Monika Dajkowska-Bichta

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

55 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam na stronę www.twojanowadieta.pl DIETETYK KLINICZNY z 6 letnim doświadczeniem Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani Monika jest dietetykiem w pełni godnym polecenia. Po moich wielu nieudanych próbach odchudzania w koncu udało mi sie zrzucić zbędne kilogramy (a było ich aż 9!) bez głodówki i, co ważniejsze, bez efektu jojo. Jak najbardziej polecam!

 • A

  Na diecie Pani Moniki schudłam ok 10 kg w 2 miesiące bez rezygnacji z moich ulubionych potraw. Zostały one tylko trochę zmienione na bardziej dietetyczne jednak ciągle pozostały smaczne. Nauczyłam się w jaki sposób utrzymywać optymalną dla mnie wagę i pomimo, że od mojego schudnięcia minęły już prawie 2 lata moja waga utrzymuje się na stałym poziomie. Serdecznie polecam :P

 • B

  Zostałem odchudzony, ubyło mi 11 kilo, mimo zakazu picia piwa. Dieta była tak dobrze dobrana.
  Jestem bardzo wdzięczny dietetyczce. Po całej kuracji niczego sobie nie odmawiam, nauczyłem się spożywać wszystko w zmniejszonych ilościach przy utrzymywaniu osiągniętej masy. Serdecznie polecam Panią Monikę każdemu kto chce bezboleśnie zgubić kilogramy tłuszczu, Jestem chodzącą reklamą efektów terapii Pani Moniki.
  Zadowolony pacjent

 • J

  Bardzo profesjonalna obsługa, pani dietetyk posiada ogromną wiedzę a przede wszystkim wie jak pomóc. Jestem zadowolony z porad pani Moniki Schudłem widocznie w zaledwie kilka tygodni teraz wyglądam tak jak chciałem, Jestem dość poteżnym mężczyzną bałem się że będę musiał jeść samą sałatę albo banany a okazało się że dieta ułożona przez panią Monikę jest bardzo zróżnicowana i nawet nie odczułem że jestem na diecie. Dziękuję i pozdrawiam

 • M

  Do Pani dietetyk udałam się po zobaczeniu reklamy w lokalnej gazecie. Z początku nie byłam przekonana czy dobrze robię ale ponieważ próbowałam już różnych diet i sobie nie radziłam z moja tuszą to postanowiłam zaryzykować. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę podczas której zostałam wypytana o moje zwyczaje żywieniowe. Potem dostałam dietę na 10 dni. Stosuje ją od 5 tygodni. Jak na razie schudłam 9 kg i zeszły mi obrzęki (nawet buty mi spadają a kiedyś ledwo wciskałam je na stopę). Byłam już na wizycie kontrolnej i jestem bardzo zadowolona. Na posiłki nie narzekam. Szybko je przygotowuje. Co prawda niektóre rzeczy z diety jadłam pierwszy raz w życiu ale najważniejsze, że nie jestem głodna. Polecam wszystkim znudzonym już odchudzaniem na własną rękę. Jak ktoś nas pilnuje i musimy się stawiać na wizycie kontrolnej to mamy lepszą motywację.

 • M

  Schudłam 3 kg w 10 dni, pani Monika jest przesympatyczna i ma poczucie humoru. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na stronę www.twojanowadieta.pl

  DIETETYK KLINICZNY z 6 letnim doświadczeniem
  Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka. Pierwszy w Polsce dietetyk polecany przez światowej sławy Gillian McKeith (autorkę m.in. książki i programu telewizyjnego „Jesteś tym, co jesz”). Doświadczenie zdobyła będąc na stażu w kilkunastu oddziałach warszawskich szpitali. Członkini:

  Polskiego Towarzystwa Dietetyków,
  Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej,
  Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita.

  Uczestniczka licznych konferencji naukowych obejmujących: żywienie osób chorych, otyłych oraz starszych.

  Autorka artykułów o tematyce żywieniowej na portalach:

  dieta.pl (najpopularniejszy portal o dietach),
  onaonaona.com (portal dziennikarki Agaty Młynarskiej),
  repka.pl (pierwszy niezależny portal dla kobiet).

  Z jej fachowej wiedzy korzysta program „Pytanie na śniadanie” oraz stacja radiowa Planeta.fm.

  Z pasji do własnego zawodu oraz chęci pomocy innym założyła sieć poradni dietetycznych Twoja Nowa Dieta znajdujących się w Rykach, Puławach i w Warszawie, do których serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów skutecznej terapii żywieniowej.

  Jadłospisy układane w Poradni są czternastodniowe. Na początku określa się rodzaj diety, ilość indywidualnego prawidłowego nawodnienia, a także składniki, na które zapotrzebowanie jest największe. Jadłospisy zawierają 4-5 posiłków, dostosowanych do celu, jaki pacjent chce osiągnąć, oraz do jego trybu życia, preferencji żywieniowych, alergii lub nietolerancji pokarmowych. Poszczególne dni różnią się od siebie, ale można powtarzać jeden ulubiony dzień nawet trzykrotnie, zamieniać dni kolejnością i wybierać konkretne posiłki do powtórzenia. Jadłospis nie ogranicza ilości spożywanych warzyw i może być zmodyfikowany na kolejnej wizycie kontrolnej według próśb pacjenta, jednak z zachowaniem skuteczności diety. Porcje i ilości są podane przystępnie poprzez miary domowe (łyżka, szklanka), nie zaś z użyciem gramów, mililitrów i kalorii. Propozycje posiłków są bardzo zróżnicowane i nietypowe, uczą zasad zdrowego żywienia (np. dotyczących właściwej obróbki termicznej potraw lub ich przyprawienia w najbardziej korzystny sposób) oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Pacjenci stosujący się do porcji zawartych w jadłospisie potwierdzają jego skuteczność, poprawę samopoczucia i wyglądu (np. stan skóry, paznokci i włosów).

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Alergologia
 • Diabetologia