Monika Sitek

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

45 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem terapeutką, psychologiem kliniczny i społecznym. W ramach specjalizacji klinicznej odbyłam szkolenie w zakresie „Postępowania z pacjentem chorym i w trudności” oraz „Terapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dawno nie spotkałam tak zaangażowanej, empatycznej, miłej osoby. Pani Monika jest profesjonalistą najwyższej klasy. Każde nasze spotkanie było wyjątkowe i owocne. Zawsze będę pamiętać jej wskazówki i zalecenia. Naprawdę działają !!!! Szczerze polecam kontakt z Panią Monika. Jestem pewna, ze znajdzie sposób na rozwiązanie każdego problemu, tak jak było w moim przypadku, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: lęki, stany depresyjne, anhedonia, nerwowość

  Pani Monika szybko wprowadza dobra atmosferę podczas rozmowy. To było moja 1 wizyta prywatnie u psychologa i jestem zadowolony. Poleciła mi ta Panią jej imienniczka inna Monika. Cieszę się że mimo mojej wcześniejszej diagnozy o której wspomniałem nie było czuć podczas rozmowy strachu czy innego dyskomfortu. Nie każdy ma zrozumienie do pacjentów farmakologicznych. Myślę że jeszcze się pojawię na rozmowie by lepiej siebie zrozumieć. Może będę lepszym trochę człowiekiem. Pozdrawiam.

  Monika Sitek2018-08-26

  Panie Piotrze, serdecznie dziękuje za miłe słowo:) Zrobię co w mojej mocy by Panu pomóc. Ufam, że się uda:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

  Pani Monika to wspaniały psycholog, wspaniały człowiek i wspaniała kobieta! Pani Monika podarowała mi przede wszystkim radość życia! Rozmawiając z Nią, człowiek bardziej czuje się jakby rozmawiał z przyjacielem co sprawia, że z łatwością się przed nią otwiera a terapia jest dużo przyjemniejsza. Niesamowicie empatyczna osoba. Poleciłabym Panią Monikę absolutnie każdemu!
  Pani Moniko, Pani pomoc jest nieoceniona!!!

  Monika Sitek2018-08-01

  Pani Aniko, serdeczne dzięki za te słowa! To nie ja dałam Pani radość, od zawsze ją Pani miała tylko teraz lepiej z niej Pani korzysta!:) Życzę Pani i mężowi spełnienia wszystkich marzeń i dobrych ludzi na drodze! I jeszcze raz dziękuje!:)

 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

  Kobieta Anioł. Przywraca nadzieje w kazdej trudnej sytuacji. Rezultaty sa widoczne bardzo szybko. Terapeutka bardzo empatyczna, inteligentna. Polecam kazdemu z problemami nerwicowymi, depresyjnymi i nie tylko. Jestem szczesliwa ze na mojej drodze pojawila sie tak świetna specjalistka i kobieta.

  Monika Sitek2018-07-23

  Pani Moniko, serdeczne dzięki za te słowa. Pracować z Panią to czysta przyjemność. Trzymam kciuki i jestem przekonana że z Pani siłą nie ma przeszkody której Pani nie pokona:) Wszystkiego wymarzonego!

 • R
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

  Trafiłem do Pani Moniki trochę przypadkiem. Po przeczytaniu wielu opinii na Znanylekarz.pl postanowiłem umówić wizytę i bardzo się z tej decyzji cieszę! Miałem wielkie szczęście trafić na osobę empatyczną, dla której na pierwszym miejscu jest pacjent i chęć niesienia pomocy. Na każdej sesji dokładnie pamiętała o czym rozmawialiśmy wcześniej, potrafiła bardzo trafnie zwrócić uwagę na pewne treści i naświetlić różne aspekty mojego myślenia. Zawsze mogłem liczyć na jej wsparcie i pomoc.
  Obecnie jestem tuż po zakończeniu terapii i widzę ogromną zmianę w moim życiu. Jestem innym człowiekiem, odbudowałem poczucie własnej wartości, zamknąłem sprawy z przeszłości i spojrzałem na siebie i Świat z radością.
  Pani Moniko, bardzo serdecznie dziękuję!
  A każdemu kto poszukuje pomocy psychologa z całego serca polecam Panią Monikę, trafić na swojej drodze na kogoś takiego to wielki szczęście.

  Monika Sitek2018-06-13

  Panie Rafale, serdecznie dziękuje za te słowa:) Praca z Panem była ogromną przyjemnością. Życzę Panu szczęścia, zdrowia i oczywiście dużo, dużo, dużo swobody!:)

 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

  Rok temu wybierając psychologa i terapeutę skorzystałam ze strony Znanylekarz.pl Przeczytałam wszystkie pozytywne opinie pacjentów o p. Monice oraz jej krótkie komentarze pod każdą z nich. Każdy z nich był świadectwem empatii, zaangażowania i indywidualnego podejścia do konkretnej osoby. Idąc na wizytę wiedziałam już, że spotkam wyjątkową osobę. Mimo to rzerzywistość przerosła moje oczekiwania. Te wrażenie potęgowało się z każdą wizytą. Po roku wspólnej pracy jestem pełna podziwu i szacunku dla kompetencji pani Moniki, jej taktu, wnikliwości, empatii. Bardzo mi pomogła w trudnej relacji z bliską osobą. Życzę każdemu, żeby będąc w potrzebie spotkał takiego terapeutę. Profesjonalistę i człowieka przez duże C.

  Monika Sitek2018-03-02

  Pani Magdo, to dla mnie bardzo ważne i wzruszające słowa które motywują mnie do pracy:) Trzymam kciuki za Pani drogę i wiem że z Pani siłą i wrażliwością na pewno się powiedzie:) Wszelakiej pomyślności!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od NowaUsługa: psychoterapia indywidualna - 50 minut

  Byłam dopiero na dwóch spotkaniach ale wydaje mi się, że Pani Monika jest osobą kompetentną, budzącą zaufanie i konkretną. Mam nadzieję, że nasze spotkania przyniosą szybkie rezultaty.

  Monika Sitek2018-02-28

  Dziękuje za miłe słowo. Zrobię co w mojej mocy. Ufam, że się powiedzie i ta droga będzie dla Pani owocna:)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowałam się na wizytę u Pani Moniki ponieważ wydawało mi się, że moje życie nie ma sensu a ja jestem słabą i beznadziejną osobą. Zmaganie z życiem było trudną batalią, w której grałam role ofiary. Z każdym spotkaniem Pani Monika pomagała mi zrozumieć jak wartościowa jestem. Spotkania pomogły mi odkryć potencjał, który we mnie drzemie. Jak również pokazały w jaki sposób dbać o siebie, stać po swojej stronie i być swoją najlepsza przyjaciółka. Dzięki mądrej rozmowie z Panią Monika zrozumiałam jak o siebie walczyć i jak przestać zwracać nadmierną uwagę na opinii innych ludzi. Dzięki regularnym spotkaniom przestałam rozpamiętywać przeszłość a skupiłam się na kreowaniu przyszłości i byciu tu i teraz. Wiem, ze to dopiero początek fantastycznych zmian jakie rozpoczęły się w moim życiu za sprawą terapii. Polecam wszystkim Panią Monikę to nie tylko świetny specjalista ale też mądra i ciepła osoba.

  Monika Sitek2018-02-23

  Serdecznie dziękuję za te słowa:) Pani walka o siebie wielokrotnie mnie wzruszała. Gratuluje i życzę wszystkiego wymarzonego!:)

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Są różne chwile w życiu i warto sobie z nimi radzić, warto mieć wtedy blisko osoby, które będą wsparciem do tego żeby móc te nasze różne życiowe zmagania zrozumieć i iść dalej ..

  Pani Monika, to był mój strzał w dziesiątkę! Nasze spotkania pozwoliły mi zrozumieć wiele kwestii.., ale przede wszystkim poznać samą siebie- co rzutuje na moje obecne życie dając mu lepszą jakość z racji większej świadomość siebie, lepszego rozumienia własnego ja. Dużo by pisać ;).. w każdym razie to dzięki naszym spotkaniom, odkryłam sporo cennych wskazówek dla mnie w moim życiu. Pani Monika jest to mądra kobieta, która potrafi aktywnie słuchać, to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu w odpowiednich momentach kilka właściwych słów, wyzwalało to prawidłowe bodźcowanie i nakłaniało do odpowiednich refleksji. To było mega! Jej empatię i zaangażowanie w czasie spotkań widać od razu, tworzy to świetną i swobodną atmosferę do dialogu. Pani Monika nie ocenia człowieka. Jest bardzo etyczna, za co bardzo ją cenię. Ma dużą dozę fachowości i wiedzy, którą umiejętnie potrafi łączyć i wykorzystywać by móc pomóc. Jest bardzo cierpliwa, nie ponagla, ale umiejętnie prowadzi… :)

  Wiecie co! Czuć powiew takich anielskich skrzydeł dobroci, które dają bezpieczeństwo i poczucie, że będzie dobrze. Nie da się tego wyjaśnić, ale to czuć. Pani Monika dostała bardzo cenny dar od Boga;).

  W sercu Dziękuję Bogu za Twoją osobę Pani Moniko w moim życiu.

  Natalia

  Monika Sitek2018-01-17

  Wzruszyły mnie Pani słowa...Dziękuje bardzo i życzę dobrych ludzi na drodze i wszystkiego co najlepsze:)

 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od NowaUsługa: psychoterapia indywidualna - 50 minut

  Do Pani Moniki trafiłem po uprzedniej nieudanej próbie współpracy z lekarzem psychologiem.
  Głównym powodem szukania pomocy było krytyczne podejście do samego siebie oraz trudności w relacji z partnerką.
  Jak się okazało „materiał” nad którym zaczęliśmy pracować z p. Moniką nawarstwiał się od niespełna 40 lat i dotyczył trudnych przeżyć z dzieciństwa oraz traumatycznych przeżyć z okresy młodości. Poprzedni specjalista nie potrafił mi pomóc.
  Dopiero p. Monika z pełnym zrozumieniem, empatią i profesjonalizmem wyjaśniła mi genezę moich zachowań i dlaczego tak krytycznie odbieram siebie, pomogła zrozumieć mechanizmy rządzące mym stanem emocjonalnym w danej sytuacji, zinterpretować przyczyny i wyjaśnić skutki niewłaściwych decyzji i zdarzeń jakie zaistniały w przeszłości.
  Pomogła zmienić moje podejście do samego siebie i nabrać dystansu co ma bezpośredni wpływ na obecna relację z partnerką. Mało tego moja zmiana tak pozytywnie oddziałuje i wpływa na zachowanie mojej parterki, że zacząłem się zastanawiać czy „ktoś” mi jej nie podmienił .
  Jakość życia mojego przed i po terapii to przysłowiowe „niebo, a ziemia” i to w każdej „zapuszczonej” przez lata i w/w sferze życia, które „ukryte” nie dawały spokoju i wytchnienia przez lata, a które skutecznie „zatruwały” moje życie.
  Pani Monika od początku do końca wiedziała jak mnie prowadzić, umiejętnie panowała nad terapią, bym w rezultacie stał się człowiekiem, który pozytywnie definiuje siebie, właściwie definiuje potrzeby swoich bliskich i to po niespełna półrocznej terapii.
  Pani Moniko z całego serca w imieniu mojej Rodziny i moim bardzo, bardzo dziękuję. Nigdy tego co Pani dla nas zrobiła nie zapomnę.

  Monika Sitek2018-01-17

  Cieszę się że wszystko się poukładało i mogłam pomóc:) Życzę wszystkiego wymarzonego dla Pana i całej rodzinki:)

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem terapeutką, psychologiem kliniczny i społecznym. W ramach specjalizacji klinicznej odbyłam szkolenie w zakresie „Postępowania z pacjentem chorym i w trudności” oraz „Terapii z osobami z zaburzeniami nerwicowymi”. Ukończyłam czteroletnie szkolenie podyplomowe w zakresie profesjonalnej psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie - rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

  Odbyłam praktyki na oddziałach psychiatrycznych w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznych Opieki Zdrowotnej w Warszawie oraz w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. W swojej pracy korzystam z dorobku humanistyczno – fenomenologicznego, poznawczo – behawioralnego oraz interpersonalno – psychodynamicznego. Wszystko po to by dopasować strategię pracy do potrzeb i oczekiwań klienta, nie odwrotnie.
  Gwarantuję empatyczne podejście, zrozumienie oraz wsparcia. Zapewniam bezpieczne warunki do rozwoju, w których nigdy nie będziesz oceniany. Przestrzegam zasad etycznych postępowania psychoterapeuty Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii i Kodeksu Zasad Etycznych Psychoterapeuty PTP.
  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż na oddziałach psychiatrycznych w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publiczny Zakładów Psychiatrycznych Opieki Zdrowotnej w Warszawie oraz w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
 • Staż/Wolontariat w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznych Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27
 • OŚRODEK PSYCHOTERAPII I PROMOCJI ZDROWIA "OGRÓD", który jest kliniczną placówką INSTYTUTU PSYCHOLOGII ZDROWIA PTP

Choroby

więcej

Zdjęcia