dr n. med.

Norbert Zapotoczny

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog

20 opinii +dodaj

Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: żylaki na nogach, pękające pajączki

  Profesjonalnie, spokojnie, miło. Duże skupienie, empatia. Polecam usługi Pana Doktora.
  Teresa Maciejewska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gabinet jak i cała przestrzeń były przyjemnie i estetycznie wykończone. Nowoczesny sprzęt i miła obsługa dodaje profesjonalizmu. Wizyta u lekarza sama w sobie bardzo przyjemna. Doktor był życzliwy i rzetelnie wszystko wyjaśnił.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja medyczna z badaniem USG

  Gorąco polecam. Wizyta zamówiona telefonicznie, czas oczekiwania- dosłownie parę godzin, co mnie bardzo ucieszyło. Pełen profesjonalizm.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  jestem bardzo zadowolona z przebiegu dzisiejszej wizyty u doktora Norberta Zapotocznego. Był to zabieg laserowej ablacji jednej żyły i skleroterapii drugiej. Pan doktor cierpliwie objaśniał wszystkie czynności, jakie wykonywał na moich nogach. Był chętny odpowiadać na moje różne pytania. Podczas zabiegu asystowała mu pielęgniarka i oboje stworzyli uspokajającą atmosferę, dzięki czemu mój stres szybko minął. Jestem pod wrażeniem wysokich kwalifikacji Pana doktora. Leczenie będę kontynuować i polecam wszystkim ten gabinet.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: laserowa ablacja

  Witam wczoraj zabieg a dzisiaj na pełnych nóżkach bez bólu. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu czyli laserowej ablacja obu żył dopiszczelowych (EVLT).Wykonany szybko,sprawnie i na wysokim poziomie.Cały personel bardzo przyjemny i pomocny.Pan doktor z dużym doświadczeniem i wiedzą, a pani która była przy lekarzy anioł a nie kobieta.Gorąca Polecam!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Pan doktor bardzo kompetentny i mily. Uwaznie slucha pacjenta. Konsultacja byla przeprowadzona fachowo i merytorycznie. Doktor fokladnie wyjasnil prawdopodobna przyczyne bolu, wykonal badanie i zlecil dodatkowe. Doktor budzi zaufanie i wierze ze diagnoza ktora postawil jest trafna.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: skleroterapia żylaków

  Wizyta i zabieg na najwyższym poziomie. Klinika nowoczesna , cały personel przyjazny i pomocny , szybki kontak przy umówieniu pierwszej wizyty.
  Co do samego zabiegu skleroterapi wszystko poszło dobrze i do tego otrzymała odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Świetny kontakt z pacjentem i duże doświadczenie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Będąc w ciąży udałam się do doktora....
  Świetny lekarz,z prefesjonalnym podejściem. Wnikliwie przeprowadził wywiad ,kierując na odpowiednie badania. Dzięki temu szybko postawiona diagnoza pozwoliła na uniknięcie niepotrzebnych problemów.
  Polecam !

 • R

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanego badania oraz przebiegu całej wizyty. Badanie USG tętnic szyjnych Pan doktor wykonywał bardzo dokładnie. W trakcie badania wyjaśniał to co w danej chwili widać było na monitorze aparatu diagnostycznego. W trakcie wizyty czułam że jestem w u profesjonalisty. Czułam się bezpieczna. Zdecydowanie polecam wizytę u Pana doktora osobom potrzebującym profesjonalnej pomocy.

 • A
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: podejrzenie zakrzepicy

  Niezwykle empatyczny, ,z ogromną wiedzą lekarz a przede wszystkim człowiek. Wytłumaczył dokładnie przyczyny dolegliwości, zaproponował najnowocześniejsze metody leczenia i skierował do odpowiedniego specjalisty. Dziękuję za okazaną pomoc

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ul. Kamieńskiego.
  W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną i leczeniem żylaków (operacje wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia, opracje klasyczne), leczeniem zwężeń tętnic kończyn oraz tętnic dogłowowych, tętniaków oraz przetok dializacyjnych.
  Brałem udział w międzynarodowych stażach i szkoleniach, m.in. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University na Taiwanie, szkolenie z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA, kurs z zakresu otwartych i laparoskopowych technik w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech oraz kurs z zakresu zaawansowanych technik wewnątrznaczyniowych w dostępach dializacyjnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Patras, w Grecji.
  Jestem współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
  Konsultuję również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech;
 • Wszczepianie ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA.
 • Otwarte i laparoskopowe techniki w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii

Certyfikaty

 • Norbert Zapotoczny, chirurg naczyniowy w mieście Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia