dr n. med.

Oleg Tyszkiwski

Chirurg, Onkolog, Gastrolog

drtyszkiwski.com

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie.
W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam za 4 miesiące czeka mnie operacja fundoplikacja nissena mam strasznie masywny refluks... Chciałabym zapytać czy po takiej operacji jest jeszcze możliwość zajść w ciążę? Mam dopiero 28 lat a chciałbym mieć w przyszłości jeszcze jedno dziecko... Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Oleg Tyszkiwski

  Operacja fundoplikacji nie wpływa na płodność

 • W biopsji cienkoigłowej tarczycy stwierdzono u mnie podejrzenie raka złośliwego brodawkowatego na granicy jednego płata i cieśni. Guzek ma poniżej 1 cm. Chirurg - onkolog planuje usunąć mi całą tarczycę. Czy w tym przypadku nie można oszczędzić mi jednego płata? Jakie są szanse na całkowite wyzdrowienie?… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Oleg Tyszkiwski

  Istnieje możliwość zachowania drugiego płata lub małych części obydwu płatów, jednak chirurg podejmuje decyzję na podstawie dokładnej lokalizacji guza i wyników badań obrazowych.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • drtyszkiwski.com

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie.
  W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Michał Drews).
  W latach 2010-2012 odbył specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Krzysztof Linke).
  W latach 2013-2015 odbył specjalizację z chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II (kier. dr n. med. Marek Teresiak).

  W 2009 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej choroby refluksowej przełyku.
  W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób przewodu pokarmowego (m. in. choroba refluksowa przełyku, zmiany zapalne i czynnościowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, nowotwory przewodu pokarmowego, choroby odbytnicy i odbytu) i wykonywaniu diagnostycznej i zabiegowej endoskopii przewodu pokarmowego po licznych szkoleniach i uzyskaniu certyfikatów Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego:choroba refluksowa przełyku, zaburzenia czynnościowe przełyku i żołądka, zmiany zapalne przełyku i żołądka, w tym leczenie (eradykacja) zakażenia Helicobacter pylori, kamica żółciowa, choroby trzustki, zaburzenia czynnościowe jelita grubego, choroby jelita grubego, choroby odbytnicy i odbytu
  Zabiegi z zakresu tzw "małej chirurgii":usunięcie zmian skórnych (brodawki, znamiona i in.) z badaniem histopatologicznym, usunięcie zmian podskórnych (tłuszczaki i in.) z badaniem histopatologicznym, leczenie guzków krwawniczych odbytu (żylaków) zachowawczo i operacyjnie
  Leczenie operacyjne (w warunkach oddziału chirurgicznego):przepuklin pachwinowych (siatka), pępkowych i brzusznych, kamicy pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia laparoskopowa i klasyczna), żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu, chorób tarczycy, nowotworów jelita grubego i odbytnicy

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Odessie

Publikacje

 • Ocena wyników operacyjnego leczenia GERD (Gastroesophageal Reflux Disease) metodą laparoskopową i klasyczną na podstawie pooperacyjnej oceny jakości życia przy pomocy GIQLI (Gastrointestinal Quality of Life Index) i ankiety własnej.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum Medyczne

  Pan Doktor zapisał mi lekarstwo, które bardzo pomogło na moją przypadłość, jestem mu bardzo wdzięczna, bo długo nic mi nie pomagało i byłam już bardzo przemęczona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: porada proktologiczna

  Profesjonalnie i serdecznie traktuje pacjenta. Widzi go całościowo. Szczegółowy wywiad i co najważniejsze prawidłowa diagnoza. Ta sytuacja sprawdziła się nie tylko w moim przypadku ale także mojej mamy (87lat).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg Tyszkiwski

  Bylem pierwszy raz ,lekarz wydaje sie inteligetny ,rzeczowy ,stanowczy ,nie wydaje opinii bez dokladnego badania . Konkretna ocene bede mogl wystawic po nastepnym badaniu ,jak na razie jestem zadowolony z badania i rozmowy na temat dolegliwosci.

 • J
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: gastroskopia

  Po wizycie u Pana doktora, po której miałam już rozpoznanie wstępne, zlecona gastroskopia, która potwierdziła wstępne rozpoznanie - teraz leczenie i czekam na zbadanie wycinków. Bardzo Dobry lekarz . Pozdrawiam Lucyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jestem bardzo za dowolny z wizyty lekarz rzeczowy konkretny miły ma odpowiednie podejście do pacjenta profesjonalny sprzęt do badań polecam

 • Ł
  Lokalizacja: neoMedica Centrum Medyczne

  Miałem przyjemność wizyty 4 razy i za każdym razem otrzymałem odpowiednią opiekę i zainteresowanie. Bardzo dobry lekarz, a poza tym miły i dobry człowiek. Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor nie byl tak zaangazowany, jak oczekiwalam, troche zbagatelizowal opisywane objawy, ale zlecil dodatkowe badania i wytlumaczyl kolejne etapy prowadzace do diagnozy. USG przeprowadzil bardzo pobieznie, wlasciwie bez zadnego opisu.

  dr n. med. Oleg Tyszkiwski2017-07-27

  Witam.
  Z uwagi na proces diagnostyczny prowadzony w innej jednostce medycznej tylko uzupełniłem zalecenia o dodatkowe badania. USG jamy brzusznej nie wykonywałem, a jedynie sprawdziłem pewne elementy z poprzednio wykonywanego badania.
  Proszę wszystkie wątpliwości zgłaszać podczas wizyty, jestem zawsze nastawiony pozytywnie i chętnie udzielę odpowiedzi na dodatkowe pytania.
  Pozdrawiam,
  Oleg Tyszkiwski.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza wizyta u Pana Doktora. Po rozmowie i badaniu postawił diagnozę i zlecił dalsze badania. Mam odczucie, że idziemy w słusznym kierunku. Na dzień dzisiejszy będę kontynowala leczenie u Pana Doktora

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, zadawał wiele pytań, które pozwoliły mu postawić diagnozę. Z pewnością do niego wrócę !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Bardzo dobry lekarz.kieruje szybko na badania i stawia trafne diagnozy.poszlam z bolami brzucha dxieki panu doktorowi naresxcie czuje sie dobrze.