Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem łodzianką. Tutaj uzyskiwałam kolejne stopnie edukacji aż spełniło się moje marzenie o studiach medycznych na Uniwersytecie Medycznym w moim rodzinnym mieście. Już w 2008 roku… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem łodzianką. Tutaj uzyskiwałam kolejne stopnie edukacji aż spełniło się moje marzenie o studiach medycznych na Uniwersytecie Medycznym w moim rodzinnym mieście. Już w 2008 roku zajęłam się współpracą z firmami dermokosmetycznymi stając się specjalistką w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej, kierownikiem regionalnym dermokonsultantek oraz szkoleniowcem. Wieloletnia praktyka w branży oraz liczne kursy i szkolenia pogłębiały moją wiedzę w dziedzinie pielęgnacji skóry. Po ukończeniu studiów, już z dyplomem lekarza, odbyłam kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają moje liczne certyfikaty.

  Uczestniczyłam w projekcie Przystanek Zdrowia PZU, w czasie którego przeprowadzałam dermatoskopowe badania profilaktyczne w kilkunastu polskich miastach. Udało mi się przebadać grupę ponad 1000 osób, co przełożyło się również na ilość wykrytych we wczesnym stadium, koniecznych do usunięcia znamion atypowych.

  Następnie wyjechałam do pracy na Pomorze, gdzie pracowałam w nadmorskich klinikach i spa wykonując zabiegi komercyjne oraz w wojewódzkim szpitalu na oddziale dermatologicznym. Po przeżyciu fascynującej przygody i zdobyciu wielu zawodowych oraz życiowych doświadczeń postanowiłam iść za głosem serca i wróciłam do mojego rodzinnego miasta, w którym obecnie żyję i pracuję.

  Nieustannie staram się rozwijać, a mojej pracy oddaję się z pasją i zaangażowaniem. Każdego roku uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach oraz sympozjach, doskonaląc i aktualizując swą wiedzę i praktykę.

  Jestem zwolenniczką naturalnych i proporcjonalnych efektów zabiegów estetycznych.

  Zapraszam na konsultacje!

  Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową: www.ninauszkiewicz.pl

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Artykuły

 • Powiekszanie i modelowanie ust

  16 kwietnia 2015

  Wargi jako symbol zmysłowości, mogą wpływać na atrakcyjność człowieka. Posiadanie pełnych, sprężystych, symetrycznych ust o wyraźnie zarysowanych konturach...

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To pierwsza wizyta, ale jestem dobrej myśli. Wiem, od czego zacząć walkę z trądzikiem, znam prawdopodobną przyczynę. Dostałam szczegółowe informacje na temat pielęgnacji, co dodać, z czego zrezygnować oraz jakie konkretnie badania wykonać (również miejsca, gdzie mogę to zrobić). Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób wyczerpujący, nie czułam pośpiechu, czy zniecierpliwienia, mimo, że czas konsultacji był z góry narzucony. Temat wyczerpany, zaczynam działać, dwa miesiące do konsultacji :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest wybitnie uzdolniona osoba mająca wiedzę na temat tego co robi. Zabiegi wykonuje z pasja i z sercem a nie masowo

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: zabieg medycyny estetycznej

  Znakomita specjalistka i niezwykle sympatyczna osoba. O wszystkim zostałam rzetelnie poinformowana, a z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona. Na pewno umowie się na kolejną wizytę.
  Abstrahując od kwestii związanych z medycyną estetyczną- Pani Doktor zauważyła u mnie pewne symptomy zaburzeń funkcjonowania układu krążenia, których nigdy bym się nie spodziewała. Sprawdziłam i miała rację. Zatem dziękuję Pani Doktor i za to.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: Konsultacja

  Rewelacja ! Już dawno nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Jestem zadowolona z całego przebiegu wizyty i uspokojona, gdyż Pani doktor odpowiedziała mi na wszystkie nurtujące pytania. Zapoznała się lekami, które przyjmuje na inne dolegliwości, wysłuchała całej historii mojego problemu oraz obejrzała dokładnie moją buzię. Poza doborem antybiotyku Pani doktor zainteresowała się również całą pielęgnacją włącznie z makijażem i poleciła konkretne kosmetyki, które do tej pory sprawują się świetnie. Poza przepisaniem antybiotyku, doborem nowej pielęgnacji zaleciła również badania hormonalne. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i czuję, że zajęto się moim problemem w 100%. Kolejna wizyta została już umówiona i szczerze powiedziawszy nie mogę się jej doczekać. Polecam każdemu !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: Lwia zmarszczka

  Bardzo dobry lekarz, zna się na swoim fachu, a nawet potrafi doradzić w kwestiach stomatologicznych :) U Pani dr już po raz kolejny wypełniałam lwią zmarszczkę, ostatni efekt utrzymał się trochę krócej niż myślałam, ale ponoć mogą na to wpłynąć różne infekcje, więc i tak jestem zadowolona. Mam nadzieję tylko, że tym razem wystarczy na dłużej bo chyba zbankrutuje :p Na pewno przy kolejnych razach wybiorę ponownie Panią dr i z miłą chęcią polecę ją także innym :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: zabieg medycyny estetycznej

  U pani dr byłam na zabiegu powiększenia ust. Zabieg super -i do tego bezbolesny. Polecam. Usta śliczne. Wszystko tak jak powinno być. Poprzednio zabieg wykonywałam u innego lek. I mam porównanie. Pani dr jest o niebo lepsza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest pierwszym dermatologiem, który mój problem wypadania włosów potraktowała poważnie. Zleciła mi sporo badań, aby wykluczyć różne przyczyny mojego problemu. Wydaje się być osobą kompetentną i patrzącą na problem pacjenta szeroko. Mi dała nadzieję (są efekty) na poprawę wyglądu mojej czupryny, a zmagam się z problemem od 30 lat. Ten sam problem ma też już moja córka i ją też powierzyłam pani Uszkiewicz. Polecam panią doktor moim koleżankom z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacja

  Byłam u pani Uszkiewicz 2 razy. Zaproponowała nową, niepopularną metodę leczenia, na temat której próbowałam znaleźć jakiekolwiek informacje lub chociaż opinie w internecie - nie znajdując nic oprócz reklam i krótkich opisów na stronach salonów kosmetycznych uprzejmie poprosiłam o więcej informacji nt rezultatów i badań. Pani Uszkiewicz stwierdziła, że jestem niepoważna szukając opinii w internecie, stwierdziła, że widocznie "wiem lepiej" i jej nie ufam jako lekarzowi. Po poruszeniu tego tematu do końca wizyty Pani doktor była obrażona i unosząc brwi sama wracała do tematu "niepoważnego szukania informacji w internecie" kręcąc głową i dodatkowo racząc mnie sarkazmem na kolejne pytanie. Ponadto zmiana zdania - przy pierwszym badaniu diagnoza była inna niż po drugim - raz skóra była czysta, a za drugim nagle zanieczyszczona, mimo że już po pierwszym badaniu wyeliminowałam z pielęgnacji szkodliwe czynności. Pani doktor stwierdziła, że zanieczyszczenie było zapisane na karcie już za pierwszym razem, o czym najwyraźniej mi nie powiedziała ponieważ dokładnie pamiętam, że po pierwszym spotkaniu przyczyny problemu miałyśmy szukać gdzie indziej. Być może jest dobrym lekarzem, jednak ja do niej nie wrócę. Lekarz powinien być profesjonalny i się nie obrażać, jeśli pacjent prosi o więcej informacji, a już na pewno nie powinien być sarkastyczny.

 • Opinia z dnia 30-03-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 30-03-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej