lek.

Oleg Tchoriwski

Ortopeda

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 546 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurg kręgosłupa z ponad 12 letnim doświadczeniem. Obecnie starszy asystent Kliniki Ortopedii CMKP na Oddziale Chirurgii Kręgosłupa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor niezwykle dokładnie odpowiada na pytania - z uśmiechem, bez zniecierpliwienia Godny polecenia na 100%

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Prosiłam o wstępną konsultację - bez szczgółowych badań - i taką otrzymałam. Rzeczowo, przystępnym językiem. mimo choroby wizyta miła,konkretna. Pójdę jeszcze raz !

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Na wizytę udałam się z dziadkiem ponieważ dziadek kiepsko słyszy, wymaga mnostwo cierpliwości. Pan Doktor był przesympatyczny, powoli i głośno wyjaśnił dziadkowi co sie dzieje, przepisał leki przeciwbólowe oraz skierował na badania, pomimo, ze inni lekarze stawiali błędne diagnozy. Polecam bardzo pana doktora całym sercem, szczegolnie jeżeli chodzi o osoby starsze. Lekarz bardzo cierpliwy i pomocny. Dziadek był zachwycony, wrocil do domu usatysfakcjonowany - leki bardzo pomagają.Bardzo dziekuje i pozdrawiam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwy, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta. Godny polecenia na 100%

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz posiada bardzo dużą wiedzę w zakresie wykonywanej specjalizacji. Oprócz informacji związanych bezpośrednio z ortopedią pomógł mi, kierując na dodatkową konsultację u neurologa. Przez dwa miesiące funkcjonowałam z ogromnym bólem. Podejrzewam, że gdybym do Niego nie trafiła, moje schorzenie nadal nie byłoby zdiagnozowane. Lekarza polecam wszystkim osobom potrzebującym konsultacji ortopedycznej. Iga

 • K
  Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia

  Pan doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Na wszystkie pytania odpowiadał spokojnie i rzeczowo. Operował mi kręgosłup lędźwiowy.
  Polecam każdemu takiej wizyty u takiego lekarza ????

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dobry specjalista. Zna sie na swoim fachu. Dokladnie tlumazy na czym polega schorzenie i opisuje plan leczenia tak zeby zwykly zjadacz chleba zrozumial. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Doktor bardzo profesjonalny i rzeczowy , jasno i konkretnie wytłumaczył mój problem zdrowotny, przedstawił metody leczenia. Na pewno będę korzystała z jego porad i chętnie poddam się leczeniu pod jego nadzorem.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji SpecerUsługa: ból kręgosłupa

  Pan Doktor bardzo uprzejmy dla Pacjenta, wszystko wytłumaczył, pokazał na zdjęciu rtg wszelkie dolegliwości i ustalił plan leczenia. Rehabilitacja bardzo pomogła, w razie czego dostałam również leki na stan zapalny. Bardzo wszystkim polecam Doktora Tchoriwskiego!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo profesjonalny, kontaktowy, można swobodnie przeprowadzić rozmowę i udziela na wszystkie zadane pytania odpowiedź. Konkretnie przedstawia stan zdrowia. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurg kręgosłupa z ponad 12 letnim doświadczeniem. Obecnie starszy asystent Kliniki Ortopedii CMKP na Oddziale Chirurgii Kręgosłupa SPSK im. prof. A. Grucy, CMKP w Otwocku.
  Główne pole zainteresowań stanowią: małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa, chirurgia zapaleń, nowotworów i urazów kręgosłupa.Od 2007 r. – członek międzynarodowego towarzystwa chirurgii- International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery (ISMISS) oraz AOSpine. Autor kilkunastu publikacji z dziedziny ortopedii i traumatologii. Uczestnik i prelegent specjalistycznych szkoleń z dziedziny nowoczesnych metod leczenia schorzeń kręgosłupa.
  Przez lata praktykuje małoinwazyjne leczenie bólu przy schorzeniach kręgosłupa: blokady (infiltrację) kręgosłupa, termolezja gałązek przyśrodkowych korzeni nerwowych, nukleoplastyka (koblacja, waporyzacja), wertebroplastyka.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu