lek.

Olga Błaszczak-Galewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

127 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 338 odwiedzin w ciągu 30 dni

SPECJALISTA GINEKOLOG - POŁOŻNIK, ur. 1977 r Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003 r) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
127 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w Piasecznie

  Pani Olga jest świetną specjalistką. W trakcie wizyty czułam się bardzo komfortowo. Tłumaczy wszystkie kolejne kroki badania i tworzy atmosferę otwartości i zrozumienia. Jej podejście łączy ze sobą profesjonalizm, indywidualne podejście i życzliwość. Bardzo polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna pani doktor z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i jestem bardzo zadowolona! :-) Pani doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości dotyczące różnych tematów, była przy tym otwarta, konkretna, a badanie przebiegło w miłej atmosferze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Olga - profesjonalny, wyrozumiały, słuchający lekarz i bardzo przyjemny człowiek. Wizyta przebiegła bardzo komfortowo. Wywiad dokładny. Serdecznie polecam :)

 • D
  Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: operacja macicy

  Witam wszystkie Panie!

  Rok temu miałam mięśniaka macicy. Pani doktor Olga podeszła do mojego problemu z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Operacja była udana, problem został rozwiązany bez komplikacji.
  Pani doktor ma nowoczesne podejście do leczenia różnego rodzaju chorób ginekologicznych. Jako lekarz specjalista ma ogromne doświadczenie (np. prowadzenie ciąży, operacje itp.). Pani Doktor zawsze uważnie wysłucha, nigdy nie rozmawia nie na temat.
  Bardzo polecam Panią dr Olgę!

  Pozdrawiam serdecznie
  Daria

  Olga Błaszczak-Galewska2018-06-11

  Serdecznie dziękuję za mile słowa i ciesze się z Pani dobrego samopoczucia. Dodam, ze możliwość operowania jest dla mnie zawsze również przyjemnością:)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: USG ciąży do 10 tygodnia

  Pani Olga jest świetnym i kompetentnym lekarzem. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, wyczerpująco opowiada o prowadzonym badaniu. Prowadzę u niej swoją ciążę i myślę, że nie mogłam trafić lepiej. Gdyby Pani doktor nie została ginekologiem, z pewnością świetnie sprawdziła by się jako fotograf ponieważ zrobiła kilka pięknych zdjęć naszej fasolki w brzuchu ;)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Dorktor podchodzi do pacjenta z dużą życzliwością i szacunkiem. Zadaje dużo pytań, jest dokładna i zaangażowana. Wizyta przebiegła bezstresowo, w sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u Pani doktor i czuje ze to strzał w dziesiątke! Przemiła, zaangażowana, nieoceniająca ale wspierająca. Wytłumaczyła co i jak :) balam sie ze mimo dobrych opinii w internecie to nie bedzie dobry wybor ale byl idealny! Zamierzam kontynulowac swoje leczenie pod opieka Pani doktor :) polecam!

 • N
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Super. Pani doktor spokojna, konkretna, bardzo miła i nowoczesna. Mimo, ze była to moja pierwsza wizyta, czułam sie naprawdę komfortowo.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Pani doktor była bardzo profesjonalna i pomocna. Krok po kroku tłumaczyła wszystko, co będzie robiła. Interpretowała i wyjaśniała na bieżąco wszystko, co widziała. Bardzo empatyczna, idealna w kontakcie z młodymi kobietami. Polecam na pierwszą wizytę. Dzięki tej pani i jej trafnej diagnozie jestem w trakcie wygrywania z chorobą szyjki macicy!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Olga bardzo dokładnie wykonywała badanie, długo przeglądała się obrazowi widocznemu na ekranie. Na koniec krótko podsumowała wyniki, dopytała czy potrzebuję recept, czy mam jeszcze jakieś pytania lub coś mnie niepokoi. Pomimo kolejnych pacjentek czekających w gabinecie, poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, nie patrzyła na zegarek, czułam, że poświęca mi 100% uwagi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • SPECJALISTA GINEKOLOG - POŁOŻNIK, ur. 1977 r

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003 r) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie(2007 r)
  Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywała m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Tytuł specjalisty uzyskała w 2013 r.

  Obecnie praktykuje przede wszystkim w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie( procedury NFZ oraz komercyjne), gdzie wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych. Szczególnie ceni małoinwazyjne interwencje chirurgiczne, dlatego zwykle proponuje operacje laparoskopowe lub przezpochwowe.
  W Oddziale Położniczym proponuje indywidualną opiekę porodową.
  Ambulatoryjnie przyjmuje w przychodni przy Szpitalu św.Anny w Piasecznie , w Centrum Zdrowia Kobiet oraz w Unicare w Warszawie.
  Jej misją jest profilaktyka w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Proponuje życzliwe i indywidualne podejście do problemów kobiet w każdym wieku.
  Interesuje się zaburzeniami hormonalnymi zarówno u dziewcząt, jak i kobiet dojrzałych.
  Absolwentka Akademii Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Diagnozuje, leczy zaburzenia endokrynologiczne, przykłada wagę do wyrównania niedoborów mikro- i makroelementów, witamin w organizmie, jako jeden z elementów medycyny prewencyjnej i "antiaging".
  Regularnie uczestniczy w zjazdach i szkoleniach organizowanych przez naukowe towarzystwa endokrynologiczne oraz przez PTG.
  Bliskie są jej wszelkie dolegliwości ciężarnych. Cierpliwie zajmuje się każdą ciążą.
  Szczególnie interesuje się problematyką kobiet po menopauzie, jak np: nietrzymaniem moczu, czy nieprawidłowym krwawieniem.
  Wykonuje operacje z powodu obniżenia narządu płciowego, wypadania macicy, mięśniaków macicy i innych nowotworów kobiecych, jak również operacje plastyczne w zakresie sromu i krocza.

  Wywiady:
  http://pytanienasniadanie.tvp.p1/35729668/d1acz1g1-k1b11ty-pragna-cz1k11ady-p1dcza1-m1111aczk1


  http://www.zetchilli.pl/Radio/Programy/Hani-bal/Blog/Olga-Blaszczak-Galewska

  http://entertheroom.pl/ukryte-piekno-4196

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku
 • Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie
 • Universitat Leipzig (2000 r)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Zdjęcia