Adres

Poznańska 16/9, Śródmieście, Warszawa
Ośrodek Psychoterapii Od Nowa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Interwencja kryzysowa • 150 zł

Psychoterapia indywidualna - 50 minut • 150 zł +3 więcej

Psychoterapia par - 90 minut • 250 zł

Rozwój osobisty • 150 zł

Zwykła wizyta


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutką, psychologiem kliniczny i społecznym. W ramach specjalizacji klinicznej odbyłam szkolenie w zakresie „Postępowania z pacjentem chor...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Poznańska 16/9, Warszawa

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Poznańska 16/9, Warszawa

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa


Psychoterapia indywidualna - 50 minut


Poznańska 16/9, Warszawa

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa


Psychoterapia par - 90 minut


Poznańska 16/9, Warszawa

250 zł

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa


Rozwój osobisty


Poznańska 16/9, Warszawa

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa


Zwykła wizyta


Poznańska 16/9, Warszawa

Dowiedz się więcej

Ośrodek Psychoterapii Od Nowa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna - 50 minut

Pani Moniko, dziękuję za ciepło, dobro, empatię, akceptację i zrozumienie jakie od Pani dostałam. Teraz to we mnie kiełkuje, kwitnie - jest we mnie obecne. Powoduje, że mam więcej radości z każdego dnia, że lepiej radzę sobie z trudnościami, że mój lęk i niepewność już mnie nie ograniczają. Terapia u Pani dała mi siłę żebym pożegnałam się z tym co było we mnie żywe i mi nie służyło. Teraz to ja decyduje o tym czego potrzebuje. Przyszłość nie jest dla mnie przerażająca. Przeszłość już mnie tak nie zajmuje. Staram się żyć tu i teraz. Jest mi z tym dobrze. Dziękuję, za Pani obecność. Powtórzę - jest Pani jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Serdeczności!!!!!!!

Monika Sitek

Dziękuję za te słowa, to bardzo wzruszające dla mnie. To była ogromna przyjemność móc pracować z Panią. Wiem, że to wszystko co Pani wypracowała zwielokrotni Pani w swojej pracy. To niezwykła radość. Dziękuję!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna - 50 minut

Gdy ktoś kocha pieski, albo przynajmniej zwraca na nie uwagę, to pewnie kojarzy takie zdjęcia kiedyś/teraz. "Kiedyś" przedstawiają smutnego pieska, na łańcuchu, albo w schroniskowym boksie. "Teraz" to zdjęcia tych samych piesków, ale szczęśliwych, uśmiechniętych, zaadoptowanych i pokochanych. Taki piesek to ja. Kiedyś na łańcuchu nienawiści do samej siebie i otaczającego świata. Dziś kochająca, rozumiejąca i dbająca o siebie kobieta. Dziękuję Pani Moniko, że była Pani ze mną przy tej przemianie, służyła swoją mądrością i empatią, sprawiając, że pokochałam się mocniej niż kiedykolwiek nienawidziłam. I.

Monika Sitek

Dziękuje za te słowa, wspólny czas, śmiech...Wielokrotnie wzruszała mnie przemiana tego "pieska":) Zawsze będę trzymać za niego kciuki i o nim pamiętać. Wszystkiego co najlepsze!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam terapie u pani Moniki. Jest to trzeci psycholog, z którym miałam do czynienia, a doświadczenie jest nieporównywalne! Pani Monika jest zawsze skupiona na pacjencie i świetnie pamięta wszystkie podane we wcześniejszych rozmowach informacje. Dzieki temu atmosfera jest komfortowa, a kazda wizyta przynosi coś nowego do przemyślenia. Sesje bardzo mi pomogły w osiągnięciu większego spokoju w życiu. Osobiście uwazam, ze wiekszosc osób mogłoby sobie pomoc w trakcie takich sesji, a szczególnie gdyby było więcej psychologów takich jak pani Monika!

Monika Sitek

Pani Karolino, strasznie mi miło!:) Dziękuję za te słowa! To napędza mnie do pracy i sprawia ogromną radość! Życzę Pani wszystkiego co najlepsze i dobrych ludzi na drodze:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Z Panią Moniką łączyła mnie ponad 2-letnia terapia. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich problemów, z którymi się zgłosiłam (w tym również somatycznymi), jestem jednak w stanie potwierdzić, że na pewno czuję się teraz o wiele lepszą osobą. Nie tylko udało mi się wypracować narzędzia, które pomagają mi w codziennej pracy nad samą sobą, ale również dzięki spotkaniom stałam się lepszą partnerką dla mojego Męża i mam nadzieję, że dzięki temu będę również lepszą mamą dla mojego Maluszka.
Ciężko jest określić słowami poziom mojej wdzięczności wobec p. Moniki ale myślę, że łzy radości spływające po mojej twarzy w trakcie pisania tej opinii mogą tylko w niewielkim stopniu zobrazować jak szczęśliwa jestem, że poznałam p. Monikę.
P. Moniko, jeszcze raz bardzo dziękuję za Pani wkład za to jak szczęśliwą osobą się stałam i za to, że zawsze mogę na Panią liczyć.

Monika Sitek

Pani Karolino, z całego serca dziękuję za te słowa. Bardzo mnie wzruszyły, podobnie jak Pani walka o siebie:) Wszystkiego wymarzonego!!! Dla Pani i bliskich!


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miła i ciepła osoba.
Rozmowa była konkretna i w intymnej, bezpiecznej atmosferze. Spokojna i bardzo uprzejma.

Monika Sitek

Serdecznie dziękuje za miłe słowo:) Życzę wszystkiego co najlepsze:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna

Pani Monika jest niezwykłą osobą, pełną kultury osobistej i taktu, która potrafi słuchać, ale która też nie boi się zadawać trudnych pytań, dzięki którym pomaga zrozumieć to, z czym człowiek się zmaga. Po przeszło 8 miesiącach terapii, którą przeszłam z panią Moniką, a teraz pół roku od jej zakończenia, mogę śmiało powiedzieć, jakie efekty przyniosła. Pani Monika była moją drugą terapeutką. Po pierwszej terapii miałam pewne poczucie niedosytu, ponieważ nie byłam jeszcze gotowa rozmawiać szczerze o wszystkich moich doświadczeniach i problemach. Potrzebowałam pewnej korekty i właściwego zakończenia procesu terapii. Wszystko to znalazłam u pani Moniki, która jest też osobą niezwykle szczerą i co istotne, nie uzależnia od siebie pacjenta i nie ciągnie terapii w nieskończoność, a dąży do tego, żeby pacjent jak najszybciej sam zaczął sobie radzić z otaczającą go rzeczywistością. Bardzo wiele wniosło też nasze ostatnie spotkanie podsumowujące cały proces terapii.

Pani Monika wydobyła ze mnie te pozytywne cechy, które gdzieś pewnie zawsze we mnie tkwiły, ale które przez różne złe doświadczenia oraz presję ze strony innych, ale i z mojej własnej strony, nie pozwalały mi często wyjść z impasu i cieszyć się życiem. Dzięki terapii moja wahająca się samoocena ustabilizowała się, zaczęłam bardziej konsekwentnie zmierzać do celu, nie bać się przyszłości i nie postrzegać świata w kategorii czyhających zagrożeń, a jedynie wyzwań, z którymi już wiem, że potrafię sobie poradzić. Pani Monika, co szczególnie dla mnie ważne, nauczyła mnie również, jak żyć tu i teraz, nie koncentrując się zbyt mocno na przeszłości, ale i bez zbędnego wybiegania w przyszłość i nie przejmując się opinią innych na temat drogi życia, którą obrałam, bo jest to moja własna droga i nie musi być taka sama jak innych. Myślę, że jeśli trafi się na właściwego psychoterapeutę, a za taką osobę uważam panią Monikę, to terapia jest najlepszą inwestycją w naszą przyszłość, a jej efekty są długofalowe.

Monika Sitek

Pani Mario, serdecznie dziękuje za te słowa. Jestem przekonana, że życie jeszcze nie raz filmowo Panią zaskoczy. Wie Pani co mam na myśli:) Zatem La Dolce Vita!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna - 50 minut

Do Pani Moniki trafiłam przez Znanego Lekarza. I po 2 letniej terapii z całą pewnością mogę powiedzieć, że absolutnie nie żałuję. Pani Monika przez cały czas trwania terapii była empatyczna i zawsze stawiała na pierwszym miejscu moje dobro. Pomogła mi nie tylko uwierzyć w siebie, ale odkryć zasoby, o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia. Nie będę ukrywać, że terapia to tylko miłe i dobre momenty, ale Pani Monika pomogła mi przejść również i przez te gorsze zawsze oferując swoje wsparcie i uwagę. Po skończonej terapii z całą pewnością mogę powiedzieć, że pani Monika uczyniła moje życie po prostu szczęśliwszym.

Monika Sitek

Pani Małgosiu! Dziękuje za te słowa, to wzruszające. Trzymam kciuki za Panią i życzę wszystkiego co najlepsze:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszą wizytę u Pani Moniki umówiłam przez portal ZnanyLekarz zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami innych osób. Już na pierwszym spotkaniu okazało się, że nie mogłam lepiej trafić. Ciężko opisać słowami jak wspaniała terapeutką i człowiekiem jest Pani Monika. Jest to osoba niesamowicie ciepła i empatyczna. Podczas sesji jest bardzo zaangażowana, wnikliwa, w całości skupiona na drugiej osobie, zawsze pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich spotkań. Nie ocenia i jest bardzo taktowna, co sprawiło, że nie miałam problemu z tym, żeby mówić o sprawach, które były dla mnie bardzo trudne czy zawstydzające. Dużą zaletą było dla mnie również to, że Pani Monika nie podawała gotowych rozwiązań, ale przepracowała ze mną każdy temat tak, że dzięki jej pomocy sama byłam w stanie wejść na dobrą dla mnie drogę. Jestem osobą bardzo młodą i uważam, że ta roczna terapia była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć, a ten czas zdecydowanie najbardziej owocnym jak dotąd okresem w moim życiu. Dzięki pracy jaką nad sobą podjęłam dzięki terapii z Panią Moniką, mogę o sobie teraz powiedzieć, że jestem szczęśliwą osobą - choć muszę jednocześnie przyznać, że bardzo mi będzie brakowało naszych spotkań. Bardzo dziękuję, Pani Moniko!
A każdemu mogę tylko polecać takiego psychologa!

Monika Sitek

Pani Moniko, dziękuje za te słowa! To był ogromna przyjemność pracować z Panią! Myśle o Pani ciepło i ślę pozytywną energię!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna - 50 minut

Do Pani Moniki trafiłam właśnie dzięki portalowi znanylekarz.pl oraz opiniom innych. Dlatego po skończonej 1,5 rocznej terapii chciałabym dodać coś od siebie. Pani Monika jest najlepszym psychologiem jakiego można spotkać na swojej drodze. Kompetentna, zaangażowana, pełna życzliwości i empatii. Każde spotkanie było pełne ciepłej atmosfery i zrozumienia. To Pani Monika uzmysłowiła mi jak wiele przeżyć z dzieciństwa ma wpływ na moje uczucia, zachowanie i relacje z innymi. Dzięki terapii udało mi się zrozumieć swoje emocje, pozbyć ciągle towarzyszącego lęku, zostawić to co było za sobą a przede wszystkim z większą radością i pewnością siebie zacząć żyć na nowo.
Pani Moniko z całego serca jeszcze raz dziękuję.
A wszystkim w 100 % polecam.

Monika Sitek

Pani Aniu, serdecznie dziękuje. Wzruszyły mnie Pani słowa. Życzę wszystkiego wymarzone i pociechy z fasolki:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Od Nowa psychoterapia indywidualna - 50 minut

Trafiłam do Pani Moniki zupełnie zrezygnowana, w momencie, gdy przechodziłam przez najcięższy czas w moim życiu, a przez to zmagałam się z lękiem, a nawet lękiem przed lękiem. Od pierwszej wizyty czułam, jak Pani Monika z pełnym zaangażowaniem, z ogromną empatią i wiarą we mnie, krok po kroku wyciąga mnie "za uszy" na powierzchnie. Zawsze z wielkim wyczuciem, troską i merytorycznymi odpowiedziami na każde pytanie.
W tym tygodniu zakończyłam roczną terapię i czuję się zupełnie inaczej - pokochałam siebie :) Dzięki Pani Monice zrobiłam w międzyczasie gruntowne badania, więc oprócz wyleczenia ducha, przyczyniła się do wyleczenia ciała i zmiany komfortu mojego życia na o niebo lepszy. Gdy się rozstawałyśmy miałam po prostu łzy w oczach. Poznanie Pani Moniki było jedną z najlepszych chwil, jakie mnie spotkały w tamtym roku.

Monika Sitek

Pani Małgosiu, dziękuje za zaufanie i tak miłe słowa. Ufam, że większe zawirowania już za Panią:) życzę zdrowia i wszystkiego co najlepsze!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kryzys w związku

  Witam.
  Moim problemem jest to ,że mój facet zaczął się ode mnie oddalać odkąd wróciliśmy z wycieczki . Byliśmy 2 tyg na wakacjach było naprawdę dobrze , i jak wróciliśmy do domu zaczął być bardzo dziwny . Co prawda przeziębił się i miał zapalenie płuc i miał prawo być zmęczony ,ale przestał się tulić , ciągle powtarzał ,żebym przestała gadać i dała mu spokój .. nie zrobiłam tego i zaczęłam się wypytywać o różne rzeczy czy kocha ,czy mu zalezy itp odp ,że tak za którymś razem jak zapytałam o to samo ,powiedział ,że nie będzie powtarzał tysiąc razy , bardzo zrobił się obojętny ,nie martwi się o mnie ,nie dzwoni,nie zapyta czy bezpiecznie dotarłam do domu .Od pewnego czasu nawet przestał pisać ,napiszę dzień dobry , a później dopiero odzywa się o 1.00 ,że był na akcji (jest strażakiem) i siedział później na remizie . Nie odzywał się do mnie przez jakieś 12 h ,gdzie mógł . Do dnia dzisiejszego tak robi , jest na festynie ja w domu ,do mnie się nie odezwie bo mówił ,że nie ma czasu ,gdzie ja wiem od koleżanki która tam jest ,że tego czasu ma sporo .Napisał do mnie ostatnio tak "Widzę ,że nie rozumiesz tego co ja piszę jak nie ma czasu to nie mam czasu kotek,i nie napiszę Ci tak jak piszesz ze mam Cię gdzieś bo nie mam ,nie zawsze bede mial czas kiedy Ty bedziesz chciala bo sa takie momenty ,ze sama wiesz ,ze sie nie da ,ani nie przestałem Cię kochać. Od tej wiadomości mineło sporo godzin ,nie mam pojęcia czy on się mną już bawi ,że niczym się nie martwi ,czy co mam myśleć. Pojechałam od niego ostatnio o godz 15 nie odezwał się po 23 ,że idzie spać a nie np czy jestem w domu czy nie . Czy on potrzebuję po prostu ode mnie spokoju ? Dużo się go czepiam i kłócę się o byle co ,ale wiem ,że wina jest po obu stronach nie tylko po mojej ,ponieważ gdy chcę się z nim dogadać on nie chcę tego nie chce rozmawiać .Moi rodzice ,znajomi ,przyjaciele ,rodzeństwo -mówią to samo ,że to moja wina ,że mam za wysokie wymagania ,oczekuję ,że on będzie skakał koło mnie ,ale czy naprawdę ,facet kóry kocha rzeczywiście się tak zachowuje ? całą noc nie wiedział np gdzie jestem i on na to ze dobrze i ,że nie ma czasu bo jest na siłowni i mu nigdy nic nie mowie gdzie jestem . Stał się nerwowy ,agresywny ,mieliśmy dość dużo kłotni ,ale zawsze się godziliśmy ,a on nigdy tak nie robił zawsze się odzywał . Co ma zrobić oddalić się i czekać ?Proszę o pomoc.

  Witam,
  myśle że na sytuacje o której Pani pisze ma wpływ wiele zmiennych znajdujących się zarówno po Pani stronie jak i po stronie Partnera. Przy tego typu trudnościach przede wszystkim lepiej rozpatrywać je nie w kategoriach winy ale udziału każdego z Państwa w sytuacje problemową, co każde z was wnosi i co to komu robi - w telegraficznym skrócie. Na pewno warto przyjrzeć się bliżej Pani emocjom i oczekiwaniom by lepiej je rozumieć, zarządzać nimi i samoregulować. Mając lepszy wgląd w te kwestie łatwiej będzie Pani podejmować decyzje i być może modyfikować oczekiwania z każdej strony. Życzę wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam serdecznie. Monika Sitek

  Monika Sitek

 • Mam nietypowe pytanie. Od dawna myślę nad skorzystaniem z hipnozy, jednak ciężko w internecie znaleźć fachowców z Poznania w tej dziedzinie. Czy mogliby mi Państwo kogoś polecić?
  pozdrawiam serdecznie, Alicja z Poznania

  Niestety nie praktykuję i hipnozy i nie znamnikogo kogo mogłabym polecić. Serdecznie pozdrawiam
  Monika Sitek

  Monika Sitek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutką, psychologiem kliniczny i społecznym. W ramach specjalizacji klinicznej odbyłam szkolenie w zakresie „Postępowania z pacjentem chor...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Staże

 • Staż na oddziałach psychiatrycznych w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publiczny Zakładów Psychiatrycznych Opieki Zdrowotnej w Warszawie oraz w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
 • Staż/Wolontariat w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznych Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27
 • OŚRODEK PSYCHOTERAPII I PROMOCJI ZDROWIA "OGRÓD", który jest kliniczną placówką INSTYTUTU PSYCHOLOGII ZDROWIA PTP

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania