mgr

Natalia Replin

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

45 opinii +dodaj

Jestem dietetykiem z zamiłowania i pasji z 5 letnim doświadczeniem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od tego czasu cały czas pogłębiam wiedzę w tej dziedzinie nie tylko… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ZawiszyUsługa: zrzucenie nadwagi

  Wizyta przebiegla w milej atmosferze. Nie narzucono naglej zmiany przyzwyczajen a stopniowo wprowadzane zmiany. Mamy nadzieje ze przyniesie to oczekiwane rezultaty. :-)

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna nVit

  W końcu powiedziałam sobie dość i postanowiłam schudnąć. Pani Natalia na pierwszej wizycie zmotywowała mnie do osiągnięcia celu. Mam dzięki temu wielkie pokłady energii.Otrzymałam garść cennych informacji, plan diety i teraz zostało mi tylko czekanie na efekty. Wierzę jednak, że osiągnę swój cel. Polecam Panią Natalię!

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna nVitUsługa: Konsultacja dietetyczna

  Pani Natalia to świetny dietetyk. Układa dietę zgodnie z tym co dana osoba spożywa w ciągu dnia nie zmieniając diametralnie upodobań pacjenta. Ułożona tym samym przez Panią Natalię dieta nie jest męcząca i nie powoduje zniechęcenia. Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Natali i z pewnością mogę ją polecić bowiem powoli realizuje zamierzone cele, dzięki tak kompetentnej Pani dietetyk.

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna nVitUsługa: Konsultacja dietetyczna

  P. Natalia jest bardzo ciepła i kompetentna osoba. Posiłki są ustalane indywidualnie pod preferencje, a na dodatek są smaczne. Polecam z czystym sumieniem ! :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna nVitUsługa: Konsultacja dietetyczna dla dwojga

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.(wizyta we dwoje)P.Natalia ,miła,kompetentna.Wysłuchała nas i przygotowała,plan zgodny z naszym trybem pracy,życia.Walka z kilogramami trwa.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna nVit

  Odchudzałem się już kilka razy różnymi metodami i zawsze po jakimś czasie wracałem do poprzedniej wagi , a zdarzało się przybyć na wadze kilka kilogramów dodatkowo. Dopiero wizyty u pani Natalii spowodowały ,że moja waga spadła o 5 kg w ciągu półtora miesiąca i cały czas spada .
  Polecam wszystkim odwiedziny u pani Natalii którzy chcą w łatwy i zdrowy sposób pozbyć się kilku kilogramów.

 • Po pierwszej wizycie jestem zachwycona, dawno nie miałam tak profesjonalnej wizyty. Wypytanie o wszystkie choroby, uczulenia itd. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera: )

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Natalia jest osobą cierpliwą i kompetentną. Najpierw przeprowadziła dokładny wywiad, a zaproponowana dieta naprawdę jest smaczna i skuteczna. Polecam.

 • P

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Po raz pierwszy dostałem dietę dokładnie tak rozpisaną tak chciałem. Dokładnie wszystko wyjaśnione jakie proporcje, jak przyrządzić potrawę i do tego smacznie. Polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, cierpliwie wysłuchała naszych problemów (wizyta we dwoje), na początek dała proste zalecenia co do diety, a plan żywieniowy podeśle w ciagu tygodnia. Zrobiła nam rownież analizę składu ciała - nasze odczucia znalazły potwierdzenie w wynikach analizy :)

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dietetykiem z zamiłowania i pasji z 5 letnim doświadczeniem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od tego czasu cały czas pogłębiam wiedzę w tej dziedzinie nie tylko poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i konferencjach, ale również poprzez ciągłą pracę z pacjentami. Najczęstszym problemem z jakim się spotykam to nadwaga i otyłość oraz choroby dietozależne często wynikające z nadmiaru masy ciała. Ponadto zajmuję się pacjentami po zabiegach bariatrycznych, głównie zmniejszenie żołądka oraz pomagam ustabilizować dietę pacjentów, którzy decydują się na założenie balona w żołądku. Oprócz dietetyki interesuję się też sportem, jestem instruktorką rekreacji ruchowej o specjalizacji joga. Poprzez połączenie tych dwóch dziedzin mogę polecać odpowiedni rodzaj aktywności fizycznej oraz ustawiać odpowiednie żywienie w sporcie.
  Nie wiesz który dietetyk w Warszawie jest najlepszy? Zapraszam do mnie!

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Znajomość języków

 • angielski