Lek. dent.

Monika Faber-Bijak

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Jestem bardzo zadowolona z usług pani Moniki. Sympatyczna obsługa, konsekwentność co do umówionej godziny, porządna "robota" warta swojej ceny!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Jestem bardzo zadowolona z usług pani Moniki. Sympatyczna obsługa, konsekwentność co do umówionej godziny, porządna "robota" warta swojej ceny!

  • G

   Ja rowniez nie rozumie negatywnych ocen po adresem dr Moniki. Bylam jej pacjetka i bylam bardzo zadowolona delikatna mila i jak najbardziej kompetentna .

  • P

   Nie rozumiem negatywnych wpisów na temat Pani Moniki, chodzę do niej z całą rodziną i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Pani doktor. Były czasy że moj cztero letni syn Baniemin doprowadzał ją do "furii" ale nie z jej winy, po prostu nasłuchał się od starszej siostry że dentysta jest "BE" i wyprawiał cyrk. Jak najbardziej polecam Panią Monikę jako rodzinnego stomatologa.

  • Z

   Nie chodzić do niej z dziećmi.Wystraszyła moją 4 letnią córkę, że teraz mam kłopot, bo boi się wejść do gabinetu. A podobno ma specjalizację jako stomatog dziecięcy. Powinien ją zbadać lekarz psychiatra. Do dziecka nic się nie odzywa a jak sie boi dziecko to umie powiedzieć tylko "podły bachor". Szerokim łukiem omijać tą panią doktor. xxx niech się cieszy,że czekała tylko 50 minut. Bo ja z dzieckiem byłam umówiona o 17 a wyszłam z gabinetu o 20 - NIE PRZESADZAM! OKROPNA! OKROPNA!

  • X

   Brak kompetencji... to mało powiedziane. W moim przypadku okazało się, że Pani Doktor chciała leczyć zęba, który wcale tego nie wymagał. Miałam wątpliwości co do jej opinii, wiec skonsultowałam to u dwóch innych chełmskich stomatologów (jeden nawet proponował prześwietlenie, jeśli nadal mam wątpliwości). Okazało się, ze w tym zębie nie ma nawet najmniejszej plamki, która mogłaby wymagać leczenia. Jeśli pójdziecie do niej z konkretnym problemem, znajdzie tysiąc innych do zrobienia i możne się okazać tak jak w moim przypadku, ze będzie was przekonywała, ze zdrowy ząb wymaga leczenia... Skandal!!!! AAA i zapomnijcie o umówionej godzinie, ja weszłam 50 minut później, bo Pani Doktor przyjmowała w moim czasie swoja koleżankę bez kolejki (podobno to norma)

  • S

   Gorąco polecam, super stomatolog.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```