Umów wizytę Zapytaj lekarza 753 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem Psychopedagogiem specjalnym, tytuł magistra uzyskałam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również pedagogiem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii PsychodynamicznejUsługa: psychoterapia

  Na razie była to moja pierwsza wizyta, Pani Monika potrafi słuchać, nie traktuje pacjenta schematycznie. Miałam obawę, ze nie będę w stanie przyznać się do wszystkich moich słabości a atmosfera jaka panuje w gabinecie powoduje, ze wszystko jest łatwiejsze.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet prywatny Monika Halat

  z calego serca moge polecic, dostalam niesamowita pomoc. nie moge sie jedynie pogodzic z tym ze musialam przejsc tyle gabinetow zanim udalo mi sie trafic we wlasciwe rece. Niewielu tak zaangazowanych specjalistow mozna teraz spotkac. czuje ze wszystko zle czego doswiadczylam powoli odchodzi w niepamiec

 • K
  Lokalizacja: Eurocentrum Twoje Gabinety

  Szczerze polecam terapie u Pani Moniki. Czulam sie bezpiecznie a wizyty pomogly mi rozwiazac problemy i spojrzec na nie z innej perspektywy. Bardzo rzetelna specjalistka, na wizytach poczulam ze ktos chce mnie wysluchac i dostalam duzo empatii i wsparcia.

 • E
  Lokalizacja: Eurocentrum Twoje Gabinety

  Mam nerwicę, chodziłam do kilku psychologów ale nie byłam do nich przekonana. Pani Monika jest otwartą osobą, która wie o czym mówi, za tydzień idę na kolejną wizytę z dużą nadzieją.

 • W
  Lokalizacja: Eurocentrum Twoje Gabinety

  Byłam u p. Moniki z 14-letnią córką, atmosfera była na tyle przyjazna, że moje dziecko z reguły niesmiałe tutaj rozmawiało, ale jakby znało p. Monikę od dawna.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

  Od dwóch lat zmagam się z fobią społeczną i atakami paniki cały czas biorę leki ale poprawa jest tylko tymczasowa mam nadzieję że po terapii będzie trochę lepiej. Pani Monika to bardzo sympatyczna osoba myślę że rozumie moje problemy i że te sesje mi z czasem pomogą.

 • Lokalizacja: Psychoterapia Monika HalatUsługa: psychoterapia depresji

  Byłam na pierwszym spotkaniu u p. Moniki, moje wrażenia są pozytywne, mam depresję i stany lękowe. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, za wcześnie, żeby mówić coś o skuteczności, ale na pewno tam wrócę, bo to moja jedyna opcja, żeby pozbyć się leków. Mam nadzieję, że bedzie dobrze.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Psychopedagogiem specjalnym, tytuł magistra uzyskałam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również pedagogiem szkolnym oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego.

Specjalizacje

 • Psychoterapia