lek.

Natalia Gacuta

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2008r. Ostatni rok studiów odbyła w uczelniUniversita degli Studi dell' Insubria w ramach programu Sokrates-Erasmus.… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2008r. Ostatni rok studiów odbyła w uczelniUniversita degli Studi dell' Insubria w ramach programu Sokrates-Erasmus. Po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu rozpoczęła specjalizację z urologii w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży. Od 09.2011 kontynuowała szkolenie specjalizacyjne z urologii w Klinice Urologii CMKP w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock, wtedy pod kierownictwem prof Andrzeja Borówki, obecnie dr hab. n.med Jakuba Dobrucha.

  W 06.2016 zdała europejski egzamin specjalizacyjny w dziedzinie urologii, uzyskując tytuł urologa FEBU. Wykazuje szczególne zainteresowanie onkologią urologiczną oraz chirurgią małoinwazyjną. Brała udział w licznych kursach doskonalących krajowych i zagranicznych z zakresu laparoskopii m.in. odbyła stypendium Europejskiego Towarzystwa Urologicznego-EAU w Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu (01-03.2015). Przeszła trening z zakresu laparokopowej prostatektomii radykalnej w Klinice Urologii w Lipsku. Brała tez udział w wielu kongresach krajowych i zagranicznych podczas których prezentowała prace.

  Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej z zakresu USG urologicznego w tym przezodbytniczego.

  Prowadzi kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń urologicznych:
  nowotwory układu moczowego ( rak pęcherza moczowego , moczowodu, nerki, gruczołu krokowego, prącia, jądra)
  łagodny rozrost gruczołu krokowego
  kamica układu moczowego ( nerkowa , moczowodowa, pęcherza moczowego)
  zaburzenia oddawania moczu
  choroby narządów płciowych
  zaburzenia płodności męskiej

  Usługi:
  konsultacja urologiczna
  USG układu moczowego
  USG moszny i jąder
  USG przezodbytniczne- TRUS

  Zabiegi urologiczne ambulatoryjne:
  stulejka
  krótkie wędzidełko
  TRUS (przezodbytnicze USG)

  Znajomość języków:
  angielski
  włoski
  niemiecki- poziom podstawowy

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Universita degli Studi dell' Insubria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Inny

  Dziekuje zamkonkretna i prawidlowo postawiona diagnoze, jestem w trakcie leczenia i juz czuje sie lepiej, w koncu ktos kto potrafil mi pomoc, polecam przesympatyczna pania doktor

 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG nerek

  Udalem sie na usg nerek, pani Natalia okazala sie bardzo wyrozumialym, cieplym i sympatycznym lekarzem, usg wykonane bardzo starannie tlumaczone krok po kroku, wydana diagnoza, leczenie w trakcie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Natalia ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza niezbędne badania, tłumaczy, dlaczego dany lek poleca,odpowiada na wszelkie pytania. W czasie wizyty czułam się bardzo dobrze, bez skrępowania mogłam omówić swoje wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam wizyty u pani Natalii, a przy okazji dziękuję za udzieloną mi pomoc :)

 • I

  Było mi niezmiernie miło spotkać się z Panią dr Natalią Gacutą. Ładna, sympatyczna, miła, kontaktowa. Kawa na ławie- exstra dla mnie- laika. Badanie? Jeszcze dziś czuję: dogłębne i wnikliwe. Na szczęście - z pozytywnym dla mnie wynikiem. Jestem dziś zawieszony między "zdrowy- chory" i mam nadzieję, że Pani Natalia pomoże mi przeważyć szalę na tę dobrą stronę. Pozdrawiam Marek Miziak

 • B

  Bardzo konkretny, rzeczowy, a zarazem uprzejmy lekarz. Wszystko fachowo i spokojnie wyjaśnia. Jeden z lepszych urologów, a byłem już u niejednego. Polecam

 • Szerokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i fachowość. Na każdym etapie otrzymałem dokładne informacje o stanie zdrowia i planowanym leczeniu. Wszystko przebiega bez zarzutu, a ja w końcu mogę cieszyć się zdrowiem. Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo profesjonalna, a jednocześnie miła i życzliwa. Doskonałe podejście do pacjenta.

 • K

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Do tego trafna diagnoza.Pełen profesjonalizm ze strony Pani Doktor. Jeśli ktoś ceni sobie fachową pracę to szczerze polecam!!!

 • A

  Byłem na wizycie u Pani doktor i odniosłem same pozytywne wrażenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Jest lekarzem z powołania. Szybko i na szczęście (dzisiaj już wiem, że skutecznie) rozpoznała moją dolegliwość. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem u Pani doktor na wizcie. Wspaniały specjalista i lekarz z wielką empatią i wyczuciem i warsztatem. Pani doktor szybko postawiła diagnozę i zapisała leczenie. Szczerze polecam!