Adresy (2)

ul. Kwiska 5/7, gabinet 127, Fabryczna, Wrocław
Gabinet Psychoterapii - Monika Golińska-Pyzik


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
71 773..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
71 773..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 24 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 24 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim stażem. Od 2006 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oferuję psychoterapi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Choroby psychosomatyczne
 • Autoagresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacje Online

Wizyta odbędzie się przez komunikator internetowy lub telefonicznie. Link zostanie wysłany przed konsultacją online.

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


ul. Kwiska 5/7, gabinet 127, Wrocław

od 120 zł

Gabinet Psychoterapii - Monika Golińska-Pyzik


Psychoterapia partnerska


ul. Kwiska 5/7, gabinet 127, Wrocław

od 150 zł

Gabinet Psychoterapii - Monika Golińska-Pyzik

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

To była pierwsza wizyta, dodatkowo w zwiazku z obecną sytuacją, odbyła się online. Lekarz bardzo przyjazny, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Polecam


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Monika Golińska-Pyzik psychoterapia par

Duże zrozumienie problemu.
Pozytywny brak stronniczości.
Wyważone porady.
Spotkanie przebiegło bardzo spokojnie z wnikliwym wglądem powodu spotkania.Pani psycholog bardzo sympatyczna .
Wizyta spełniła nasze oczekiwanie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Monika Golińska-Pyzik psychoterapia indywidualna

Przed pierwszą wizytą u terapeutki miałam wiele obaw, ale już przy pierwszym kontakcie okazało się, że Pani Monika wie jak poprowadzić rozmowę, żeby człowiek mógł się otworzyć...zdecydowanie poczułam dużą ulgę i jestem zdecydowana na dalszą pracę nad rozwiązywaniem problemów, myślę, że powoli zaczynam rozumieć ich przyczyny... Cieszę się, że znalazłam tak przytulne miejsce, a przede wszystkim terapeutę, który potrafi stworzyć taką atmosferę, że mam odwagę mówić o tym co najtrudniejsze. Polecam terapię u Pani Psycholog.

mgr Monika Golińska-Pyzik

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Psycholog jest po to by pomagać, dziękuje za zaufanie i cieszę się, że jest Pani zdecydowana na dalszą pracę. Życzę wszystkiego dobrego


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Monika jest przemiłą osobą i jednocześnie bardzo profesjonalnym terapeutą. Uważnie słucha i szybko dochodzi do sedna problemu. Czułam, że świetnie wykorzystała każdą minutę naszego spotkania by na koniec zaproponować sposoby na rozwiązanie naszych problemów w związku. Pani Monika pomogła nam zrozumieć nasze potrzeby. Wystarczyła umiejętnie poprowadzona rozmowa, aby okazało się jak wiele wciąż nas łączy, a nie dzieli. Wiem, że to dopiero początek pracy nad uzdrowieniem naszego związku, ale dzięki Pani Monice zyskałam poczucie, że jest to możliwe. Dziękuję za pomoc i z całego serca polecam terapeutkę.

mgr Monika Golińska-Pyzik

Pani Ewo, bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Cieszę się, że mogę Państwu pomagać w dalszej pracy nad poprawą waszej relacji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry, mam 18 lat i po pewnej akcji w przeszłości mam niecheć, by mieć chłopaka. Moja mam mowi, żebym poszla do psychologo skoro niechce jej mówić przezco niechce miec chłopaka. W sumie to trudno udzielic takiego wylewu co sie czuje do kogos. Czy to moze miec zwiazek z tym ze kiedys ktos mnie zmusił do pocałunku?

  Dzień dobry. W tym krótkim opisie sytuacji wskazuje Pani na swoją niechęć do wchodzenia w stałe związki i trudności w mówieniu o uczuciach z osobami bliskimi. Dodatkowo sama stara się Pani zgłębić przyczyny tego stanu, co często może być trudne. Dlatego zachęcam do wizyty u psychologa, który pomoże Pani poradzić sobie z trudnościami, znaleźć odpowiedzi na pytanie, co Panią powstrzymuje przed wchodzeniem w relacje i poszukać związku jaki wpływ miała Pani przeszłość na teraźniejszość. Życzę wszystkiego dobrego. Monika Golińska-Pyzik

  mgr Monika Golińska-Pyzik

 • Czy prowadzi Pani terapie małżeńskie? Czy mogłaby Pani napisać jej ewentualny harmonogram i koszty?

  Dzień dobry, prowadzę terapię małżeńską głównie w nurcie systemowym. Zwykle spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 minut, ale w razie potrzeby częstotliwość spotkań może być zmieniona na 1 na 2 tygodnie. Długość trwania terapii zależy od zgłaszanego problemu i celu terapii, który ustalimy w trakcie pierwszych spotkań. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

  mgr Monika Golińska-Pyzik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim stażem. Od 2006 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oferuję psychoterapi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Choroby psychosomatyczne
 • Autoagresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Staże

 • Ośrodek dla Dzieci z Autyzmem Fundacji SYNAPSIS lata 2004-2006
 • Grupa SYNAPSIS - Staż z terapii rodzin 2007 rok

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania