lek. dent.

Monika Faber-Bijak

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem bardzo zadowolona z usług pani Moniki. Sympatyczna obsługa, konsekwentność co do umówionej godziny, porządna "robota" warta swojej ceny!

 • Ja rowniez nie rozumie negatywnych ocen po adresem dr Moniki. Bylam jej pacjetka i bylam bardzo zadowolona delikatna mila i jak najbardziej kompetentna .

 • Nie rozumiem negatywnych wpisów na temat Pani Moniki, chodzę do niej z całą rodziną i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Pani doktor. Były czasy że moj cztero letni syn Baniemin doprowadzał ją do "furii" ale nie z jej winy, po prostu nasłuchał się od starszej siostry że dentysta jest "BE" i wyprawiał cyrk. Jak najbardziej polecam Panią Monikę jako rodzinnego stomatologa.

 • Nie chodzić do niej z dziećmi.Wystraszyła moją 4 letnią córkę, że teraz mam kłopot, bo boi się wejść do gabinetu. A podobno ma specjalizację jako stomatog dziecięcy. Powinien ją zbadać lekarz psychiatra. Do dziecka nic się nie odzywa a jak sie boi dziecko to umie powiedzieć tylko "podły bachor". Szerokim łukiem omijać tą panią doktor. xxx niech się cieszy,że czekała tylko 50 minut. Bo ja z dzieckiem byłam umówiona o 17 a wyszłam z gabinetu o 20 - NIE PRZESADZAM! OKROPNA! OKROPNA!

 • Brak kompetencji... to mało powiedziane. W moim przypadku okazało się, że Pani Doktor chciała leczyć zęba, który wcale tego nie wymagał. Miałam wątpliwości co do jej opinii, wiec skonsultowałam to u dwóch innych chełmskich stomatologów (jeden nawet proponował prześwietlenie, jeśli nadal mam wątpliwości). Okazało się, ze w tym zębie nie ma nawet najmniejszej plamki, która mogłaby wymagać leczenia. Jeśli pójdziecie do niej z konkretnym problemem, znajdzie tysiąc innych do zrobienia i możne się okazać tak jak w moim przypadku, ze będzie was przekonywała, ze zdrowy ząb wymaga leczenia... Skandal!!!! AAA i zapomnijcie o umówionej godzinie, ja weszłam 50 minut później, bo Pani Doktor przyjmowała w moim czasie swoja koleżankę bez kolejki (podobno to norma)

 • Gorąco polecam, super stomatolog.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```