Dr n. med.

Natalia Czech-Sroka

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centrum dietetyczne Zasmakuj ZdrowiaUsługa: otyłość

  To była moja pierwsza wizyta i jestem mile zaskoczona. Pani dr. bardzo sympatyczna, konkretna. Potrafi wysłuchać oraz doradzić. Czekam teraz na dietę stworzoną dla mnie. Mam nadzieję że dzięki pani dr. osiągnę swój cel.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • dr n. med. Natalia Czech-Sroka
   Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

   W pracy z pacjentami wykorzystuję doświadczenie oraz wiedzę, którą stale pogłębiam uczestnicząc w licznych konferencjach naukowo – szkoleniowych oraz kursach z zakresu dietetyki.

   W czasie praktyki zawodowej spotkałam się z różnorodnymi potrzebami pacjentów w zakresie dietetyki, które potwierdziły konieczność indywidualnego podejścia do każdej z osób. Dzięki temu przygotowywane diety są unikalne i w pełni dopasowane do okoliczności.

   Jestem specjalistą w zakresie zdrowego i efektywnego odchudzania a także dietoterapii chorób żywieniowo zależnych.

   Planując jadłospisy wykorzystuję swoje zainteresowania gotowaniem, dzięki temu udowadniam, że dieta nie musi być nudna i monotonna.

  Usługi

  Panamed Praktyka Lekarska

  Ułańska 5, 40-887 Katowice, śląskie

  Program dietetyczny 200 zł

  Centrum dietetyczne Zasmakuj Zdrowia

  Stefana Żeromskiego 18, 41-902 Bytom, śląskie

  Konsultacje dietetyczna +7dniowa dieta 150 zł
  Program dietetyczny 200 zł

  Poradnia Leczenia Otyłości, Immed

  Mikołaja Kopernika 19, Piekary Śląskie, śląskie


  DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

  Hoża 59 lok. 4A, Śródmieście, 00-681 Warszawa, mazowieckie

  Jadłospis 14-dniowy 200 zł

  DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

  Górczewska 228 E, Bemowo, 01-460 Warszawa, mazowieckie

  Dieta 14-dniowa 200 zł
  Dieta 7-dniowa 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centrum dietetyczne Zasmakuj ZdrowiaUsługa: otyłość

   To była moja pierwsza wizyta i jestem mile zaskoczona. Pani dr. bardzo sympatyczna, konkretna. Potrafi wysłuchać oraz doradzić. Czekam teraz na dietę stworzoną dla mnie. Mam nadzieję że dzięki pani dr. osiągnę swój cel.

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum dietetyczne Zasmakuj ZdrowiaUsługa: program dietetyczny

   Widać że Pani Natalia lubi to co robi. Na razie była to pierwsza wizyta. Więc czekam na razie na rozpisanie diety i zobaczymy A kiedy będą efekty.
   Sylwia

  • M

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą z ogromną wiedzą. Odpowiada na każde pytania, cierpliwie słucha i co najważniejsze wszystko dokładnie wyjaśnia. Bez obaw w razie jakiegoś problemu można się skontaktować z panią Doktor. Dieta, którą dostałam jest smaczna, a przygotowywanie posiłków przynosi mi teraz ogromną radość. Jestem bardzo zadowolona z efektów i serdecznie polecam.

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Panamed Praktyka LekarskaUsługa: Program dietetyczny

   Jestem po pierwszej wizycie u Pani dietetyk, dostałam też niedawno gotowy plan żywieniowy. Jestem bardzo zadowolona :) Przepisy są bardzo fajne - dowód na to, że dieta nie musi być monotonna. Wszystko zapowiada się bardzo smacznie i zachęca do działania. Podczas pierwszej wizyty dostałam już wiele cennych informacji i wskazówek :) Serdecznie polecam.

  • Bardzo dobry dietetyk:) W jednej osobie fachowiec, profesjonalistka i otwarta na drugiego człowieka:) Jadłospis bardzo smaczny ułożony pod kątem pacjenta - tak by waga spadała a jednocześnie by było smacznie i pożywnie:) Stosując się do wytycznych pani dietetyk nie sposób nie schudnąć. Ja schudłam już 16 kg:) Polecam:)

  • A

   Polecam usługi pani Natalii. Dzięki jej dietom udało mi się zrzucić 20 kg. Dietę zmieniałam kilka razy. Pani Natalia podpowiadała badania, które warto zrobić, gdy waga stawała w miejscu. Każda z diet była smaczna, w miarę łatwa w przygotowaniu. I co najważniejsze można było w niej znaleźć prawdziwe smakołyki (również słodkie), a zdrowe lub niskokaloryczne.

  • Od lutego stosowałam się do zaleceń Pani doktor i efekty widać gołym okiem . Na wadze zrzuciłam 35 kg.
   Jest świetnym specjalistą i mogę powiedzieć , że dieta ta nie była dla mnie żadną męczarnią. Dieta jest prosta i szybka do przygotowania.
   Z czystym sercem mogę każdemu Ją polecić bo to super fachowiec .
   Pozdrawiam
   Katarzyna Góra

  • S

   Polecam bardzo serdecznie! Od marca 2015 roku udało się zgubić 23 kg. Bardzo miła Pani, zawsze służy pomoc, urozmaica dietę, pomaga przede wszystkich zmienić nawyki żywieniowe. Polecam. Próbujcie bo naprawdę warto!:)

  • A

   Bardzo polecam usługi pani Natalii jako dietetyka. Jadłospis przygotowywany jest indywidualnie na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem na temat nawyków oraz preferencji żywieniowych. Pani Natalia modyfikuje dietę według potrzeb i co najważniejsze- mocno mobilizuje do walki ze zbędnymi kilogramami. Od sierpnia 2014r. zrzuciłam 15 kg i wierzę, że uda się zgubić jeszcze z 30! Pani Natalia jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie bardzo miła i życzliwie nastawiona do pacjentów. Zaraża pozytywną energią, która na pewno ma przełożenie na nastawienie pacjenta do procesu odchudzania.

  • M

   Świetna dziewczyna, która z brzydkiego kaczątka potrafi zrobić pięknego łabędzia... Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad dietetyczny i analiza składu ciała na najlepszym w Palsce analizatorze