Umów wizytę
49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem łodzianką. Tutaj uzyskiwałam kolejne stopnie edukacji aż spełniło się moje marzenie o studiach medycznych na Uniwersytecie Medycznym w moim rodzinnym mieście. Już w 2008 roku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacja

  Na początek może plus - Pani doktor bardzo sympatyczna, poświęciła mi sporo czasu, wszystko dokładnie rozpisała i odpowiadała na moje pytania. Jednakże po pierwszej wizycie nie poleciłabym tego lekarza swoim koleżankom, sama również bym tam nie wróciła. Wyjaśniając dlaczego: Nie wątpię, że Pani Doktor posiada dużą wiedzę i stara się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, jednak idąc na wizytę nastawiałam się na nieco grubszy kaliber leczenia mojego trądziku, ponieważ poprzednia terapia tetracykliną nie przyniosła żadnych efektów, a ja już byłam po prostu zmęczona swoją zanieczyszczoną buzią i wydawaniem kolejnych setek na maści, leki i kremiki, które w ogóle mi nie pomagały. Niestety zaproponowany przez Panią sposób leczenia, a raczej jego kompletny brak (Pani Doktor poradziła mi zmienić kosmetyki) nie przyniósł żadnego rezultatu, poza szczuplejszym portfelem i tym, że problem rozrósł się również na dodatkowe partie ciała. Pragnę nadmienić, że do zaleceń podeszłam bardzo poważnie - kupiłam wszystkie zaproponowane kremy/maści/podkłady/żele do mycia twarzy. Dodatkowo 200zł za wizytę, to jednak stanowczo za dużo, tym bardziej w sytuacji w której nie przyniosła ona żadnych rezultatów i w momencie w którym wspomniałam, że z problemem trądziku borykam się już kilka ładnych miesięcy.

 • M
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna Estetyczna

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna,wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia. Dzieki niej w koncu mam nadzieje na to ze wylecze tradzik,ktory doskwiera mi od wielu lat. Serdecznie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacja

  Pani doktor na podstawie moich problemów skórnych zdiagnozowała u mnie poważną chorobę. Od dziesięciu lat chodziłam od lekarza do lekarza szukając pomocy. Niestety nie znalazłam jej. Czułam się coraz gorzej, zaczęły wypadać mi włosy, na twarz pojawiły się krostki, pekały mi pięty i zaczęły pojawiać się ciemniejsze place na skórze. Poprzedni lekarze przepisywanie mi antybiotyki, jakieś dziwne maści itp. Jak się okazało problemem moim jest choroba metaboliczne a jej konsekwencją opisane problemy dermatologiczne. Badania potwierdzają diagnozę pani doktor. Polecam z czystym sumieniem Panią doktor. Ja napewno wrócę do gabinetu Pani Niny Uszkiewicz.

 • J
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: powikłania po podaniu kwasu hialuronowego w usta przez kosmetyczkę

  Zgłosiłam się do Pani Doktor z bardzo nieciekawymi powikłaniami po kwasie hialuronowym, który podawała mi niekompetentna kosmetyczka. Czuję się odpowiednio zaopiekowana, Pani Doktor to osoba bardzo kompetentna i empatyczna - pacjent bardzo takie rzeczy docenia. Przeprowadziła niezwykle dokładny wywiad, przedstawiła informacje na temat leczenia, poinformowała, że zabieg do przyjemnych nie będzie należał. Zdaję sobie sprawę z tego, że wielu lekarzy w mojej sytuacji odmówiłoby pomocy, Pani Doktor jednak zgodziła się na to. Byłam zestresowana, przerażona wręcz, ale wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Obyśmy więcej mieli takich lekarzy z powołania! Z całego serca dziękuję, Justyna

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor jest konkretna, po dokładnym wywiadzie rozpoznaje problem i zleca konkretne badania. Polecam serdecznie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: zabieg medycyny estetycznej

  Dołączam do zadowolonych pacjentów Pani Doktor. Rzeczowa rozmowa, wszystko wyjaśnione. Usta piękne :) Kolejne zabiegi leczące rumień uzgodnione.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: zmarszczki i blizny potradzikowe

  Bardzo kompetentna i miła Pani doktor. Wspaniałe wszystko tłumaczy,ma ogromną wiedzę,pacjenta traktuje podmiotowo.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz opowiedział mi o przyczynie powstania moich zmian skórnych wyjaśnił metodę za pomocą której je usunie. Przy okazji rozmawiałyśmy z Panią Niną o innych rzeczach dzięki czemu wizyta minęła w przyjaznej atmosferze. Polecam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: usuwanie brodawek

  Pozytywne nastawienie, konkretna diagnoza, rzeczowe podejscie. Zabieg szybki i bezbolesny. Dziękuje :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skinfinity Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacja

  Duże wyczucie aby wynik zabiegu nie był przesadny i oczywisty. Profesjonalnie, sprawnie i, co tez ważne, bardzo sympatycznie:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem łodzianką. Tutaj uzyskiwałam kolejne stopnie edukacji aż spełniło się moje marzenie o studiach medycznych na Uniwersytecie Medycznym w moim rodzinnym mieście. Już w 2008 roku zajęłam się współpracą z firmami dermokosmetycznymi stając się specjalistką w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej, kierownikiem regionalnym dermokonsultantek oraz szkoleniowcem. Wieloletnia praktyka w branży oraz liczne kursy i szkolenia pogłębiały moją wiedzę w dziedzinie pielęgnacji skóry. Po ukończeniu studiów, już z dyplomem lekarza, odbyłam kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają moje liczne certyfikaty.

  Uczestniczyłam w projekcie Przystanek Zdrowia PZU, w czasie którego przeprowadzałam dermatoskopowe badania profilaktyczne w kilkunastu polskich miastach. Udało mi się przebadać grupę ponad 1000 osób, co przełożyło się również na ilość wykrytych we wczesnym stadium, koniecznych do usunięcia znamion atypowych.

  Następnie wyjechałam do pracy na Pomorze, gdzie pracowałam w nadmorskich klinikach i spa wykonując zabiegi komercyjne oraz w wojewódzkim szpitalu na oddziale dermatologicznym. Po przeżyciu fascynującej przygody i zdobyciu wielu zawodowych oraz życiowych doświadczeń postanowiłam iść za głosem serca i wróciłam do mojego rodzinnego miasta, w którym obecnie żyję i pracuję.

  Nieustannie staram się rozwijać, a mojej pracy oddaję się z pasją i zaangażowaniem. Każdego roku uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach oraz sympozjach, doskonaląc i aktualizując swą wiedzę i praktykę.

  Jestem zwolenniczką naturalnych i proporcjonalnych efektów zabiegów estetycznych.

  Zapraszam na konsultacje!

  Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową: www.ninauszkiewicz.pl

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Artykuły

 • Powiekszanie i modelowanie ust

  16 kwietnia 2015

  Wargi jako symbol zmysłowości, mogą wpływać na atrakcyjność człowieka. Posiadanie pełnych, sprężystych, symetrycznych ust o wyraźnie zarysowanych konturach...