Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Nina Nina Olechowska
Księdza Konarskiego 10, Dębica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas 30 minut



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas 30-60 minut



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas 60 minut



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas ok. 40 minut



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas od 30-40 minut



Księdza Konarskiego 10, Dębica

Gabinet Nina Nina Olechowska

Czas od 30 minut

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutką, refleksologiem i miłośniczką medycyny alternatywnej. Lubię tematy związane z masażem, ekologią i zdrowym trybem życia. Często...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna
  • Choroby wewnętrzne
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Nina Olechowska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od ponad półtora roku mam problem z bólem w nadgarstku od zewnętrznej części dłoni. Ból nasila się wraz z odchylaniem nadgarstka, najgorzej jest przy odchylaniu "w dół" - nie mogę odchylić go bardziej niż o 45 stopni. Boli także przy ucisku nadgarstka po zewnetrzej części dłoni (od wewnątrz nie) Występuje i trwa nieregularnie, "ataki" są często poprzedzone dłuższą aktywnością przy komputerze, ale nie jest to reguła: miewałem je np. Po dłuższym pisaniu na kartce, meczu w koszykówce, kładąc się do łóżka. Przechodzi po częściowym unieruchomieniu ręki, lecz w dobie covidowej pracy cały czas odczuwam lekki, bolesny dyskomfort przy odchylaniu nadgarstka.
Dodam, że pierwszy raz ból ten czułem kilkanaście miesięcy przed pierwszym "atakiem", kiedy to miałem wenflon wbity w zewnątrz dłoni. Czułem jednak lekko ten wenflon w nadgarstku. Bardzo dużo opierałem się na rękach w pozycji półleżącej, co powodowało stały dyskomfort, zachaczający i ból. Bolało mnie po wyjęciu wenflona przez kilka dni, potem przeszło: do pierwszego ataku odczuwałem tylko bardzo rzadko dyskomfort przy robieniu pompek. Mówię o tym, gdyż ból "wenflonowy" pokrywa się odczuciem i miejscem z bólem, z którym mam teraz doczynienia.
Czy jest to poważne, czy może jest to nadwyrężenie przez tryb życia lub powikłania po wenflonie?

Dzień dobry, problemy bólowe mogą wynikać z nadmiernego przeciążenia struktur wokół nadgarstka w określonej pozycji. Sam wenflon mógł pogłębić problem poprzez naruszenie tkanek wokoło. Warto udać się do fizjoterapeuty, który oceni stan mięśni i stawów, dodatkowo przydatne będzie zrobić USG nadgarstka. Pozdrawiam, Nina Olechowska

mgr Nina Olechowska

Od 3-4 miesięcy po bieganiu odczuwam ból po zewnętrznej stronie łydki lewej. Próbowałem okładów, leków przeciwzapalnych przepisanych przez ortopedę, długich przerw od sportów obciążających nogi. Na co dzień bólu nie odczuwam, tylko do max 2 dni po bieganiu. Nie jest to ból przeszkadzający nawet w bieganiu, ale powoduje okropny dyskomfort. Nie jestem w stanie określić czy to ból od mięśnia czy kości strzałkowej. Powinienem się udać z tym do fizjoterapeuty czy ortopedy?

Dzień dobry, ból może być wynikiem przeciążenia, niewłaściwego stawiania stóp podczas biegania lub pojawienia się punktów spustowy w obrębie mięśni łydki.
Warto wybrać się do fizjoterapeuty, taka wizyta może sprawić, że spokojnie obejdzie się bez ortopedy. Pozdrawiam, Nina Olechowska

mgr Nina Olechowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania