Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

posiadam długoletnie doświadczenie w zakresie neurologii dziecięcej(od 1988r),specjalizacje z neurologii 1991, neurologii dziecięcej 1995 oraz psychiatrii dzieci i młodzieży 2001r.… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • posiadam długoletnie doświadczenie w zakresie neurologii dziecięcej(od 1988r),specjalizacje z neurologii 1991, neurologii dziecięcej 1995 oraz psychiatrii dzieci i młodzieży 2001r. Przyjmuję pacjentów w gabinecie prywatnym oraz w Poradni Neurologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Łodzi przy ul. Spornej, konsultuję psychiatrycznie pacjentów Klinik w/w szpitala. W praktyce prywatnej zajmuję się także psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych, w zakresie której szkoliłam się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz IPSI.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  Fantastyczna psycholog - uważnie słucha, rozsądnie doradza i dokłada wszelkich starań, aby pomóc pacjentowi/pacjentce. Wiem, bo przez parę ładnych lat była dla mnie wielką podporą w walce z chorobą, z której dzięki Bogu się wyleczyłam! :D

 • Serdecznie polecam, ze szczerym sercem, skupia uwage na pacjencie, daje rady, zadaje duzo pytan. Super lekarka!

 • M

  Polecam, bardzo spokojnie wyjaśnia i słucha pacjenta. Przede wszystkim pamięta to, co do Pani mówiłam na poprzednich spotkaniach, a to cecha deficytowa u lekarzy :)

 • A

  Pani Doktor nie była miła, miała nieuzasadnione pretensje do mnie jako matki, że nie rozpoznałam właściwie choroby, ponadto po krótkim wywiadzie, bez jakichkolwiek badań wystawiła diagnozę i chciała 6-latkowi włączyć leki, które nie są obojętne. Na całe szczęscie jej nie posłuchałam i znalazłam innego neurologa dziecięcego. Całkowicie inna diagnoza-syn może funkcjonować bez leków, przy odpowiednim trybie życia.

 • Bardzo sympatyczna i konkretna Pani doktor. Miło mi się z nią współpracowało. Dobre podejście, bezstresowa wizyty. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Posiada dużą wiedzę. Polecam :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online