Monika Prus

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

42 opinie +dodaj

psycholog, trener, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania (wg Maxie C. Maultsby, Jr. - Rational Behavior Therapy - RBT), menedżer zasobów ludzkich. Zajmuję się psychoterapią indywidualną… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika PrusUsługa: silna depresja, zaburzenia lękowe

  Mogę chyba śmiało powiedzieć, że to cudotwórczyni. To p. Moniki trafiłem w fatalnym stanie. Strasznie silna depresja i takie stany lękowe, że czasami chciałem uciekać z gabinetu.
  Pani Monika pokazała ogromny profesjonalizm, wyczucie i umiejętności sprawiając, że na każdą kolejną wizytę przychodziłem mniej „zestresowany” i wychodziłem z nowymi pokładami sił na walkę z problemem.
  Pani Monika jest niezwykle ciepłą, delikatną terapeutką potrafiącą doskonale rozmawiać z pacjentem. Pokazała mi jak wiele sam potrafię i jak wielką siłę posiadam.
  Dzisiaj jestem dzięki p. Monice innym człowiekiem. Wróciłem do pracy. Wszystko do około nabrało lepszych barw. Rozpocząłem nowe życie. Poskromiłem lęki. Nauczyłem się jak je rozpoznawać i z nimi walczyć. Jak „czytać” swoje ciało i umysł.
  To wszystko dzięki p. Monice.
  Będę jej za to wdzięczny do końca życia.
  Bardzo Pani dziękuję.

  Monika Prus2018-06-14

  Dzięki Panie Piotrze za podzielenie się opinią z naszej pracy. Naprawdę świetną, sumienną pracę Pan wykonał! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby jej owoce dobrze Panu służyły!

 • K
  Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

  Pani Monika to przede wszystkim odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - psycholog godny plecenia dla wszystkich, którzy borykają się z depresją, lękiem, nerwicą. Podczas spotkań terapeutycznych zawsze można liczyć na serdeczną atmosferę, uśmiech i indywidualne podejście Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice, że pomogłam mi oswoić napady lęku, zrozumieć, że strach "ma tylko wielkie oczy" i da się go pokonać. Co więcej, dzięki terapii, dotarło do mnie, że można nauczyć się żyć bez leków antydepresyjnych, trzeba tylko chcieć współpracować z terapeutą. Pani psycholog pomogła mi dostrzec schematy, które kierowały moim myśleniem i utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Pani Monika to bardzo ciepła i życzliwa osoba, która ze swoim profesjonalnym podjesciem potrafi pomóc każdemu, kto zmaga się z depresją czy stanem lękowym.

  Monika Prus2017-11-26

  Pani Kingo, dziękuję za wspaniałą współpracę! Z wielkim zaangażowaniem podeszła Pani do terapii i ciężko, systematycznie pracowała na sukces, którym dzisiaj może się Pani cieszyć. Możliwość obserwowania Pani niesamowitej motywacji do pracy nad sobą oraz wprowadzania zmian we własne życie była dla mnie inspirująca. Bardzo dziękuję za spotkania i zaufanie. Trzymam kciuki za życiowe wyzwania, które Panią czekają :) Wszystkiego najlepszego :)

 • P
  Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

  Serdecznie polecam panią Monikę - dzięki jej profesjonalizmowi, otwarciu i życzliwości udało mi się przezwyciężyć swoje problemy, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

  Monika Prus2017-09-25

  Dzięki za wszystko! Powodzenia w dalszym układaniu swojego świata po swojemu!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika PrusUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi nie tylko słuchać, ale również wskazywać rozwiązania do konkretnych sytuacji. Oczywiście o wyborze rozwiązania problemu decydujemy sami. Moja choroba została zdiagnozowania bardzo szybko, dzięki wnikliwości i dokładności Pani doktor. Jestem pacjentem Pani Doktor z polecenia znajomego i z czystym sumieniem polecę i ja każdemu kto szuka profesjonalisty.

  Monika Prus2017-05-21

  Dziękuję Bartosz! Świetny kawałek bardzo systematycznej pracy za Tobą! Gratuluję!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika PrusUsługa: psychoterapia indywidualna

  Witam. U pani doktor Prus leczę się już kilka miesięcy. Zostałam skierowana tam przez psychiatrę, aby uzupełnić terapię lekową związaną z depresją. Super specjalista i wspaniały, wrażliwy człowiek. Dzisiaj myślę o powrocie do życia zawodowego, choć jeszcze pół roku temu wydawało mi się to niemożliwe. Gorąco polecam.

  Monika Prus2017-05-21

  Pani Kasiu dziękuję za zaufanie oraz odwagę. Było trudno, ale już widzę ogromny postęp. Trzymam kciuki za ciąg dalszy!

 • D

  Polecam panią psycholog każdemu, kto szuka wsparcia w trudnościach. Pani Monika jest osobą, która wzbudza zaufanie. Stwarza przyjazną i komfortową atmosferę, jest wyrozumiała, słucha i doradza. Wskazuje na rzeczy, których wcześniej samemu się nie dostrzegało. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na terapię. Pozdrawiam i dziękuję!

  Monika Prus2017-01-11

  Pani Doroto i ja Pani dziękuję za zaufanie oraz odwagę. Bywają trudniejsze momenty, ale dzięki Pani zaangażowaniu dochodzimy do ważnych dla Pani wątków. Jestem pod wrażeniem Pani piękna wewnętrznego, wrażliwości, subtelności i dużej intuicji. Do zobaczenia:)

 • Pani Monika to nie tylko świetny lekarz , ale i wspaniały człowiek . Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to że interesowała się mną i moja sprawa nawet po zakończonej terapii . Świetnie umie wszystko tłumaczyć nawet najbardziej zakompleksiona nastolatkę wyciągnie z dola . Dzięki niej inaczej już patrzę i mam inne podejście na świat . Potrafi świetnie tłumaczyć i pokazywać inny punkt widzenia . No po prostu Pani Monika to świetna osoba .

  Monika Prus2016-11-27

  Bardzo dziękuję za spotkania i zaufanie. Jestem dumna ze zmian jakie wypracowała Pani w tym czasie. Trzymam kciuki za życiowe wyzwania, które Panią czekają :) Wszystkiego najlepszego :)


 • Pani Monika to miła i wyrozumiała osoba. Swoimi wypowiedziami sprawia że człowiek zaczyna rozumieć siebie i sam potrafi znaleźć rozwiązania swoich trudności, chociaż wcześniej wydawało się to niemożliwe. Myślę że jest to specjalista godny polecenia.

  Monika Prus2016-11-27

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i zaufanie. Mam nadzieję, że nasza praca będzie dla Pani/Pana pomocna, czego serdecznie życzę.

 • E

  Pani Monika to bardzo dobry psycholog, ciepła i wspierająca osoba. Pomogła mi znaleźć nowe spojrzenie na wiele spraw, nawet jeśli wg mnie wydawały się zupełnie bez wyjścia. Dzięki Pani Monice zrozumiałam też jak ważna jest wiara w siebie, we własne siły. Jest osobą cierpliwą, umie uważnie wysłuchać, zadaje pytania konkretne dające do myślenia,. Gorąco polecam, a Pani Monice bardzo, bardzo dziękuję.

  Monika Prus2016-07-07

  Pani Ewelino, dziękuję serdecznie! Świetna praca już za Panią! Ciesze się, że tak Pani ocenia nasze spotkania i że wraca Pani do siebie! Ogromnie mi miło! Mam nadzieję, że Pani sprawy ułożyły się pomyślnie.

 • M

  Magda
  Polecam - Pani Monika jest bez wątpienia fachowcem w swojej dziedzinie, pełnym empatii, cierpliwym. Umie uważnie słuchać co jest niezwykle ważne. Bardzo istotna jest też dla mnie świadomość, że mówiąc o trudnych i bardzo osobistych problemach czuje się tak bezpiecznie i komfortowo. Nigdy nie sądziłam, że może to być tak łatwe otworzyć się przed zupełnie obcą osobą a jednak… Pani Monika to bardzo ułatwia i pomaga. Gdybym wiedziała to wcześniej nie męczyłam bym siebie i innych przez ostatnie dwa lata…Cieszę się, że zdecydowałam się na psychoterapię. Pytania i komentarze pani Moniki są bardzo ,,celne - nie ma zmiłuj’’ ale o to mi właśnie chodziło, o obiektywną ocenę mojego stanu, pomagają mi zrozumieć co się ze mną dzieje. Dziękuje Pani Moniko

  Monika Prus2016-06-01

  Dziękuję za te słowa, ale głównie za Pani odwagę. Jestem pod wrażeniem wysiłku, jaki Pani wkłada w terapię. Tego, że chce Pani, pomimo niewygody, konfrontować się z prawdą. Zaczyna Pani brać pod uwagę niewygodne, bolesne, trudne sugestie. Zapomina o racjach, ambicjach na rzecz celu, jakim jest Pani dobre życie. Do zobaczenia wkrótce:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • psycholog, trener, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania (wg Maxie C. Maultsby, Jr. - Rational Behavior Therapy - RBT), menedżer zasobów ludzkich. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię problemów osobistych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych i depresyjnych
  W pracy psychoterapeutycznej opieram się głównie na podejściu poznawczo-behawioralnym. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobyłam dzięki m. in. pracy terapeutycznej z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami emocjonalnymi, a także dzięki szeroko rozumianemu wsparciu psychologicznemu dla rodziców i osób dorosłych. Pracuje również jako trener warsztatów i szkoleń psychologicznych oraz terapeutycznych. W swojej pracy z radością obserwuje dzieci, które spontanicznie poddają się procesowi twórczemu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

 • Bajki – Pomagajki (cz.1)

  9 grudnia 2013

  Czy Twoje dziecko czegoś się boi? Trudno adaptuje się w przedszkolu czy szkole, rywalizuje z rodzeństwem, zmaga się z chorobą, doświadczyło śmierci w rodzinie...