mgr

Monika Kołodziejczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

4 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Dzień Dobry, Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia) oraz dyplomowanym… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

  ul. Żegańska 22 lok 7, Wawer
  04-713 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna 120 zł
  Psychoterapia par (90 min) od 180 zł
  Interwencja kryzysowa (50 min) od 120 zł
  Mediacje rodzinne (90 min) od 180 zł
  Psychoterapia indywidualna (50 min) od 120 zł
  Poradnictwo psychologiczne (50 min) od 120 zł
  Psychoedukacja (50 min) od 120 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

  Polecam kontakt z p. Moniką. Trafiłam do gabinetu w dołku, w kryzysie, ale dzięki spotkaniom udało mi się odzyskać równowagę i "wrócić do siebie", zyskując siłę na zmierzenie się ze swoją aktualną sytuacją ale i na dalszą drogę tworzenia i odnajdowania siebie. A to wszystko przy wsparciu p. Moniki i dzięki jej podejściu pełnym empatii, ciepła, ale i mądrości czerpanej z różnych "szkół terapeutycznych" i naturalnej chyba ciekawości człowieka, przy jednoczesnym dawaniu dużej przestrzeni, bez narzucania "jedynych słusznych prawd", a pokazującą różne perspektywy, różne możliwości, interpretacje. I wszystko po to by w zmieszaniu tego wszystkiego tak naprawdę móc się samemu odnaleźć! Jeszcze raz dziękuję i polecam.

 • J
  Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna (50 min)

  Szczerze rekomenduję p. Monikę Kołodziejczyk - psychoterapeutę. Otrzymałam od niej wiele wsparcia, zrozumienia moich problemów, bardzo skutecznej i profesjonalnej pomocy, ale także ludzkiej życzliwości, empatii i ciepła. Pani Monika potrafi doskonale słuchać, zauważać rzeczy, których ja nie umiałam sama wcześniej dostrzec i pomagać dojść do rozwiązania problemów. Pojawiłam się po pomoc prawie 8 miesięcy temu, w dużym kryzysie związanym ze śmiercią bliskiej mi osoby. Chodziłam na psychoterapię indywidualną dwa razy w tygodniu, aby jakoś pogodzić się ze stratą, nauczyć na nowo żyć. Dziś - choć nadal brakuje mi tej osoby bardzo - zaczynam układać sobie powoli życie i funkcjonować normalnie, za co jestem bardzo wdzięczna Pani Monice.

  Monika Kołodziejczyk2017-07-17

  Pani Julio, przeszła Pani długą i trudną drogę, to dla mnie zaszczyt, że mogłam Pani w niej towarzyszyć. Jestem też przekonana, że dzięki pracy, jaką Pani włożyła w pracę nad sobą, każdy następny dzień będzie już lepszy.

 • E
  Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: Inny

  Skorzystaliśmy z mężem z pomocy psychoterapeutycznej p. Moniki. Powodem był poważny kryzys małżeński i konieczność znalezienia rozwiązania dla naszych problemów i ciągłych konfliktów. Korzystaliśmy z terapii par prawie rok. W tym czasie p. Monika pozwoliła nam lepiej poznać samych siebie i nas wzajemnie, dotrzeć do źródła naszych problemów, nauczyć się wzajemnie słuchać. Dzięki jej profesjonalnej pomocy udało nam się wyjść z kryzysu i teraz skupiamy się na budowie nowej jakości naszego związku. Jako terapeuta p. Monika bardzo uważnie słucha, jest bardzo wnikliwa, uważna i spostrzegawcza, umie pokazać rzeczy których wcześniej sami nie dostrzegaliśmy. Jest jednocześnie życzliwa i empatyczna, budzi duże zaufanie. Szczerze polecamy.

  Monika Kołodziejczyk2017-07-17

  Szanowni Państwo, dziękuję za zaufanie i możliwość towarzyszenia Państwu w odbudowie Państwa związku. Wierzę głęboko, że zmiana jaka dokonała się w Państwa relacji będzie teraz procentować coraz bardziej satysfakcjonującym związkiem, czego szczerzę życzę.

 • P
  Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna (50 min)

  Do P. Moniki trafiłem kilka miesięcy temu, w poważym kryzysie życiowym wywołanym złą sytuacją zawodową i rodzinną, z objawami depresyjnymi i psychosomatycznymi. Uzyskałem bardzo profesjonalną pomoc, trafną diagnozą problemów i ich przyczyn, empatię i skuteczną pomoc w ich rozwiązaniu. Dziś czuję się dużo lepiej i szczerze polecam panią Monikę Kołodziejczyk.

  Monika Kołodziejczyk2017-07-17

  Panie Piotrze, dziękuję za miłe słowa, ale przede wszystkim trzymam kciuki za skuteczne wdrażanie wszystkich zmian, jakie miały początek podczas terapii i życzę wszystkiego dobrego!

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień Dobry,
  Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia) oraz dyplomowanym mediatorem rodzinnym. Z pomocą psychologiczną i psychoterapią związana jestem od 1995 roku.

  Pracuję w podejściu integracyjnym, korzystając odpowiednio z dorobku różnorodnych szkół psychoterapeutycznych tak, aby jak najskuteczniej pomagać Klientowi w pokonywaniu jego trudności.
  Specjalizuję się w pracy z dorosłymi, oferując im pomoc w postaci psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par i małżeństw, poradnictwie psychologicznym i psychoedukacji. Wspieram także rodziny w kryzysie pracując jako mediator rodzinny. Więcej o zakresie oferowanej pomocy znajdą Państwo tutaj: www.znajdzsie.pl.

  Fundamentem mojej pracy jest chęć głębokiego zrozumienia Klienta, empatia i skuteczna pomoc w łagodzeniu doświadczanych przez niego trudności. Staram się tworzyć relację terapeutyczną opartą na profesjonalizmie, zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa oraz bezwarunkowym szacunku dla Klienta i akceptacji jego problemu.

  Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów PTP, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

  Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i stażach psychologicznych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „Synapsis”, Warszawa
 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Psychicznego „Ogród”, Warszawa
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii, III Klinika Psychiatryczna, Warszawa
 • Klinika Psychologiczno - Psychiatryczna „Psychomedic”, Warszawa
więcej