Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem-seksuologiem oraz doulą. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, terapię rodzinną oraz terapię dzieci i młodzieży. Udzielam także jednorazowych konsultacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: problemy ze snem

  Do psychologa szlam bardzo sceptycznie nastawiona,myśląc,że nikt nie będzie w stanie mi pomóc. Dziękuję wszystkim w niebie,że trafiłam na Panią Monikę. Podczas pierwszego spotkania wysłuchała,nie narzucają mi swoich myśli i przemyśleń,po prostu sluchala i zdawała pytania. Chodzę do Pani Moniki systematycznie i czuje się lepiej. Mam w końcu nadzieje na lepsze jutro,mam siłę wstać z łóżka,mam siłę się uśmiechać. Bardzo Pani dziękuję !!

  Monika Kaszuba2017-09-21

  Dziękuję bardzo.

 • O

  Pani Monika potrafi wysłuchać pacjenta i umiejętnie zadaje pytania. Jest to pierwsza psycholog, której tak naprawdę zaufałam. Juz po kilku wizytach zaczynalam czuć się lepiej. Pani Monika jest bardzo zaangażanowana w wykonywanie swojej pracy i skupia sie na pacjencie.

  Monika Kaszuba2017-09-19

  Dziękuję bardzo.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo profesjonalna i sympatyczna. Bardzo dobrze zbadała moj problem, zrobiła wywiad i aktualnie zaczynam terapie. Serdecznie polecam. Ta wizyta dała mi duzo nadzieji na poprawę.

  Monika Kaszuba2017-09-15

  Dziękuję bardzo.

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Serdecznie dziękuję za pomoc! Do gabinetu trafiłam z olbrzymimi lękami, nie potrafiłam normalnie funkcjonować. mój związek wisiał na włosku, zapadłam w depresję. Za poradą koleżanki z pracy skorzystałam z pomocy profesjonalisty. Dzięki terapii odzyskałam chęć do życia. Dowiedziałam się skąd wzięły się moje lęki, udało nam się przepracować trudne sytuacje z mojego dzieciństwa. Odważyłam się myśleć o sobie, zawsze uważałam to za coś złego. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim strapionym lękami.

  Monika Kaszuba2017-09-15

  Dziękuję bardzo.

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Pani Monika to bardzo cierpliwa i wyrozumiała specjalistka. Świetny kontakt, pomoc w znalezieniu przyczyny i skuteczne porady jak uporać się z problemem. Zdecydowanie polecam!

  Monika Kaszuba2017-09-11

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: problem w relacji z dużo straszym partnerem

  Bardzo profesjonalne podejście! Dużo cierpliwości i zrozumienia do pacjenta. Pani Monika bardzo rzeczowo podchodzi do tematu i daje konkretne wskazówki , rozwiązania. Gorąco polecam!!!

  Monika Kaszuba2017-09-11

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • S
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Zdecydowanie polecam! Długo zastanawiałam się nad skorzystaniem z konsultacji u psychologa, miałam nadzieję, że samej uda mi się uporać z problemami, już po pierwszym spotkaniu wyszłam spokojniejsza, a przede wszystkim podbudowana, z wiarą i nadzieją na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Pani Monika uspokoiła mnie, zaufałam jej, że to co się ze mną dzieje jest do przepracowania, że uda mi się z pomocą rozwiązać moje problemy. Teraz jestem szczęśliwa. Dziękuję i polecam!

  Monika Kaszuba2017-09-11

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Mimo młodego wieku, fachowe, wnikliwe podejscie do mojego problemu, profejsonalizm, duza wiedza, super kontakt, polecam!!!

  Monika Kaszuba2017-09-05

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • A

  Byłam u Pani w związku z trudnościami we współżyciu po porodzie. Bardzo stresowałam się, że tak już będzie zawsze, nie chciałam spać z mężem, czułam się nieatrakcyjna. Pani Kaszuba opowiedziała mi co może być przyczyną tego stanu. Dzięki Pani wszystko wróciło do normy ????

  Monika Kaszuba2017-09-05

  Dziękuję bardzo za opinię.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem-seksuologiem oraz doulą.

  Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, terapię rodzinną oraz terapię dzieci i młodzieży. Udzielam także jednorazowych konsultacji seksuologicznych.

  Od lat związana jestem ze Stowarzyszeniami i Fundacjami działającymi na rzecz zdrowia psychicznego. Przygotowując się do roli biegłego sądowego, doskonalę swoje umiejętności w I Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Warszawie.

  Jako doula prowadzę holistyczną opiekę okołoporodową, rozmawiam o oczekiwaniach i obawach związanych z rodzicielstwem, przygotowuję przyszłych Rodziców do nowej roli, wspieram komunikację i mówienie o swoich potrzebach. Wraz z przyszłą Mamą ustalamy plan porodu, omawiamy życzenia co do postępowania medycznego (znieczulenie zewnątrzoponowe, nacięcie krocza). Mogę również towarzyszyć podczas porodu, stosując techniki relaksacyjne i zapewniając poczucie bezpieczeństwa. W okresie połogu omawiamy ćwiczenia mające na celu szybką regenerację i umożliwienie powrotu do aktywności seksualnej.

  Prowadzę także szkolenia dla rodziców, opiekunów i kadry nauczycielskiej z zakresu postępowania terapeutycznego dla dzieci i młodzieży. Pracuję nad autorskim programem terapii zagadnień seksualnych u osób z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną.

  Obszarami mojej pracy są m.in.:
  *terapia seksualna (obniżone libido, lęki związane ze współżyciem, zaburzenia erekcji na tle psychicznym, ból podczas współżycia);
  *trudności wychowawcze (agresja, nieśmiałość, konflikty rodzicielskie);
  *konflikty w związku (nieporozumienia, słaba komunikacja)
  *mediacje (konsultacje przedrozwodowe, porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem, zarządzanie wspólnym majątkiem, sprawy spadkowe);
  *kryzysy życiowe (rozstania, zmiana otoczenia, śmierć bliskiej osoby);
  *zaburzenia lękowe, obsesyjno-kompulsywne (nerwica natręctw), zespół Aspergra, mutyzm selektywny);
  *niska samoocena, nieśmiałość, trudności w budowaniu relacji;
  *depresja poporodowa (obniżenie nastroju, brak radosnego przeżywania rodzicielstwa);
  *trudności z zajściem w ciążę przy braku przeciwwskazań medycznych;
  *holistyczna opieka okołoporodowa.

  Zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, studia magisterskie - kierunek: psychologia, specjalność: psychoterapia i terapia seksualna (Warszawa, 2016)
 • Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU (Warszawa, 2016)
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, studia podyplomowe z seksuologii klinicznej (Warszawa, 2015-2017)

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie Znany Lekarz - Lekarz Przyjazny Pacjentom (Warszawa, 2017)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Szpital Nowowiejski w Warszawie, Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (Warszawa, 2016)
 • Fundacja Trans-Fuzja (Warszawa, 2014-2015)
 • Centrum Terapii Mutyzmu (Warszawa, 2016)
 • Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM (Warszawa, 2015-2016)
 • I Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów w Warszawie (Warszawa, 2017)
 • Oddział Psychiatrii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa, 2017)
więcej

Certyfikaty

 • Monika Kaszuba, seksuolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia