Adres

Powstania Śląskiego 4a, Redłowo, Gdynia
BiN-Med Lekarze Specjaliści (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Karta płatnicza
58 765.....

Kwalifikacja do wykonywanych zabiegów (100 zł)

Pełna konsultacja urologiczna- z badaniem usg, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem) (200 zł)

Krótka kontrola- 10min!!!! (120 zł) + 7 więcej

Długa kontrola- ocena efektów leczenia- 30min!!! (150 zł)

Obrzezanie całkowite/ częściowe (1 200 zł)

Pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta (od 200 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do Mojego Gabinetu gdzie rzetelnie zbadam i zaproponuję najlepsze rozwiązania zgłaszanych problemów. Każda pierwszorazowa wizyta to: 1. P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • rak gruczołu krokowego
 • gruczolak prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
293 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści

Nie pisze opini ale muszę zrobić wyjątek.Doktor budzi zaufanie swoim profesjonalizmem,nie zbywa pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, ma dobry kontakt z pacjętem. W moim przypadku zalecił odpowiednią diagnostykę i zastosował leczenie farmakologiczne,leczenie w toku. Byłem także na konsultacji z synem. Super podejście do dzieci. Odwiedziłem paru urologów tak więc mam porównanie. Polecam ,lekarz z powołaniem.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści długa kontrola- ocena efektów leczenia- 30min!!!

Lekarz z dużą wiedzą, empatyczny. Poza tym potrafił udzielić życiowych porad typu gdzie, kiedy, do kogo należy się udać. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Jednak cena za poradę trochę mnie zszokowała. Cóż, może za jakość trzeba słono płacić....


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta

Świetny lekarz. Bylam w trudnej sytuacji zdrowotnej. Zbadał mnie dokladnie i wytłumaczył wszystkie mozliwe sposoby leczenia. Odwiedziłam kilkunastu urologow i on byl jednym z dwoch lekarzy, którzy faktycznie mi pomogli.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści Pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta

Świetne podejście, jeśli kiedykolwiek będę musiał wrócić do urologa to do tego! Polecam tego lekarza.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści konsultacja urologiczna, USG układu moczowego

Jestem mega zadowolony specjalista jest kompetentna osoba bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści pełna konsultacja urologiczna- z badaniem USG, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem)

Bardzo sympatyczny i na 100 procent zaangażowany lekarz. Myślę że właśnie tak powinna funkcjonować cała służba zdrowia. Jestem w pełni usatysfakcjonowany tą wizytą i mogę ją polecić z czystym sumieniem każdemu ,który tego rodzaju pomocy potrzebuje.
Dziękuję Panie doktorze.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści Pełna konsultacja urologiczna- z badaniem USG, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem)

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, szczegółowo odpowiada na każde pytania i wyjaśnia stan zdrowia oraz planowane leczenie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści długa kontrola- ocena efektów leczenia

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, szczegółowo odpowiada na każde pytania i wyjaśnia stan zdrowia oraz planowane leczenie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści konsultacja urologiczna, USG układu moczowego

Bardzo polecam. Super kontakt i nowoczesne podejście do leczenia. Zamiast karteczek dostałem maila z wszystkimi zaleceniami. Leczenie w toku.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści

Od mojego przebytego leczenia u doktora Kiejny minęło już trochę czasu. I dopiero teraz mając pełny obraz mojej choroby jestem w stanie bardziej rzetelnie wyrazić swoją opinię o całym procesie leczenia.
Zaczynając od sprawy bardziej błahej. Obrzezanie. Jako że miałem stulejkę, na pierwszej wizycie zostałem poinformowany, że przede wszystkim konieczne będzie jej chirurgiczne pozbycie się. I że można to załatwić za pomocą plastyki, bądź obrzezania całkowitego - i że wybór należy do mnie. Doktor wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił, rozrysował i w najdrobniejszych detalach ukazał różnice pomiędzy tymi dwoma zabiegami. Natomiast kiedy w dniu zabiegu zdecydowałem się na obrzezanie, nie zostałem poinformowany o tym, że cięcie (czyli czynność determinującą gdzie będzie widoczna blizna przez reszte życia) można poprowadzić na co najmniej 4 różne sposoby. Jak i o tym, że opcjonalnie przy wykonywaniu tego zabiegu, można również wyciąć wędzidełko. Całkiem przydatne informacje jak na zabieg, którego odwrócić nie można i z którego efektami pozostaje się do końca życia. Dlatego też jak się okazało po szybkim rozeznaniu, u większości urologów oferujących zabieg obrzezania - jest to standardowa procedura, aby poinformować pacjenta o istniejących możliwościach. Jak widać u doktora Kiejny tak nie jest, a przynajmniej - nie było.
Druga i bardziej poważna sprawa - diagnoza i leczenie objawów z którymi się zgłosiłem. Proces leczenia przez doktora Kiejne w moim przypadku wyglądał tak, że w pierwszej kolejności został u mnie wykonany zabieg obrzezania, a następnie bez zlecania żadnych badań laboratoryjnych (np. posiewów) zostały mi podane antybiotyki na okres 20 dni. Dopiero kiedy okazało się, że objawy wcale nie zniknęły, a nawet zaczęły się nasilać i pojawiać następne, zostałem skierowany na pierwsze badania. To również nie poprawiło sytuacji ponieważ pamiętam, że w pewnym momencie kiedy podanie kolejnych leków nie pomogło usłyszałem tylko sformułowanie "to dziwne". To oraz rzucone przez doktora na jednej z wizyt "od teraz nasz kontakt będzie przebiegał głównie mailowo" sprawiły, że moja cierpliwość do niego się skończyła. Zwłaszcza, że otrzymanie odpowiedzi na maila w terminie nie przekraczającym tygodnia czasu graniczyły z niemożliwym. Ostatecznie po przebytym zabiegu, kilku podanych lekach i kilku wizytach pozostałem bez żadnej konkretnej diagnozy, która wykraczałaby poza ogólne stwierdzenie "prawdopodobne stany zapalne dróg moczowych".
I dopiero teraz, po zwiedzeniu znacznej ilości gabinetów urologicznych i usłyszeniu diagnozy z niejednych ust, wiem że choroba z którą się zmagam do dnia dzisiejszego, to przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Dlaczego więc mam żal do doktora Kiejny za to, że nie był w stanie mi pomóc skoro wielu innych lekarzy pomimo zdiagnozowania problemu również nie było w stanie tego uczynić ?
Po pierwsze dlatego, że zgłaszając się do niego, zmagałem się z objawami już od roku czasu i były one wyłącznie "uciążliwe". Natomiast po przebytym leczeniu bardzo szybko zaczęły pojawiać się zarówno nowe objawy, których nigdy wcześniej nie doświadczałem, jak i stare które znacząco przybrały na sile. I nie chcę tutaj stawiać żadnych jednoznacznych tez ani domysłów, gdyż merytoryczna wiedza na temat zagadnień medycyny nie leży w granicach mojej kompetencji, ale mogę tylko powiedzieć, że kilku innych lekarzy którym opowiadałem dotychczasowy przebieg choroby i leczenia, zareagowało niemałym zdziwieniem na fakt, że w pierwszej kolejności zostało przeprowadzone u mnie obrzezanie, a dopiero potem podane antybiotyki, gdyż wynika z tego, że zabieg chirurgiczny był wykonywany podczas obecnego stanu zapalnego.
A po drugie dlatego, że według wielu źródeł w przypadku tej choroby, której rokowania na pełne wyleczenie są znikome, największe szanse na jej pokonanie daje pierwsza seria odpowiednio dobranego antybiotyku przez odpowiednio długi okres czasu - (około 2-3 miesięcy). Czyli coś co było by możliwe gdyby tylko od razu zostałyby zlecone badania, a choroba odpowiednio zdiagnozowana.
Dlatego moja opinia, pomimo że długa, powinna być przede wszystkim przestrogą dla młodych mężczyzn, którzy podejrzewają że również mogą zmagać się z tą niesamowicie uciążliwą chorobą - aby zastanowili się dwa razy czy aby napewo wybór doktora Kiejny jest tym właściwym.

lek. Narcyz Kiejna

Przede wszystkim chciałbym podziękować Moim Pacjentom i ich
rodzinom za wszystkie te miłe słowa napisane na moim profilu.
Czasem tu zaglądam i czytam, a wtedy każdego z Państwa próbuję sobie
przypomnieć.
Pozdrawiam przy okazji Wszystkich, małych i dużych.
Panie "Danny".
Dziękuję..za tak obszerny , kolejny wpis.
Do tej pory uznawałem Pana wpisy jako 'hejt'
Ale, traktuję swoją pracę poważnie!
Portal znanylekarz jest istotnym elementem mojego medialnego wizerunku, tak ważnego w obecnych czasach.
Wizerunku wyrobionego latami pracy z tysiącami pacjentów.
A Pan, Panie "Danny"
Takim wpisem obraża mnie i oskarża o błędy!
Jeśli więc rzeczywiście jest Pan moim Pacjentem i czuje się Pan ofiarą
moich błędów?
To proszę powiedzieć mi to w twarz!
Wtedy spotkamy się w sądzie i on ustali czy słusznie Pan to robi.Usługi i ceny

Kontrola

od 120 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

od 120 zł

Pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta

od 200 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

od 200 zł

Plastyka wędzidełka napletka

500 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

500 zł

Zabiegi kosmetyczne skóry męskich narządów płciowych

od 300 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

od 300 zł

Podwiązanie nasieniowodów

1 700 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

1 700 zł

Pełna konsultacja urologiczna- z badaniem usg, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem)

200 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

200 zł

Kwalifikacja do wykonywanych zabiegów

100 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

100 zł

Krótka kontrola- 10min!!!!

120 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

120 zł

Długa kontrola- ocena efektów leczenia- 30min!!!

150 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

150 zł

Obrzezanie całkowite/ częściowe

1 200 zł

Powstania Śląskiego 4a, Gdynia

BiN-Med Lekarze Specjaliści

1 200 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
293 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści

Nie pisze opini ale muszę zrobić wyjątek.Doktor budzi zaufanie swoim profesjonalizmem,nie zbywa pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, ma dobry kontakt z pacjętem. W moim przypadku zalecił odpowiednią diagnostykę i zastosował leczenie farmakologiczne,leczenie w toku. Byłem także na konsultacji z synem. Super podejście do dzieci. Odwiedziłem paru urologów tak więc mam porównanie. Polecam ,lekarz z powołaniem.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści długa kontrola- ocena efektów leczenia- 30min!!!

Lekarz z dużą wiedzą, empatyczny. Poza tym potrafił udzielić życiowych porad typu gdzie, kiedy, do kogo należy się udać. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Jednak cena za poradę trochę mnie zszokowała. Cóż, może za jakość trzeba słono płacić....


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta

Świetny lekarz. Bylam w trudnej sytuacji zdrowotnej. Zbadał mnie dokladnie i wytłumaczył wszystkie mozliwe sposoby leczenia. Odwiedziłam kilkunastu urologow i on byl jednym z dwoch lekarzy, którzy faktycznie mi pomogli.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści Pełna konsultacja urologiczna- pierwsza wizyta

Świetne podejście, jeśli kiedykolwiek będę musiał wrócić do urologa to do tego! Polecam tego lekarza.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści konsultacja urologiczna, USG układu moczowego

Jestem mega zadowolony specjalista jest kompetentna osoba bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści pełna konsultacja urologiczna- z badaniem USG, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem)

Bardzo sympatyczny i na 100 procent zaangażowany lekarz. Myślę że właśnie tak powinna funkcjonować cała służba zdrowia. Jestem w pełni usatysfakcjonowany tą wizytą i mogę ją polecić z czystym sumieniem każdemu ,który tego rodzaju pomocy potrzebuje.
Dziękuję Panie doktorze.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści Pełna konsultacja urologiczna- z badaniem USG, uroflowmetrią itd (należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem)

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, szczegółowo odpowiada na każde pytania i wyjaśnia stan zdrowia oraz planowane leczenie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści długa kontrola- ocena efektów leczenia

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, szczegółowo odpowiada na każde pytania i wyjaśnia stan zdrowia oraz planowane leczenie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści konsultacja urologiczna, USG układu moczowego

Bardzo polecam. Super kontakt i nowoczesne podejście do leczenia. Zamiast karteczek dostałem maila z wszystkimi zaleceniami. Leczenie w toku.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BiN-Med Lekarze Specjaliści

Od mojego przebytego leczenia u doktora Kiejny minęło już trochę czasu. I dopiero teraz mając pełny obraz mojej choroby jestem w stanie bardziej rzetelnie wyrazić swoją opinię o całym procesie leczenia.
Zaczynając od sprawy bardziej błahej. Obrzezanie. Jako że miałem stulejkę, na pierwszej wizycie zostałem poinformowany, że przede wszystkim konieczne będzie jej chirurgiczne pozbycie się. I że można to załatwić za pomocą plastyki, bądź obrzezania całkowitego - i że wybór należy do mnie. Doktor wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił, rozrysował i w najdrobniejszych detalach ukazał różnice pomiędzy tymi dwoma zabiegami. Natomiast kiedy w dniu zabiegu zdecydowałem się na obrzezanie, nie zostałem poinformowany o tym, że cięcie (czyli czynność determinującą gdzie będzie widoczna blizna przez reszte życia) można poprowadzić na co najmniej 4 różne sposoby. Jak i o tym, że opcjonalnie przy wykonywaniu tego zabiegu, można również wyciąć wędzidełko. Całkiem przydatne informacje jak na zabieg, którego odwrócić nie można i z którego efektami pozostaje się do końca życia. Dlatego też jak się okazało po szybkim rozeznaniu, u większości urologów oferujących zabieg obrzezania - jest to standardowa procedura, aby poinformować pacjenta o istniejących możliwościach. Jak widać u doktora Kiejny tak nie jest, a przynajmniej - nie było.
Druga i bardziej poważna sprawa - diagnoza i leczenie objawów z którymi się zgłosiłem. Proces leczenia przez doktora Kiejne w moim przypadku wyglądał tak, że w pierwszej kolejności został u mnie wykonany zabieg obrzezania, a następnie bez zlecania żadnych badań laboratoryjnych (np. posiewów) zostały mi podane antybiotyki na okres 20 dni. Dopiero kiedy okazało się, że objawy wcale nie zniknęły, a nawet zaczęły się nasilać i pojawiać następne, zostałem skierowany na pierwsze badania. To również nie poprawiło sytuacji ponieważ pamiętam, że w pewnym momencie kiedy podanie kolejnych leków nie pomogło usłyszałem tylko sformułowanie "to dziwne". To oraz rzucone przez doktora na jednej z wizyt "od teraz nasz kontakt będzie przebiegał głównie mailowo" sprawiły, że moja cierpliwość do niego się skończyła. Zwłaszcza, że otrzymanie odpowiedzi na maila w terminie nie przekraczającym tygodnia czasu graniczyły z niemożliwym. Ostatecznie po przebytym zabiegu, kilku podanych lekach i kilku wizytach pozostałem bez żadnej konkretnej diagnozy, która wykraczałaby poza ogólne stwierdzenie "prawdopodobne stany zapalne dróg moczowych".
I dopiero teraz, po zwiedzeniu znacznej ilości gabinetów urologicznych i usłyszeniu diagnozy z niejednych ust, wiem że choroba z którą się zmagam do dnia dzisiejszego, to przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Dlaczego więc mam żal do doktora Kiejny za to, że nie był w stanie mi pomóc skoro wielu innych lekarzy pomimo zdiagnozowania problemu również nie było w stanie tego uczynić ?
Po pierwsze dlatego, że zgłaszając się do niego, zmagałem się z objawami już od roku czasu i były one wyłącznie "uciążliwe". Natomiast po przebytym leczeniu bardzo szybko zaczęły pojawiać się zarówno nowe objawy, których nigdy wcześniej nie doświadczałem, jak i stare które znacząco przybrały na sile. I nie chcę tutaj stawiać żadnych jednoznacznych tez ani domysłów, gdyż merytoryczna wiedza na temat zagadnień medycyny nie leży w granicach mojej kompetencji, ale mogę tylko powiedzieć, że kilku innych lekarzy którym opowiadałem dotychczasowy przebieg choroby i leczenia, zareagowało niemałym zdziwieniem na fakt, że w pierwszej kolejności zostało przeprowadzone u mnie obrzezanie, a dopiero potem podane antybiotyki, gdyż wynika z tego, że zabieg chirurgiczny był wykonywany podczas obecnego stanu zapalnego.
A po drugie dlatego, że według wielu źródeł w przypadku tej choroby, której rokowania na pełne wyleczenie są znikome, największe szanse na jej pokonanie daje pierwsza seria odpowiednio dobranego antybiotyku przez odpowiednio długi okres czasu - (około 2-3 miesięcy). Czyli coś co było by możliwe gdyby tylko od razu zostałyby zlecone badania, a choroba odpowiednio zdiagnozowana.
Dlatego moja opinia, pomimo że długa, powinna być przede wszystkim przestrogą dla młodych mężczyzn, którzy podejrzewają że również mogą zmagać się z tą niesamowicie uciążliwą chorobą - aby zastanowili się dwa razy czy aby napewo wybór doktora Kiejny jest tym właściwym.

lek. Narcyz Kiejna

Przede wszystkim chciałbym podziękować Moim Pacjentom i ich
rodzinom za wszystkie te miłe słowa napisane na moim profilu.
Czasem tu zaglądam i czytam, a wtedy każdego z Państwa próbuję sobie
przypomnieć.
Pozdrawiam przy okazji Wszystkich, małych i dużych.
Panie "Danny".
Dziękuję..za tak obszerny , kolejny wpis.
Do tej pory uznawałem Pana wpisy jako 'hejt'
Ale, traktuję swoją pracę poważnie!
Portal znanylekarz jest istotnym elementem mojego medialnego wizerunku, tak ważnego w obecnych czasach.
Wizerunku wyrobionego latami pracy z tysiącami pacjentów.
A Pan, Panie "Danny"
Takim wpisem obraża mnie i oskarża o błędy!
Jeśli więc rzeczywiście jest Pan moim Pacjentem i czuje się Pan ofiarą
moich błędów?
To proszę powiedzieć mi to w twarz!
Wtedy spotkamy się w sądzie i on ustali czy słusznie Pan to robi.Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

155 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Co to jest Stulejke / Zalupek czy Nadwrażliwość (-) (-)
  mam 27 lat i mam pytanie do państwa, dnia 07.03.2018 został wykonany zabieg Plastyka Wędzidełka ponieważ lekarz powiedział że mam za krótkie wędzidełko i może pęknąć podczas sexu a poszedłem do lekarza bo bolał mnie w penisie żołądź* podczas dotyku? W grudniu byłem na kontroli powiedział że wszytko jest OK po obejrzeniu penisa ale powiedziałem że mnie boli zoledz jak dotykam , to on powiedział że on też czuję jak myje penisa że przychodzą pacjenci że nie pozwolą się dotknąć . Ale na pewno nie taki ból czuje on to jak ja mam bo z moim bulem nie można sexu uprawiać jak masturbuje się w łóżku i dotkne kołdry czy palcem zaledzia to mnie boli to raczej nie jest normalne i nie przyznałem sie ze jest uzależniony od masturbacji i jeszcze bardzo szybko się podniecam jak oglądam jakiś film to potrafi mi penis sam stanąć być w zawodzie i podejrzewam że też za szybko dochodzę?

  Dzień dobry. Wg tego co Pan pisze wymaga Pan ponownej konsultacji urologicznej -oceny pracia (szerokość napletka, wrażliwość na dotyk) oraz analizy zachowań seksualnych (ocena czasu do uzyskania wytrysku itd). Pozdrawiam

  lek. Narcyz Kiejna

 • Jestem 3 dni po zabiegu obrzezania częściowego. Pod zołędziem znajduje się dosyć duża oponka i napletek nie nachodzi na zołądź. Czy stosować jakieś maści na tą oponkę i czy próbować naciągnąć napletek? Dodam, że napletek poniżej żołędzia jest od momentu zabiegu.

  Dzień dobry. Jeśli 'opona' to tylko obrzęk a nie krwiak, należy naciągnąć ranę ku podstawie pracia i wykonać porządny, ciasny opatrunek uciskajac obrzęk i sprowadzając go ku dolowi. Takie opatrunki wykonywać do czasu ustąpienia obrzęku. Następnie rozpocząć uruchamianie napletka-zalanianie żołędzi. Powodzenia

  lek. Narcyz Kiejna

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do Mojego Gabinetu gdzie rzetelnie zbadam i zaproponuję najlepsze rozwiązania zgłaszanych problemów. Każda pierwszorazowa wizyta to: 1. P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • rak gruczołu krokowego
 • gruczolak prostaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Specjalizacje

 • Urologia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe