Dr n. med.

Monika Maciejczyk-Pencuła

Ginekolog, Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: zaburzenia hormonalne

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem specjalistą. Leczy kobiety i doskonale rozumie ich problemy. Bardzo dziękuję Pani Doktor za zrozumienie i cierpliwość do "trudnej" pacjentki.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: zaburzenia hormonalne

   Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem specjalistą. Leczy kobiety i doskonale rozumie ich problemy. Bardzo dziękuję Pani Doktor za zrozumienie i cierpliwość do "trudnej" pacjentki.

  • Opinia z dnia 22-01-18 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: zrosty otrzewnowe

   Polecam z calego serca Pania Doktor to dzięki Niej moje problemy sie w koncu zakończyły , Kobieta o złotym sercu,super podejsciu,bardzo sympatyczna,pelna opieka,super bardzo pilecam każdemu,jeszcze nigdy nie trafilam na tak dobrą Panią Doktor ,dziękuję serdecznie za wszystko ;)pozdrawiam Angelika Mizura

  • Z
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka Partnerska

   Do Doktor Moniki Maciejczyk Pencuły trafiłam rok temu z problemem nietrzymania moczu.Po wykonaniu wszystkich zleconych przez panią doktor badań i kilku miesięcznym leczeniu farmakologicznym Pani doktor doradziła mi przeprowadzenie zabiegu,który wykonała i który przebiegł bez najmniejszych komplikacji.U mnie już po problemie,wyzdrowiałam a teraz mogę polecać żeby inne osoby mające taki problem nie czekały za długo. Chciałabym polecić Panią Doktor każdej kobiecie,której zależy na znakomitym specjaliście i fachowej pomocy.Dziękuję z całego serca i Pozdrawiam

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Pobyt w szpitalu

   Moja siostra znalazła się w szpitalu będąc pod opieką "innych" lekarzy, dla których miernikiem zdrowia były rutynowe badania. Nie interesowało ich samopoczucie i dolegliwości pacjentki. Wielokrotne prośby o pomoc ze strony pacjentki i rodziny były lekceważone. Byliśmy zrozpaczeni i bezradni. Na szczęście Pani Doktor Pencuła zainteresowała się moją siostrą. Jej ogromna intuicja i wieloletnie doświadczenie lekarskie oraz natychmiastowa reakcja uchroniła nas przed rodzinną tragedią. To jest Lekarz, Który słucha pacjenta. Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność. Była naszym Aniołem na tej ziemi. Pani Doktor - dziękuję za ratunek, okazane serce i pomoc. Pozostanę wdzięczna na zawsze.

  • I
   Lokalizacja: Centermed

   Lublin 10-07-2017
   Jeśli masz problem ginekologiczno-urologiczny polecam gorąco Panią Doktor Monikę Maciejczyk-Pencułę .To fachowość, kultura i delikatność w jednym. Wnikliwie słucha i udziela prostych, zrozumiałych odpowiedzi. Nie spotkałam się nigdy z obojętnością lub zniecierpliwieniem.
   Pani Doktor życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze.
   Irena C

  • B
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: badanie ginekologiczne

   Polecam Panią doktor wszystkim kobietom, ktore szukaja kompetentnego, rzeczowego i uczciwego lekarza. Zawsze po kazdym badaniu w sposob rzeczowy i bardzo profesjonalny objasnia wynik badania. Polecam Panią doktor. Beata K.

  • M
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani doktor została mi polecona 5 lat temu i od tej pory,została moim stałym ginekologiem. Bardzo miła z ogromną wiedzą,cierpliwością i chęcią niesienia pomocy. Pani doktor zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania oraz rozwiewała wątpliwości. Leczenie u niej, przede wszystkim przynosiło dobre efekty i Pani doktor nigdy nie nadwyrężyła mojego zaufania do jej osoby oraz jej doświadczenia. Polecam !

  • M
   Lokalizacja: Normo-Med Lekarska Spółka PartnerskaUsługa: Inny

   Witam,
   W grudniu 2016 roku byłam operowana przez Panią doktor z powodu guza na jajniku, który na szczęście, zgodnie z przewidywaniami Pani doktor okazał się guzem endometrialnym.
   Osobiście jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za profesjonalizm i opiekę podczas całego procesu diagnozy i leczenia operacyjnego.Już dawno powinnam "trafić w ręce "Pani doktor.
   Czekam mnie jeszcze długie leczenie, ale jestem pełna optymizmu.
   Dziękuję raz jeszcze .
   Katarzyna K.

  • Wspaniała osoba, bardzo serdeczna i empatyczna. Jako doktor bardzo profesjonalna i zaangażowana. Zajmuje się pacjetami z troską i zrozumieniem. Dokładnie dobiera i wykonuje badania. Zawsze wyjaśnia wszystkie szczegóły i odpowiada na różne pytania.