Umów wizytę 1576 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Olga to bardzo dobry,dokładny i kompetentny lekarz..Do Pani Doktor trafiłam w bardzo złym stanie nerwicowym z bardzo nieprzyjemnymi objawami somatycznymi . Dzisiaj mogę cieszyć się z życia i wreszcie jestem sobą. Leki zastosowane przez p.Doktor trafione i aplikowane pod stałą kontrolą przyniosły bardzo dobry efekt.Dodam jeszcze ,że p. Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,zawsze przygotowana i znająca historię choroby pacjenta .Wzbudza zaufanie .Serdecznie polecam !Jadwiga

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny Olga MartinczakUsługa: wizyta diagnostyczna

  Mam za sobą 1 wizytę u Pani doktor Martinczak. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, mimo małego "utrudnienia" w trakcie trwania wizyty :) ...poświęciła swój służbowy oraz prywatny czas ponieważ wizyta się przedłużyła, a co najważniejsze samą rozmową już dodała bardzo dużo siły i motywacji. Pani Olga jest bardzo kompetentna w tym co robi. Zdecydowała rozwiązać mój problem poprzez psychoterapię, która mam nadzieję przyniesie pozytywny skutek. Bardzo cenię lekarzy, którzy indywidualnie podchodzą do pacjenta, idą na jakość, a nie na ilość. Pani doktor oprócz powyższego cechuje się również wysokim poziomem empatii. Szczerze polecam Panią dr Olgę Martinczak.

 • J

  Pani Olga to świetny specjalista. Żałuję że tak późno zdecydowałam się na pomoc. Przeżyłam w życiu bardzo trudne dla mnie chwile,a jako, że uważałam się zawsze za osobę, która sama ze wszystkim da radę dopiero po roku zdecydowala się na wizytę. Trafiłam do Pani Olgi jak już było ze mną naprawdę źle i jestem jej bardzo wdzięczna za wysłuchanie, zrozumienie i za pomoc. Dostałam odpowiednio dobrane leki które nie otumaniaja i dzięki którym udaje mi się funkcjonować normalnie. Naprawdę bardzo Pani dziękuję

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: wizyta diagnostyczna

  Przy każdej wizycie odniosłem bardzo pozytywne wrażenie, szczególnie jeżeli chodzi o przyjazne podejście pani doktor do pacjenta, zaangażowanie w pomoc jak również drobiazgowe i metodyczne podejście do diagnozy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: wizyta diagnostyczna

  Świetna kobieta i specjalistka. Dała mi dużo siły a świetnie dobranymi lekami ( nie otumanily mnie) pozwoliła ze trudny czas w swoim życiu mogę znieść zdecydowanie łagodniej. Polecam
  Marta

 • M
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMED

  Cóż mogę powiedzieć - złota kobieta! Wysłucha, odpowie na _wszystkie_ pytania, czasem jak się zrobi jakąś głupotę to pogrozi palcem (ale przy okazji wytłumaczy, czemu to było głupie), a przede wszystkim - jest po prostu ludzka. Nie podchodzi do pacjenta na zasadzie 'ja tu jestem ąę wykształconym lekarzę i wiem wszystko najlepiej' ale - powtórzę jeszcze raz - słucha uwag i wątpliwości, żeby na końcu znaleźć satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie. Wspomnę tylko jeszcze, że nawet w prywatnym czasie znajdzie czas na wizytę domową. Zawsze mnie zastanawia jak to robi, że pacjentom poświęca tyle czasu, ile potrzebują, a i tak wyrabia się w czasie. Podsumowując - 11/10.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMED

  Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Pani doktor. Dopasowala odpowiednio lekarstwa dzięki czemu wracam do zdrowia i spokoju emocjonalnego. Wysłuchala mnie z uwagą. Przyjęła mnie na wizytę po swoich godzinach pracy gdy poprosiłem o pomoc. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny ZUM MPKUsługa: nerwica ,depresja

  Tego lekarza poznaliśmy na SORZE po wielu latach tułaczki po innych gabinetach. Daje nadzieje, ze można czuć się lepiej.Postanowiliśmy zaufać. Dopiero dwie wizyty a już są efekty. Nie żałuje czasu dla pacjenta. Lekarz z powołania - miła, rzeczowa,wnikliwa. Jesteśmy wdzieczni za to co dotychczas zrobiła. Bardzo liczymy na panią Olgę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Specjalistycznych PROXIMEDUsługa: zaburzenia osobowości

  Bardzo dobra lekarka, jest Pani super Specjalistką w swojej dziedzinie.Po raz pierwsz czułem że ktoś chce mnie zrozumieć i mi pomóc, w szczególności dziękuje za mnóstwo dodatkowego czasu.
  Siła wyszła to wynagrodzi Pani, choć dałbym trzy razy tyle ale Pani tego nie chciała . Bardzo mało takich ludzi chodzi po tym świecie.Dziękuję Panią bardzo,do zobaczenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Panią Olgę poleciła mi znajoma. Od pierwszej wizyty minął już prawie rok.
  Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego moją chorobę. Zawsze mnie wysłucha, dopyta o rzeczy istotne z punktu widzenia psychiatrycznego (zawsze jednak kulturalnie i z wyczuciem granicy). Ponadto jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Szczerze polecam Panią Doktor!

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dyplom lekarza otrzymałam w 2005 r. W latach 2006 - 2010 wykonywałam zawód lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bydgoszczy, Szubinie, Nakle oraz Świeciu, gdzie zajmowałam się diagnostyką i leczeniem nagłych stanów chirurgicznych, ortopedycznych, internistycznych, neurologicznych i psychiatrycznych. Równocześnie pracowałam intensywnie w ramach zespołów wyjazdowych karetki S. W tych latach zdobywałam bogate doświadczenie w zakresie neurochirurgii i traumatologii, pracując w Oddziale Neurochirurgii i Traumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, tam również otworzyłam przewód doktorski. W 2009 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w tym samym roku zostałam uczestnikiem kursu psychoterapii psychodynamicznej w KCP, kończąc kurs po 4 latach. W roku 2015 zakończyłam specjalizację z psychiatrii dorosłych. Swoje doświadczenie rozwijam również w dziedzinie medycyny estetycznej, wykonując szereg zabiegów upiększających i odmładzających.
  W swojej praktyce psychiatrycznej zajmuję się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń nerwicowych/lękowych, depresji, schizofrenii, zaburzeń u osób starszych, zaburzeń snu, zaburzeń osobowości i uzależnień. Ma spore doświadczenie w leczeniu uzależnień od benzodiazepin oraz alkoholu.
  W praktyce psychoterapeutycznej głównie zajmuję się osobami z zaburzeniami nerwicowymi oraz osobowościowymi.
  Na wizyty proszę się umawiać przed lub po już umówionych pacjentach.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Specjalizacja z Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie
 • Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie
 • Kurs z osocza bogatopłytkowego
 • Kurs z wypełnień kwasami hialuronowymi usieciowanymi
 • Kurs redukcji zmarszczek mimicznych toxyną botulinową
więcej

Publikacje

 • Praca naukowa z publikacja o zastosowaniu shunt'ów we wczesnym okresie płodowym u płodów z wodogłowiem