Lek.

Natalia Gacuta

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Inny

  Dziekuje zamkonkretna i prawidlowo postawiona diagnoze, jestem w trakcie leczenia i juz czuje sie lepiej, w koncu ktos kto potrafil mi pomoc, polecam przesympatyczna pania doktor

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2008r. Ostatni rok studiów odbyła w uczelniUniversita degli Studi dell' Insubria w ramach programu Sokrates-Erasmus. Po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu rozpoczęła specjalizację z urologii w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży. Od 09.2011 kontynuowała szkolenie specjalizacyjne z urologii w Klinice Urologii CMKP w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock, wtedy pod kierownictwem prof Andrzeja Borówki, obecnie dr hab. n.med Jakuba Dobrucha.

   W 06.2016 zdała europejski egzamin specjalizacyjny w dziedzinie urologii, uzyskując tytuł urologa FEBU. Wykazuje szczególne zainteresowanie onkologią urologiczną oraz chirurgią małoinwazyjną. Brała udział w licznych kursach doskonalących krajowych i zagranicznych z zakresu laparoskopii m.in. odbyła stypendium Europejskiego Towarzystwa Urologicznego-EAU w Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu (01-03.2015). Przeszła trening z zakresu laparokopowej prostatektomii radykalnej w Klinice Urologii w Lipsku. Brała tez udział w wielu kongresach krajowych i zagranicznych podczas których prezentowała prace.

   Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej z zakresu USG urologicznego w tym przezodbytniczego.

   Prowadzi kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń urologicznych:
   nowotwory układu moczowego ( rak pęcherza moczowego , moczowodu, nerki, gruczołu krokowego, prącia, jądra)
   łagodny rozrost gruczołu krokowego
   kamica układu moczowego ( nerkowa , moczowodowa, pęcherza moczowego)
   zaburzenia oddawania moczu
   choroby narządów płciowych
   zaburzenia płodności męskiej

   Usługi:
   konsultacja urologiczna
   USG układu moczowego
   USG moszny i jąder
   USG przezodbytniczne- TRUS

   Zabiegi urologiczne ambulatoryjne:
   stulejka
   krótkie wędzidełko
   TRUS (przezodbytnicze USG)

   Znajomość języków:
   angielski
   włoski
   niemiecki- poziom podstawowy

  Specjalizacje

  • Urologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Inny

   Dziekuje zamkonkretna i prawidlowo postawiona diagnoze, jestem w trakcie leczenia i juz czuje sie lepiej, w koncu ktos kto potrafil mi pomoc, polecam przesympatyczna pania doktor

  • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG nerek

   Udalem sie na usg nerek, pani Natalia okazala sie bardzo wyrozumialym, cieplym i sympatycznym lekarzem, usg wykonane bardzo starannie tlumaczone krok po kroku, wydana diagnoza, leczenie w trakcie.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Natalia ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza niezbędne badania, tłumaczy, dlaczego dany lek poleca,odpowiada na wszelkie pytania. W czasie wizyty czułam się bardzo dobrze, bez skrępowania mogłam omówić swoje wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam wizyty u pani Natalii, a przy okazji dziękuję za udzieloną mi pomoc :)

  • I

   Było mi niezmiernie miło spotkać się z Panią dr Natalią Gacutą. Ładna, sympatyczna, miła, kontaktowa. Kawa na ławie- exstra dla mnie- laika. Badanie? Jeszcze dziś czuję: dogłębne i wnikliwe. Na szczęście - z pozytywnym dla mnie wynikiem. Jestem dziś zawieszony między "zdrowy- chory" i mam nadzieję, że Pani Natalia pomoże mi przeważyć szalę na tę dobrą stronę. Pozdrawiam Marek Miziak

  • B

   Bardzo konkretny, rzeczowy, a zarazem uprzejmy lekarz. Wszystko fachowo i spokojnie wyjaśnia. Jeden z lepszych urologów, a byłem już u niejednego. Polecam

  • Szerokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i fachowość. Na każdym etapie otrzymałem dokładne informacje o stanie zdrowia i planowanym leczeniu. Wszystko przebiega bez zarzutu, a ja w końcu mogę cieszyć się zdrowiem. Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

  • T
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor była bardzo profesjonalna, a jednocześnie miła i życzliwa. Doskonałe podejście do pacjenta.

  • K

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Do tego trafna diagnoza.Pełen profesjonalizm ze strony Pani Doktor. Jeśli ktoś ceni sobie fachową pracę to szczerze polecam!!!

  • A

   Byłem na wizycie u Pani doktor i odniosłem same pozytywne wrażenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Jest lekarzem z powołania. Szybko i na szczęście (dzisiaj już wiem, że skutecznie) rozpoznała moją dolegliwość. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłem u Pani doktor na wizcie. Wspaniały specjalista i lekarz z wielką empatią i wyczuciem i warsztatem. Pani doktor szybko postawiła diagnozę i zapisała leczenie. Szczerze polecam!