Umów wizytę
1 393 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: zaburzenia lękowe

  Polecam!!! Świetny specjalista!!! Długo sie zastanawiałem nad wizytą u psychiatry ale teraz juz wiem że to była odpowiednia decyzja. Lepiej chyba nie mogłem trafic. Wkońcu po miesiącach meczarni mogę znów normalnie funkcjonować. Dziękuję!

  Olga Martinczak2018-05-21

  Bardzo dziekuje

 • Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPKUsługa: wizyta diagnostyczna

  Pani doktor to miła i ciepła osoba, która wysłucha i dobierze leki odpowiednio do oczekiwań pacjenta. Daje nadzieję na to, że będzie lepiej. Polecam.

  Olga Martinczak2018-05-21

  Bardzo dziekuje

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPKUsługa: wizyta diagnostycza pierwsza

  Pani Doktor bardzo kompetentna, w karcie zapisuje każdy problem i podchodzi indywidualnie do farmakoterapii. Po pierwszej wizycie czułam, że Pani Doktor wie co robi.

  Olga Martinczak2018-05-21

  Bardzo dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPKUsługa: wizyta diagnostyczna

  Pani doktor jest miła, sympatyczna, pełna empatii, zrozumienia i profesjonalnego podejścia do sprawy. Wzbudziła moje zaufanie. Byłam na razie na pierwszej wizycie. Ulżyło mi i wierzę, że leki też pomogą. Dziekuję bardzo. Jestem zadowolona z wizyty i polecam.

  Olga Martinczak2018-05-21

  Cieszę się, że mogłam pomóc

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPK

  Pani Doktor to bardzo kompetentny lekarz, przeprowadziła odpowiedni wywiad i zastosowała skuteczną dla mnie terapię, bardzo cieszę się że na leczenie trafiłam właśnie do Pani Olgi dzięki niej nie jestem już uzależniona od leków, w krótkim czasie prawie wyleczyła mnie z trwającej lata bezsenności. Przy tak dużej ilości tego typu leków jestem zdumiona że Pani doktor tak szybko była wstanie mi pomóc M. D

  Olga Martinczak2018-05-21

  Dziękuję bardzo

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam z całego serca Panią Olge Martinczak bardzo kompetentny lekarze, wysłucha doradzi jak trzeba zleci badania i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie
  ???? Pozdrawiam S. J.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny Olga MartinczakUsługa: wizyta diagnostyczna

  Pani Olga przeprowadziła dokładny wywiad i zaproponowała skuteczną terapię. Jako osoba jest serdeczna i bardzo konkretna. Dziękuję, że natrafiłem na tak dobrego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z calego serca polecam tego lekarza. Z moim doswiadczeniem z innymi psychiatrami P. Olga byla strzalem w dziesiatek. Bardzo indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta. Mimo iz balam sie leczenia farmakologia P. Olga rozwiala wszystkie moje watpliwosc oraz dopasowla leki indywidualnie do mojej osoby. Bardzo dziekuje, ze sa na tym swiecie tacy lekarze jak Pani czyli z powołania. ;)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPKUsługa: przeróżne

  Wystawiłbym nawet 100 pkt Pani Oldze. Bezsprzecznie to najlepszy fachowiec, do którego trafiłem! Powiedzieć polecam jak ktoś ma problemy by poszedł do Pani Olgi to jak nie powiedzieć nic. Miła, pełna empatii i widać dużą chęć pomocy, której na pewno udzieli gdy zbada dokladnie problem.

 • J
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Olga to bardzo dobry,dokładny i kompetentny lekarz..Do Pani Doktor trafiłam w bardzo złym stanie nerwicowym z bardzo nieprzyjemnymi objawami somatycznymi . Dzisiaj mogę cieszyć się z życia i wreszcie jestem sobą. Leki zastosowane przez p.Doktor trafione i aplikowane pod stałą kontrolą przyniosły bardzo dobry efekt.Dodam jeszcze ,że p. Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,zawsze przygotowana i znająca historię choroby pacjenta .Wzbudza zaufanie .Serdecznie polecam !Jadwiga

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bydgoszczy, Szubinie, Nakle oraz Świeciu, gdzie zajmowałam się diagnostyką i leczeniem nagłych stanów chirurgicznych, ortopedycznych, internistycznych, neurologicznych i psychiatrycznych. Równocześnie pracowałam intensywnie w ramach zespołów wyjazdowych karetki S. W tych latach zdobywałam bogate doświadczenie w zakresie neurochirurgii i traumatologii, pracując w Oddziale Neurochirurgii i Traumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, tam również otworzyłam przewód doktorski. W 2009 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w tym samym roku zostałam uczestnikiem kursu psychoterapii psychodynamicznej w KCP, kończąc kurs po 4 latach. W roku 2015 zakończyłam specjalizację z psychiatrii dorosłych. Swoje doświadczenie rozwijam również w dziedzinie medycyny estetycznej, wykonując szereg zabiegów upiększających i odmładzających.
  W swojej praktyce psychiatrycznej zajmuję się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń nerwicowych/lękowych, depresji, schizofrenii, zaburzeń u osób starszych, zaburzeń snu, zaburzeń osobowości i uzależnień. Ma spore doświadczenie w leczeniu uzależnień od benzodiazepin oraz alkoholu.
  W praktyce psychoterapeutycznej głównie zajmuję się osobami z zaburzeniami nerwicowymi oraz osobowościowymi.
  Na wizyty proszę się umawiać przed lub po już umówionych pacjentach.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Specjalizacja z Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie
 • Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie
 • Kurs z osocza bogatopłytkowego
 • Kurs z wypełnień kwasami hialuronowymi usieciowanymi
 • Kurs redukcji zmarszczek mimicznych toxyną botulinową
więcej

Publikacje

 • Praca naukowa z publikacja o zastosowaniu shunt'ów we wczesnym okresie płodowym u płodów z wodogłowiem