Adresy (2)

Jelenia Góra, Jelenia Góra
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Bankowa 5-7, Jelenia Góra
KCM Clinic S.A. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

1.5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Nigdy nikomu tej pani nie polecę ani ja już nigdy więcej do niej nie pójdę. Brak szacunku dla drugiego człowieka, brak wsłuchania się w to co pacjent mówi, nieuprzejmość, błędne diagnozy..... Pani Pasler powinna wziąć słownik do ręki i przeczytać co oznacza słowo "pokora" bo tego jak również służenia zdrowiu ludzkiemu zdecydowanie jej brakuje.


I
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z opiniami poprzedników, którzy mają taką samą słabą opinię na temat Pani doktor.
Ignorancja pacjenta, brak dialogu z pacjentem oraz długie wyczekiwanie na wizytę, mimo rejestracji na oznaczoną wizytę. Nie polecam. !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

a ja nie jestem wcale zdziwiony, że ludzie piszą prawdę - według mnie to NAJGORSZY LEKARZ z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia:
nieuprzejmość, pyszałkowatość oraz zupełny brak empatii! - oto cechy, które wyróżniają Panią Monikę Mikulicz - Pasler.


P
Użytkownik zweryfikowany

poszłam do niej z zapaleniem ucha potrzebowałam pilnie leków, ból był nie do zniesienia, czekałam 1,5 h a kiedy weszłam po 10 minutach poprosiłam by się mną zajęła na co ona "O pani już weszła?!" przez te 10 minut gadała przez telefon i coś klikała w komputerze. Albo jest się dyrektorem KCMu albo jest się lekarzem. Porażka. od tej pory zawsze rejestruje się w pilnych przypadkach do doktora Supla.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, niestety musze sie dolaczyc do negatywnych opinii nt pani doktor. Bylam umowiona jako pierwsza pacjentka z rana, a zostalam przyjeta po 50 minutach czekania na wizyte. Gdyby nie moja interwencja czekalabym tam dalej. Dodam jeszcze, ze bylam tam z malym dzieckiem. Gdy wyrazilam swoja niezadowolenie z powodu czekania, pani doktor owszem przeprosila, ale odnioslam wrazenie, ze to bylo nieszczere i wlasciwie to ja jej w pracy przeszkadzam. Zaczela sie ltumaczyc, ze wrocila po operacji i ma duzo pilnych spraw do omowienia z asystenka (to czemu wogole ma umowionych pacjentow skoro ma spotkanie z asystentka?) Uwazam, ze taka sytuacje mozna bylo to rozwiazac na kilka cywilizowanych sposobow, a nie kazac czekac tyle czasu osobie z malym dzieckiem. Moim zdaniem to bylo bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Wedlug mnie to bardzo niedobrze, ze szefowa centrum dala taki nieodpowiedni przyklad. I to sa te "najwyższe standardy obsługi Pacjenta", ktorymi chwala sie na stronie internetowej.....


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor będąc jednocześnie Prezesem Zarządu owszem ma wiele obowiązków, ale przede wszystkim najważniejsze jest dla niej Dobro Pacjenta. Nie mogę zrozumieć dlaczego czytam tutaj tak wiele złych opinii na jej temat... Pani Doktor pomogła mi wiele razy, uważam że jest konkretna, zdecydowana a po wnikliwym badaniu stawia trafne diagnozy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor kilka dni temu na rutynowe badania i wszystko przebiegło sprawnie. Zostałam przyjeta o czasie, badanie wykonano szybko i sprawnie. Pani dr Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania.
Polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Byłam umówiona na prywatną wizytę na godzinę 15, bo rzekomo Pani doktor kończyła już pracę i czekała tylko na mnie (tak mi powiedziała pracownica recepcji w rozmowie telefonicznej). Pracuję do 15, więc specjalnie zwolniłam się o godzinę wcześniej żeby zdążyć. Na miejscu okazało się, że w kolejce przede mną jest jeszcze kilka osób. Po 16 w końcu nadeszła moja kolej. Pani doktor kazała się rozebrać od pasa w dół i położyć na kozetce-miałam mieć usg serca. Sama w tym czasie wystukiwała coś na klawiaturze, dwa razy wchodził też ktoś i ustalał z nią różne administracyjne sprawy. W końcu przeszła do badania i wtedy tez ktoś szedł i coś z nią uzgadniał. Czułam się niekomfortowo, prawie jak w hollu, w dodatku na wpół rozebrana. Po badaniu doktor prawie nic nie mówiła, nie wyjaśniała, powiedziała tylko, że to nic groźnego, i tyle. Spytałam czy mam co jakiś czas powtarzać badania, powiedziała, że nie. Kazała wyjść i czekać na opis. Bardzo niemile wspominam tamta wizytę.


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka konkretna i szybko podejmujaca właściwe decyzje.Po kilku wizytach mój problem zdrowotny został rozwiązany. Polecam dr Pasler i wszystkich lekarzy z KCM!


B
Użytkownik zweryfikowany

zostałam źle potraktowana - a nawet gorzej:
kobieta zapomniała o tym, że czekam na wizytę.
A czekałam 1,5 godz. Lekarka nie przyszła.
Pojechałam do domu, gdzie wezwałam pogotowie.
Przyjechali od razu.
Ważne: byłam tam prywatnie, zapłaciłam 190,00 zł,
- więc to, że prywatnych pacjentów traktuje lepiej nie jest prawdą.
Też traktuje źle.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie