Monika Dajkowska-Bichta

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

55 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam na stronę www.twojanowadieta.pl DIETETYK KLINICZNY z 6 letnim doświadczeniem Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  polecam każdemu kto potrzebuje zgubić zbędne kilogramy, super podejście do pacjenta i do tego widoczne efekty kuracji;)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta, z wnikliwej oceny sytuacji, jak też postawionych mi zaleceń, aby poprawić jakość mojego życia. Mam nadzieję, że ze wsparciem pani doktor dam radę.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dietetyk w pełni godna polecenia, osoba ciepła sympatyczna kompetentna. Po pierwszej wizycie jeszcze bardziej jestem zmotywowana do działania. Bardzo polecam.

 • D

  Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z panią Moniką. Pani Monika ma bardzo racjonalne podejście do żywienia, uczy dobrych nawyków, nie chodzi tylko o natychmiastowy efekt ale o zdrowe nawyki jedzeniowe, których w czasie kontaktu z p. Monika się nauczyłam. Schudłam 8 kg tak jak chciałam, ale dzięki pomocy przemodelowałam swoja dietę, dzięki której czuje zdrowa i mam pewność że nie przytyję ponownie.Bardzo polecam!

 • Z

  Witam. Ja nie miałam kontaktu bezpośrednio z Panią Moniką tylko z jej asystentką. Sama wizyta - czułam pewien niedosyt (czytając opinie czlowiek stwarza sobie wizję przebiegu wizyty) ale zaparłam się i schudłam ponad 9 kg. Dieta różnorodna, niekoniecznie tania. Mając małe dziecko w domu wybierałam te dni z jadłospisu, które nie wymagały ode mnie zbyt dużej pracy aby przygotować dania. Podstawą są tutaj prawidłowe nawyki żywieniowe m.in. odstępy między posiłkami. Wiem jedno - bez tych wizyt i jadłospisu nie udało by mi się schudnąć. Polecam i to bardzo.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła atmosfera, przyjemna rozmowa, życiowe podejście do działania oraz dużo sympatii i zrozumienia ze strony lekarza.

 • Pani Monika jest bardzo kompetentnym dietetykiem z cudownym podejściem do pacjenta. Schudłem bardzo szybko i w krótkim czasie, tak jak chciałem. Niestety musiałem przerwać dietę z wielu przyczyn. Polecam bardzo udanie się do pani Moniki.

 • M

  Rewelacyjny dietetyk! Od czasu kiedy jestem na diecie, czuje się zdecydowanie lepiej. Posiłki są zróżnicowane, tanie i bardzo smaczne. Nie chodzę głodny, kilogramy spadają a samopoczucie zmieniło się całkowicie na lepsze. Wizyty przeprowadzane są w bardzo sympatycznej atmosferze z profesjonalnym podejściem do pacjenta, Pani Monika to świetny fachowiec. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wizytę u dietetyka! Mistrzostwo świata.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dietetyk SUPER miło,wesoło i sympatycznie jest na wizycie,jadłospis dobrany tak,że jedzenie jest smaczne i nie ma się ochoty na słodycze w co wcześniej bym nie uwierzyła.Polecam Panią Monikę bo warto z nią spełnić marzenia o szczupłej sylwetce i zdrowym życiu

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z całego serca polecam wizytę każdemu kto chce powalczyć nawet z "kilkoma zbędnymi kilogramami". Przesympatyczna osoba, z podejściem do pacjenta i jego preferencji smakowych :) Jadłospis jest na prawdę tani, urozmaicony, a przede wszystkim smaczny! Należy odchudzać się z głową i zdrowo, a tak właśnie odchudziła mnie Pani Monika! Dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na stronę www.twojanowadieta.pl

  DIETETYK KLINICZNY z 6 letnim doświadczeniem
  Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka. Pierwszy w Polsce dietetyk polecany przez światowej sławy Gillian McKeith (autorkę m.in. książki i programu telewizyjnego „Jesteś tym, co jesz”). Doświadczenie zdobyła będąc na stażu w kilkunastu oddziałach warszawskich szpitali. Członkini:

  Polskiego Towarzystwa Dietetyków,
  Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej,
  Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita.

  Uczestniczka licznych konferencji naukowych obejmujących: żywienie osób chorych, otyłych oraz starszych.

  Autorka artykułów o tematyce żywieniowej na portalach:

  dieta.pl (najpopularniejszy portal o dietach),
  onaonaona.com (portal dziennikarki Agaty Młynarskiej),
  repka.pl (pierwszy niezależny portal dla kobiet).

  Z jej fachowej wiedzy korzysta program „Pytanie na śniadanie” oraz stacja radiowa Planeta.fm.

  Z pasji do własnego zawodu oraz chęci pomocy innym założyła sieć poradni dietetycznych Twoja Nowa Dieta znajdujących się w Rykach, Puławach i w Warszawie, do których serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów skutecznej terapii żywieniowej.

  Jadłospisy układane w Poradni są czternastodniowe. Na początku określa się rodzaj diety, ilość indywidualnego prawidłowego nawodnienia, a także składniki, na które zapotrzebowanie jest największe. Jadłospisy zawierają 4-5 posiłków, dostosowanych do celu, jaki pacjent chce osiągnąć, oraz do jego trybu życia, preferencji żywieniowych, alergii lub nietolerancji pokarmowych. Poszczególne dni różnią się od siebie, ale można powtarzać jeden ulubiony dzień nawet trzykrotnie, zamieniać dni kolejnością i wybierać konkretne posiłki do powtórzenia. Jadłospis nie ogranicza ilości spożywanych warzyw i może być zmodyfikowany na kolejnej wizycie kontrolnej według próśb pacjenta, jednak z zachowaniem skuteczności diety. Porcje i ilości są podane przystępnie poprzez miary domowe (łyżka, szklanka), nie zaś z użyciem gramów, mililitrów i kalorii. Propozycje posiłków są bardzo zróżnicowane i nietypowe, uczą zasad zdrowego żywienia (np. dotyczących właściwej obróbki termicznej potraw lub ich przyprawienia w najbardziej korzystny sposób) oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Pacjenci stosujący się do porcji zawartych w jadłospisie potwierdzają jego skuteczność, poprawę samopoczucia i wyglądu (np. stan skóry, paznokci i włosów).

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Alergologia
 • Diabetologia