Umów wizytę
269 odwiedzin w ciągu 30 dni

W pracy kieruję się moją największą pasją, jaką jest pomaganie innym. Głównym celem tych działań jest przywrócenie pacjentom utracone funkcje w możliwie najkrótszym czasie. W zależności… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo kompetentna osoba! Pani Monika przeprowadziła skuteczną konsultację i ustaliła powód moich dolegliwości. Pokazała mi ćwiczenia jakie mogę wykonywać w domu. Już po pierwszej wizycie odczułam wyraźną poprawę i zmniejszenie bólu. Po każdej kolejnej następuje polepszenie mojego stanu, zarówno zwiększa się zakres ruchu, zmniejsza ból i drętwienie. Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo pani Monika jest przesympatyczną osobą z którą można w trakcie wizyty miło porozmawiać, terapia u niej to przyjemność, Polecam wszystkim!

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: masaż leczniczy

  Polecam Panią Monikę, efekty odczuwalne zaraz po zakończeniu zabiegu tak jak oczekiwałem. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, a dodatkowo jest bardzo miłą, sympatyczną i kulturalną osobą która ma ogromną wiedzę i umiejętności które pozwalają wyróżnić się na tle innych fizjoterapeutów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: terapia manualna

  Pani Monika ma bardzo bogatą wiedzę i potrafi udzielić odpowiedzi na najbardziej trapiące pytania. Już po pierwszych wizytach zauważyłam korzystne zmiany (lepsza ruchomość stawu, zmniejszająca się opuchlizna), a w dalszych etapach terapii ból pooperacyjny całkowicie ustąpił. Poza tym jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą, a więc spełnia wszystkie warunki, żeby czuć się doskonale pod jej opieką.
  Od Pani Moniki uzyskałam nie tylko fachową pomoc, ale przede wszystkim spokój i wiarę, że wrócę do sprawności :)

 • Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: Ból kręgosłup

  Trafiłam do pani Moniki przypadkiem. Jestem bardzo zadowolona z terapii , mój kręgosłup czuje się zdecydowanie lepiej. Polecam pani Monika to profesjonalistka w każdym calu.

 • Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: rwa kulszowa

  Świetny fizjoterapeuta! Profesjonalizm, kultura oraz co najważniejsze, niesamowicie miła osoba. Mam nadzieję, że następnym razem spotkam w bardziej sprzyjających warunkach niż choroba. :)

 • A
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacja

  Polecam Panią Monikę jako świetnego fizjoterapeutę. Jest osobą kompetentną z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Stwarza niezwykle przyjazną atmosferę. Otwarta na potrzeby pacjenta i dyspozycyjna. Poświęca 100% czasu pacjentowi. Cała nasza rodzina ma przyjemność być pod opieką Pani Moniki.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kręgosłupa

  Bardzo dobra, zaangażowana i kompetentna fizykoterapeutka, stosuje nowoczesne metody i techniki. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: rehabilitacja ortopedyczna prawego ramienia

  Profesjonalna fizjoterapeutka z miłym podejściem do pacjenta.
  Z każdą wizytą widać poprawę. Ból ustępuje a zakres ruchowy wraca do poprzedniego stanu. Śmiało polecam wizyty u Pani Moniki :)

 • M
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacja

  Bardzo miła osoba.Wybitny fizjoterapeuta.Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta,szuka zawsze najlepszych metod leczenia. Fajnie i łatwo było współpracować z Pani Moniką ,polecam:))

  Monika Gajdzińska2017-11-15

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię, cieszę się, że mogłam pomóc, 2 grudnia mamy dni otwarte, więc zapraszam w celu kontroli efektów bądź kontynuacji terapii. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacja

  Z pełnym przekonaniem polecam Panią Monikę. Zaangażowanie, uważność na pacjenta, duża wiedza i umiejętności praktyczne - to wszystko sprawiło, że terapię wspominam nie tylko jako szybką ulgę w bólu i poprawienie jakości funkcjonowania, ale i przyjemny kontakt z ciekawą osobą :-)

  Monika Gajdzińska2017-10-24

  Mariuszu, bardzo dziekuję Ci za tak miłą opinię, cieszę się, że mogłam pomóc. Zapraszam do dalszej współpracy jesli bedzie taka potrzeba. 2 grudnia 2017 odbędą się w przychodni dni otwarte z darmowymi konsultacjami wiec jesli pojawia sie ewentualne pytania lub watpliwosci to służę pomocą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W pracy kieruję się moją największą pasją, jaką jest pomaganie innym.
  Głównym celem tych działań jest przywrócenie pacjentom utracone funkcje w możliwie najkrótszym czasie. W zależności od jednostki chorobowej, indywidualnie ustalam program leczenia, który na bieżąco modyfikuję w oparciu o uzyskane efekty i stan zdrowia pacjenta.
  Bardzo ważne jest dla mnie holistyczne podejście do leczenia, dlatego poprzez dokładną analizę fizjoterapeutyczną instruuję pacjentów odnośnie ich stylu życia, złych nawyków, ergonomii pracy, dodatkowej aktywności fizycznej, diety i chorób współistniejących.
  Chętnie współpracuje z innymi specjalistami w celu uzyskania długotrwałych rezultatów oraz zwalczenia problemu w całości.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski
 • polski