dr n. med.

Norbert Zapotoczny

Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 649 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: usunięcie żylaków metodą laserową połączoną ze skleroterapią

  Profesjonalne, sprawne wykonanie zabiegu w miłej atmosferze z pełnym wyjaśnieniem co do dalszego leczenia. Zarówno Pan Doktor jak i cały jego zespół na najwyższym możliwym poziomie. Miejsce, zrozumienie i zespół naprawdę godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: usunięcie znamienia

  Pan Doktor Zapotoczny jest fachowy, rzeczowy i konkretny.Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, wszystko cierpliwie i rzetelnie tłumaczy. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wykonanego zabiegu. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: dokuczliwe żylaki

  Do Pana Doktora trafiłam z powodu dokuczliwego bolu nogi, spowodowanego zaawansowanymi zylakami. Zarówno konsultacje, jak i zabieg odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze. Podejście j styl bycia Pana Doktora odbierają pacjentowi strach i ból. Cala opieka , również przez pielęgniarki jest na szóstkę z plusem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, którego z całym sercem mogę polecić każdemu.

 • Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: ablacja żyły

  Doktor Norbert Zapotoczny, potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przed, podczas oraz po zabiegu wszystkie etapy, jest niezwykle precyzyjny a zarazem delikatny. Bałam się zupełnie niepotrzebnie zabiegów, potrafi skutecznie odwrócić uwagę pacjenta podczas zabiegu co skutecznie obniża stres i ewentualne negatywne odczucia np, znieczulenia. Zabieg przeprowadzony w obecności pielęgniarki, w bardzo sterylnych warunkach. To bardzo dobry fachowiec i ciepły człowiek. Szczerze polecam.

 • W
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler

  Piszę tę ocenę jeszcze ze szpitalnego łóżka. Śmiało mogę stwierdzić, że doktor dzięki swojej wiedzy i instynktowi prawdopodobnie uratował mi życie. Pojechałem do dr kilka dni temu z bólem nogi i temperaturą (jakiś czas temu miałem artroskopię kolana). Doktor dokładnie mnie wysłuchał, przebadał, poczym oznajmił, że prosto od Niego mam kierować się na SOR. Okazało się, że miałem zator płucny wraz z zawałem płucnym. Nie mam pojęcia jak sprawa wyglądałaby, gdybym trafił do lekarza, który zapisałby mi polocard i odesłał do domu. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny i cieszę, że są jeszcze tacy lekarze.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: skleroterapia

  Znakomity lekarz, uczciwy i wspaniały człowiek. Pan doktor cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania związane z leczeniem. Zabieg skleroterapii wykonany zostal profesjonalnie i w miłej atmosferze. Efekty przerosly moje oczekiwania. Dodatkowym atutem jest nowoczesny gabinet, dobrze zlokalizowany. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler

  Wizyta skladala sie z konsultacji i badania przeplywu krwi w tetnicach szyjnych. Przebiegla w milej atmosferze bez pospiechu. Doktor Zapotoczny udzielil wyczerpujacych odpowiedzi na moje pytania i wskazal dalsza diagnostyke. Polecam tego lekarza.

 • E
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  U doktora byłam na wizycie w związku z żylakami. Doktor zrobił bardzo dokładne usg. Bardzo dużo ze mną rozmawiał na temat co mam robić , żeby żylaki się nasilały. Dziękuję za fachową pomoc!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Doktor z dużą wiedzą . Badanie usg było bardzo dokładne. Doktor nie tylko jest prawdziwym fachowcem , ale też wspaniałym człowiekiem. Widać, że zależy mu żeby pomóc pacjentowi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ul. Kamieńskiego.
  W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną i leczeniem żylaków (operacje wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia, opracje klasyczne), leczeniem zwężeń tętnic kończyn oraz tętnic dogłowowych, tętniaków oraz przetok dializacyjnych.
  Brałem udział w międzynarodowych stażach i szkoleniach, m.in. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University na Taiwanie, szkolenie z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA, kurs z zakresu otwartych i laparoskopowych technik w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech oraz kurs z zakresu zaawansowanych technik wewnątrznaczyniowych w dostępach dializacyjnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Patras, w Grecji.
  Jestem współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
  Konsultuję również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech;
 • Wszczepianie ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA.
 • Otwarte i laparoskopowe techniki w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii

Certyfikaty

 • Norbert Zapotoczny, chirurg naczyniowy w mieście Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia