dr n. med.

Natalia Czech-Sroka

Dietetyk

dr n. med. Natalia Czech-Sroka
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

W pracy z pacjentami wykorzystuję doświadczenie oraz wiedzę, którą stale pogłębiam…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • dr n. med. Natalia Czech-Sroka
  Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

  W pracy z pacjentami wykorzystuję doświadczenie oraz wiedzę, którą stale pogłębiam uczestnicząc w licznych konferencjach naukowo – szkoleniowych oraz kursach z zakresu dietetyki.

  W czasie praktyki zawodowej spotkałam się z różnorodnymi potrzebami pacjentów w zakresie dietetyki, które potwierdziły konieczność indywidualnego podejścia do każdej z osób. Dzięki temu przygotowywane diety są unikalne i w pełni dopasowane do okoliczności.

  Jestem specjalistą w zakresie zdrowego i efektywnego odchudzania a także dietoterapii chorób żywieniowo zależnych.

  Planując jadłospisy wykorzystuję swoje zainteresowania gotowaniem, dzięki temu udowadniam, że dieta nie musi być nudna i monotonna.

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum dietetyczne Zasmakuj ZdrowiaUsługa: program dietetyczny

  Widać że Pani Natalia lubi to co robi. Na razie była to pierwsza wizyta. Więc czekam na razie na rozpisanie diety i zobaczymy A kiedy będą efekty.
  Sylwia

 • M

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą z ogromną wiedzą. Odpowiada na każde pytania, cierpliwie słucha i co najważniejsze wszystko dokładnie wyjaśnia. Bez obaw w razie jakiegoś problemu można się skontaktować z panią Doktor. Dieta, którą dostałam jest smaczna, a przygotowywanie posiłków przynosi mi teraz ogromną radość. Jestem bardzo zadowolona z efektów i serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panamed Praktyka LekarskaUsługa: Program dietetyczny

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani dietetyk, dostałam też niedawno gotowy plan żywieniowy. Jestem bardzo zadowolona :) Przepisy są bardzo fajne - dowód na to, że dieta nie musi być monotonna. Wszystko zapowiada się bardzo smacznie i zachęca do działania. Podczas pierwszej wizyty dostałam już wiele cennych informacji i wskazówek :) Serdecznie polecam.

 • Bardzo dobry dietetyk:) W jednej osobie fachowiec, profesjonalistka i otwarta na drugiego człowieka:) Jadłospis bardzo smaczny ułożony pod kątem pacjenta - tak by waga spadała a jednocześnie by było smacznie i pożywnie:) Stosując się do wytycznych pani dietetyk nie sposób nie schudnąć. Ja schudłam już 16 kg:) Polecam:)

 • A

  Polecam usługi pani Natalii. Dzięki jej dietom udało mi się zrzucić 20 kg. Dietę zmieniałam kilka razy. Pani Natalia podpowiadała badania, które warto zrobić, gdy waga stawała w miejscu. Każda z diet była smaczna, w miarę łatwa w przygotowaniu. I co najważniejsze można było w niej znaleźć prawdziwe smakołyki (również słodkie), a zdrowe lub niskokaloryczne.

 • Od lutego stosowałam się do zaleceń Pani doktor i efekty widać gołym okiem . Na wadze zrzuciłam 35 kg.
  Jest świetnym specjalistą i mogę powiedzieć , że dieta ta nie była dla mnie żadną męczarnią. Dieta jest prosta i szybka do przygotowania.
  Z czystym sercem mogę każdemu Ją polecić bo to super fachowiec .
  Pozdrawiam
  Katarzyna Góra

 • S

  Polecam bardzo serdecznie! Od marca 2015 roku udało się zgubić 23 kg. Bardzo miła Pani, zawsze służy pomoc, urozmaica dietę, pomaga przede wszystkich zmienić nawyki żywieniowe. Polecam. Próbujcie bo naprawdę warto!:)

 • A

  Bardzo polecam usługi pani Natalii jako dietetyka. Jadłospis przygotowywany jest indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem na temat nawyków oraz preferencji żywieniowych. Pani Natalia modyfikuje dietę według potrzeb i co najważniejsze- mocno mobilizuje do walki ze zbędnymi kilogramami. Od sierpnia 2014r. zrzuciłam 15 kg i wierzę, że uda się zgubić jeszcze z 30! Pani Natalia jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie bardzo miła i życzliwie nastawiona do pacjentów. Zaraża pozytywną energią, która na pewno ma przełożenie na nastawienie pacjenta do procesu odchudzania.

 • M

  Świetna dziewczyna, która z brzydkiego kaczątka potrafi zrobić pięknego łabędzia... Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad dietetyczny i analiza składu ciała na najlepszym w Palsce analizatorze

 • Chodzę do Pani Natalii od września razem z mężem....razem zrzuciliśmy 26 kg czyli po 13 kg na głowę.
  Spotkania bardzo fachowe.konkretne. Jadłospis dostosowany do potrzeb i do tego smaczny... posyłam często Pani Natalii zdjęcia z zakupów...nie ma nic wspanialszego,niż mniejsze rozmiary i nowe ciuchy:) Zawsze mogę liczyć na miła odpowiedź:) A mój mąż...oporny był.nieprzekonany a teraz....sam pinuje dat kolejnych spotkań i liczy kalorie:) Przed nami jeszcze trochę walki,ale z Panią Natalią to sama przyjemność. Polecam serdecznie!!! Beata i Marcin B.