dr n. med.

Norbert Zapotoczny

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 136 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

  Wizyta u pana doktora przebiegła bardzo profesjonalnie ,wytłumaczył mi wszystko po kolei ,bardzo miły i z dużą wiedzą lekarską.Obsluga miła ,plecam to bardzo dobry lekarz.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler

  Wizyta w gabinecie w bardzo miłej atmosferze, jednocześnie bardzo profesjonalna. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości w sposób prosty i zrozumiały. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: przewlekle bole nóg

  Moja wizyta była konsultacja jedna z wielu jakie mnie czeka w szukaniu diagnozy. Pan doktor bardzo uprzejmy wysłuchał mnie uważnie. Badanie wykonane profesjonalnie wszystko w trakcie było tłumaczone.....ponieważ byłam na wizycie razem z dzieckiem bo nie miałam z kim to zostawić Pan doktor zapytał synka o imię o wiek dal karteczkę do rysowania. Jestem zadowolona z wizyty i spokojniejsza bo z moimi nogami wszystko w jak najlepszym porzadku. Polecam

 • I
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  12/09/2018 Pan doktor przeprowadzil operacje metoda EVLT moich zylakow..Operacja odbyla sie szybko i bezbolesnie.Bylam informowana o kazdym dzialaniu Pana Doktora, co zmniejszylo strach przed zabiegiem.Wkrotce po moglam juz chodzic.Bardzo mila,fachowa obsluga.Dr Zapotoczny jest fachowcem w swojej dziedzinie zatem polecam.
  Barbara

 • P
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Witam, jestem wlasnie po zabiegu laserowej ablacji obu żył . Mimo mojego wielkiego strach , stresu , który mi towarzyszył przed zabiegiem bardzo goraco polecam. Zabieg przebieg szybko i co najwazniejsze bezboleśnie (czego obawiałam sie przed). Gorąco polecam

 • M
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Laserowe leczenie żylaków EVLT (Laser 1470nm)

  Rewelacja. Nie mogę uwierzyć w cuda nowoczesnej medycyny . Za namową syna dałam się namówić na wizytę u pana Norberta i jestem bardzo mile zaskoczona. Doktor podjął się leczyć moje już w dużym stopniu zaawansowane żylaki i naprawdę takiego efektu nie spodziewałam się nawet w najśmielszych marzeniach. Laserowa operacja kończyn dolnych (EVLT) połączona ze skleroterapią pozbawiła mnie uciążliwych "koralików" z nóg. Naprawdę serdecznie polecam .
  Maria , 70 lat

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Jestem po zabiegu w VenoMedica przeprowadzonym przez N. Zapotocznego. Zabieg skuteczny. Lekarz kompetentny i cierpliwy. Obsługa Centrum medycznego miła i pomocna.

 • M
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Przepuklina

  Super podejście do pacjenta! Fachowość na dużym poziomie. Zdecydowanie polecam! Szybka i trafna diagnoza.
  Oby więcej takich lekarzy :-)

 • T
  Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: żylaki na nogach, pękające pajączki

  Profesjonalnie, spokojnie, miło. Duże skupienie, empatia. Polecam usługi Pana Doktora.
  Teresa Maciejewska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gabinet jak i cała przestrzeń były przyjemnie i estetycznie wykończone. Nowoczesny sprzęt i miła obsługa dodaje profesjonalizmu. Wizyta u lekarza sama w sobie bardzo przyjemna. Doktor był życzliwy i rzetelnie wszystko wyjaśnił.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ul. Kamieńskiego.
  W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną i leczeniem żylaków (operacje wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia, opracje klasyczne), leczeniem zwężeń tętnic kończyn oraz tętnic dogłowowych, tętniaków oraz przetok dializacyjnych.
  Brałem udział w międzynarodowych stażach i szkoleniach, m.in. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University na Taiwanie, szkolenie z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA, kurs z zakresu otwartych i laparoskopowych technik w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech oraz kurs z zakresu zaawansowanych technik wewnątrznaczyniowych w dostępach dializacyjnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Patras, w Grecji.
  Jestem współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
  Konsultuję również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • ---

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech;
 • Wszczepianie ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA.
 • Otwarte i laparoskopowe techniki w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii

Certyfikaty

 • Norbert Zapotoczny, chirurg naczyniowy w mieście Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia