uważnie słucha, rozsądnie doradza i dokłada wszelkich starań, aby pomóc pacjentowi/pacjentce. Wiem, bo przez parę ładnych lat była dla mnie wielką podporą w walce z chorobą, z której dzięki Bogu się wyleczyłam! :D

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam, ze szczerym sercem, skupia uwage na pacjencie, daje rady, zadaje duzo pytan. Super lekarka!

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo spokojnie wyjaśnia i słucha pacjenta. Przede wszystkim pamięta to, co do Pani mówiłam na poprzednich spotkaniach, a to cecha deficytowa u lekarzy :)

 • słaby

  Pani Doktor nie była miła, miała nieuzasadnione pretensje do mnie jako matki, że nie rozpoznałam właściwie choroby, ponadto po krótkim wywiadzie, bez jakichkolwiek badań wystawiła diagnozę i chciała 6-latkowi włączyć leki, które nie są obojętne. Na całe szczęscie jej nie posłuchałam i znalazłam innego neurologa dziecięcego. Całkowicie inna diagnoza-syn może funkcjonować bez leków, przy odpowiednim trybie życia.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i konkretna Pani doktor. Miło mi się z nią współpracowało. Dobre podejście, bezstresowa wizyty. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Posiada dużą wiedzę. Polecam :)