lek.

Monika Kołodziejczyk-Pietruszka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
470 odwiedzin w ciągu 30 dni

Monika Kołodziejczyk-Pietruszka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ż
  Lokalizacja: Centrum Medyczne CERTUSUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor Monikę za jej profesjonalizm, fachowość, otwartość i zainteresowanie. Służy dobrą radą, wyjaśnia wątpliwości, zleca potrzebne badania i z życzliwością podchodzi do swoich pacjentów. Zdecydowanie to najlepszy ginekolog na jakiego kiedykolwiek trafiłam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: USG ginekologiczne

  Świetna Pani Doktor, nie mogę powiedzieć żadnego złego slowa. Jeśli ktoś się bal iść tak jak ja niech się odważy jak najszybciej bo Pani Doktor stwarza świetna atmosferę w której wszystkie obawy mijają. Bardzo wyrozumiała, słucha i angażuje się w rozmowę. Widać, ze faktycznie obchodzi ja los pacjenta. Badania są wykonywane w komfortowej atmosferze, delikatnie i bez pośpiechu. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania dzięki czemu możemy rozwiać wszystkienswoje obawy, jest bardzo zaangażowana dlatego szczególnie polecam przy prowadzeniu ciazy.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: USG ciąży

  Z całego serca mogę polecić Panią Monikę. Jest to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę z niezwykłym podejściem do pacjenta. Na każdym etapie ciąży zleca szereg badań i wyjaśnia skrupulatnie każde z nich.
  Pani doktor swoim podejściem do pacjentki likwiduje barierę lekarz -pacjent. Jest bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą osobą. Uważam, że wybierając Panią Monikę na lekarza prowadzącego moją ciążę od początku do końca dokonałam najlepszego wyboru.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Pani doktor jest bardzo mila i zarazem kompetentna. Wszystko dokładnie opisuje, wiec pacjent nie czuje się skrępowany. Polecam z całego serca :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo skrupulatny wywiad, dokładnie objaśniła procedurę każdego badania i potem jego wyniki oraz zleciła badania kontrolne, o których nigdy nie pamiętał żaden ginekolog. Przy tym jest bardzo miła i cierpliwa, myślę, że już przy niej zostanę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne z użyciem USG

  Miałam okazję przekonać się o życzliwości i kompetencji Pani doktor przebywając w szpiatalu na oddziale perinatologii i patologii ciąży. Nie stwarza niepotrzebnego dystansu w relacji pacjent - lekarz, jest empatyczna i naprawdę miła. Po opuszczeniu szpitala postanowiłam do niej właśnie przychodzić na wizyty kontrolne i profilaktyczne. Serdecznie polecam,

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani ginekolog Monika Kołodziejczyk-Pietruszka jest niezwykle dokładna, udziela wszelkich informacji, bada bez pośpiechu, jest otwarta i zapewnia szeroką opiekę. Na bieżąco tłumaczy wszystkie kroki badania i odpowiada na wszelkie pytania. Badanie jest kompleksowe i bezbolesne. Wywiad jest kompletny - dzięki czemu miałam pewność, że w badaniu i leczeniu zostają uwzględnione zarówno wszystkie szczegóły, jak i moje zaniedbania. To była moja pierwsza wizyta u p. ginekolog i z pewnością nie ostatnia.

 • K
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Inny

  Pani doktor prowadziła moją ciążę od początku do końca. Wizyty miałam co miesiąc, za każdym razem wykonane było USG, dzięki temu widziałam na bieżąco postęp rozwoju malucha. Pani doktor zlecała na bieżąco wszystkie badania, w razie potrzeby byłyśmy również w kontakcie mailowym. Jako że była to moja pierwsza ciąża, dokładnie wytłumaczyła jak może przebiegać poród, razem "przeszłyśmy" przez plan porodu i rozwiałyśmy wszelkie moje wątpliwości. Polecam panią doktor każdej przyszłej mamie! :)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne CERTUSUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor prowadzi obecnie moją ciążę i chyba nie mogłam lepiej trafić :) Bardzo wyrozumiała kobieta, odpowiada rzeczowo na każde pytanie, cudowny kontakt z pacjentem, na każdej wizycie czuję się jak na spotkaniu z dobrą koleżanką. Zleca każde potrzebne badania i natychmiast reaguje kiedy dzieje się coś niedobrego.
  Oby więcej takich lekarzy wokół nas :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne z użyciem USG

  Cudowna Pani doktor sumienna wszystko wyjasnia I z odpowiednim podejsciem do pacjentki serdecznie polecam !!!!! :-))

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Monika Kołodziejczyk-Pietruszka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  Obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii UJ CM, gdzie od 2010 roku odbywa specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
  Prowadzi Pacjentki w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, ciąży fizjologicznej i powikłanej, endokrynologii ginekologicznej, diagnostyki i leczenia niepłodności.

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Staże

 • Szpital Uniwersytecki

Choroby

więcej