lek.

Monika Nosowicz

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Internista, Dietetyk

29 opinii +dodaj

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog , dietetyk, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja internistyczna

  Wspaniała lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęciła dużo czasu dla mnie. Miła i rzeczowa. Jestem zadowolona , że trafiłam właśnie do tej lekarz. Polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: Konsultacja diabetologiczna z poradą żywieniową

  Mam mieszane odczucia co do wizyty u p. Nosowicz. Z jednej strony wizyta przebiegła w dobrej atmosferze (sporo rzeczy Pani Doktor wyjaśniła, zmieniła leki) a z drugiej strony cały czas ma sie wrażenie ze jest to wizyta z zegarkiem w ręku. Zakończona zreszta przez Panią Doktor tym ze po prostu wstała i zaczęła sie żegnać. Obiecala, ze zajmie sie moim przypadkiem by uregulować cukrzyce, zapropnowała rownież kontakt telefoniczny lub smsowy jednak ani nie odbierała telefonów ani nie odpisywała na smsy chociaż wiedziała ze specjalnie do niej przyjechaliśmy z oddalonego o prawie 180 km miasta. Wiec ogólnie strata czasu i pieniędzy ...

  Monika Nosowicz2018-09-11

  Szanowny Pacjencie,
  Wizyta Pacjenta jest ograniczona w czasie, z szacunku do każdego Pacjenta. Czas wizyty jest z góry określony . Wielowątkowe wizyty wymagają niestety więcej niż jednego spotkania i tak zapewne było w Pana /Pani przypadku. Przekazałam kontakt do siebie wyjątkowo, właśnie z racji odległości, dla lepszego kontaktu ale widzę, że nie zostało to docenione. ( SMS nie otrzymałam)
  Niemniej , jak Pan /Pani opisuje wyjaśniłam na wizycie sporo rzeczy i zmieniłam leczenie, mam nadzieję na bardziej skuteczne.
  Z poważaniem
  Monika Nosowicz

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: grypa

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Posiada indywidualne podejście do pacjenta, przeprowadza wywiad i badania przed wypisaniem leków. Polecam

 • Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: kontrola diabetologiczna

  Profesjonalnie i wnikliwie oceniła mój przepadek. Ustaliła dokładny plan postępowania, w razie potrzeby zproponowala kontakt telefoniczny. Godna polecenia.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: porada diabetologiczna

  Pani doktor z powołania, szczegółowo i dokładnie, przystępnym dla laika językiem tłumaczy wszystko o co zapyta pacjent, bardzo kontaktowa i profesjonalna, długo szukałem takiego lekarza jak Pani Doktor.

 • M
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: porada diabetologiczna

  Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Przed wypisaniem leków woli najpierw zrobić badania. Dodatkowo doradza w sprawie diety.

 • S
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: porada internistyczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty, otrzymałem wyczerpującą poradę połączoną z interpretacją wyników badań i zaleceniami dietetycznymi. Dziękuję i zdecydowanie polecam lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: Skoki glukozy

  Jak na moją pierwszą wizytę jestem mile zaskoczony,oby więcej takich lekarzy. Pani dr. Nosowicz jest super. Pacjent nie jest dla niej złem koniecznym. Pozdrawiam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

  Doskonała pani doktor. Potrafi kompleksowo spojrzeć na chorego i wychwycić najważniejsze elementy jego przypadłości. W sposób zdecydowany, a jednocześnie sympatycznie przekazuje informacje o koniecznych zmianach w trybie życia pacjenta.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek, widać, że najważniejszy jest dla niej pacjent. Jest miłą, przesympatyczną kobietą,wizyta u niej to prawdziwa przyjemność. Słucha pacjenta i potrafi uspokoić kiedy trzeba. Polecam wszystkim,ja do niej na pewno wrócę.

Pytania pacjentów (28)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Jestem po dwóch ciążach z cukrzycą ciążową. Ostatnio pojawiły się skoki cukru (np. 54, a po tym jak coś zdjadłam, żeby podnieść cukier przez ok 3 godziny utrzymywał się poziom ponad 200). Dostałam skierowanie na badania i moje wyniki krzywej cukrowej to na czczo 82, po godz 125 a po dwóch 76. Hemoglobina glikowana 5,6% . Dodam, że choruje na niedoczynność tarczycy. Czy te wyniki są dobre?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam
  Powinna Pani regularnie spożywac posilki co 3-4 godz, ponadto zaleca się produkty z niskim indeksem glikemicznym.

 • Jestem w 30 tygodniu ciąży. Mierze cukier na czczo i godzinę po posiłku wyniki od 76 do 211 godzinę po posilku i tak mi skacze. Codziennie inaczej raz dobrze raz źle. Co robić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zalecam pilną konsultacje diabetologa
  dla pacjentek w ciąży norma w samokontrolii glikemii to 70- 90mg%, 1 godz po posilku do 140mg%

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog , dietetyk, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii UM w Gdańsku. Szczególną uwagę kładzie na indywidualne podejście do każdego pacjenta, jego edukację a przede wszystkim na leczenie zgodne z obowiązującymi standardami i zaleceniami.
  Dr. Nosowicz jako aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, opublikowała liczne materiały edukacyjne dla pacjentów i lekarzy.
  Dr Nosowicz jest licencjonowanym opiekunem programu dietetycznego Metabolic Balance.
  W Małej Klinice udziela konsultacji internistycznych , diabetologicznych oraz konsultacji z zakresu dietetyki, opracowuje szczegółowe indywidualne programy dietetyczne.
  Otrzymała Laur Pacjenta 2015/2016 jako dowód zaufania pacjentów .

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
więcej

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku, Wydział Lekarski
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

Nagrody i wyróżnienia

 • LAUR PACJENTA 2015 - DIABETOLOG, INTERNISTA