Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry,
  Nazywam się Sebastian, wydaje mi się, że ostatnio często nasilają się u mnie problemy z samym sobą, często się bardzo mocno denerwuję, można powiedzieć, że aż czuję jak zalewa mnie kortyzol, jestem coraz mocniej rozkojarzony, z drugiej strony mam jakieś swoje natręctwa których pilnuję.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Olga Martinczak

  Nie bardzo wiem, na co mam odpowiedzieć. Nie ma tu sprecyzowanego pytania

 • witam , otoz mam problem , mam 23 lata i bmi niedowaga jednak na posladkach zaobserwowalam dosc duze rozstepy czym to moze byc spowodowane gdzyz jestem szczyplutka tzw skora i kosci waze 43 kg , prosze o porade oraz o informacje czym to smarowac

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Olga Martinczak

  To jest pytanie do dermatologa. Psychiatra nie zajmuje się rozstępami

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bydgoszczy, Szubinie, Nakle oraz Świeciu, gdzie zajmowałam się diagnostyką i leczeniem nagłych stanów chirurgicznych, ortopedycznych, internistycznych, neurologicznych i psychiatrycznych. Równocześnie pracowałam intensywnie w ramach zespołów wyjazdowych karetki S. W tych latach zdobywałam bogate doświadczenie w zakresie neurochirurgii i traumatologii, pracując w Oddziale Neurochirurgii i Traumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, tam również otworzyłam przewód doktorski. W 2009 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w tym samym roku zostałam uczestnikiem kursu psychoterapii psychodynamicznej w KCP, kończąc kurs po 4 latach. W roku 2015 zakończyłam specjalizację z psychiatrii dorosłych. Swoje doświadczenie rozwijam również w dziedzinie medycyny estetycznej, wykonując szereg zabiegów upiększających i odmładzających.
  W swojej praktyce psychiatrycznej zajmuję się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń nerwicowych/lękowych, depresji, schizofrenii, zaburzeń u osób starszych, zaburzeń snu, zaburzeń osobowości i uzależnień. Ma spore doświadczenie w leczeniu uzależnień od benzodiazepin oraz alkoholu.
  W praktyce psychoterapeutycznej głównie zajmuję się osobami z zaburzeniami nerwicowymi oraz osobowościowymi.
  Na wizyty proszę się umawiać przed lub po już umówionych pacjentach.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Specjalizacja z Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie
 • Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: konsultacja

  Bardzo ciepła osoba, pełna życzliwości i zrozumienia. Czułam się komfortowo na wizycie. Pani mnie wysłuchała a jej wnioski były trafione w punkt. Widać że chce pomagać ludziom.

  lek. Olga Martinczak2017-10-19

  Dziękuję, to bardzo miłe. Ten i wcześniejsze komentarze motywują mnie do jeszcze większego zaangażowania w swoją pracę!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMED

  Szczerze mówiąc jestem zadowolona z leczenia u Pani doktor. Nie wątpliwie posiada kompetencje oraz ma życzliwy kontakt z pacjentem; prowadzi wywiad odnośnie przebiegu choroby. Jeden minus to coraz krótszy czas wizyty w gabinecie ,przez co mam wątpliwości czy moja rozmowa o obecnym stanie mojej choroby jest kompletna. Niemniej jednak Pani Martinczak jest lekarzem godnym polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMED

  Tak to prawda. Bylam na pierwszej wizycie, odważnie się zdecydowałam i polecam wszystkim panią doktor tym, którzy borykają się z problemami. Pani Olga jest mila, sympatyczna, pelna empatii, zrozumienia i profesjonalnego podejścia do sprawy.Bylam na razie na pierwszej wizycie i rzeczowo z zainteresowaniem podeszła do moich problemów. Ulżyło mi i wierzę że leki tez pomogą. Czułam ze ma dobre podejście. Dziekuje bardzo i jestem wdzięczna za to, że mogę liczyć na pomoc dobrego lekarza. Polecam na prawdę.

 • E

  Pani Olga jest bardzo życzliwą osobą, pełną empatii i terapeutycznego spojrzenia. Choć byłam tylko raz na spotkaniu wzbudziła we mnie ogromne zaufanie. Jestem jej bardzo wdzięczna, że pochyliła się nad moim problemem, dzięki czemu patrzę na swoją sprawę trochę inaczej i moje samopoczucie jest o niebo lepsze. Bardzo Pani dziękuję!

  lek. Olga Martinczak2017-03-08

  Cieszę się, że mogę pomóc

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Olga jest bardzo empatycznym i ciepłym człowiekiem. Cieszę się na każdą wizytę. Polecam jak najbardziej :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna pani doktor, czułem się podczas wizyty swobodnie, rzeczowo odpowiedziała na moje pytania, zadawała pytania, widać zainteresowanie problemem. Polecam :)

 • Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta i odpowiednio dobrane leki. Jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.

 • S

  Bardzo dobry lekarz, mi bardzo pomógł. Polecam go wszystkim osobom, które nie chcą brak wielu leków i wielkich dawkach. Pani doktor profesjonalnie diagnozuje, jestem pod wrazeniem. Miła, uprzejma, czułem sie przy niej bezpiecznie. Polecam

 • Bardzo polecam. Mnie analityczne podejście Pani doktor bardzo odpowiadało, po prostu jest rzeczowa. Jest również miłą i sympatyczną osobą. Uważam też, że ma dużo empatii wobec pacjenta (nawet jeśli rzeczywiście utrzymuje pewien dystans) - stara się pomóc i robi to z sercem. Jestem pod wrażeniem skuteczności i podejścia Pani doktor. Szczerze polecam!

 • Bardzo dobry psychiatra. Przez długi czas miałem bardzo silną depresję, byłem nawet w szpitalu. Byłem już u wielu lekarzy, ale nikt nie miał takiego podejścia do pacjenta, jak doktor Martinczak. Dokładnie wszystko tłumaczy, nie strasząc obcymi nazwami i nie wywyższając się. Jako jedyny znany mi psychiatra od samego początku leczenia był zdania, że należy dążyć do minimalnej dawki przyjmowanych leków, a nie przelekować pacjenta. Wcześniej inni lekarze przepisywali mi całe garście leków, po których czułem się okropnie. Pani Doktor od razu wiedziała, jak mi pomóc, pełen profesjonalizm! Jestem mu ogromnie wdzięczny, bo dziś mogę normalnie funkcjonować, przyjmując minimalną dawkę leku. Mogę pracować, spać, normalnie żyć, pokonałem depresję!