Mgr

Monika Chrapińska-Krupa

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  P.Monika,to psycholog w najwyższej klasie tej profesji ! Idealne podejście do dziecka i ogromna wiedza .Moje dziecko jest w trakcie terapi u p.Moniki i chodzi na wizyty bardzo chętnie .Oby więcej takich osób z powołania w swoim fachu .

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog dziecięcy z doświadczeniem i praktyką, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w podejściu poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, terapeuta Biofeedback EEG II stopnia, certyfikowany Praktyk oraz Trener Treningu Zastępowania Agresji.

   Ukończyłam kurs psychografologii II stopnia o specjalizacji psychiatryczno – kryminalistycznej (analiza i interpretacja cech osobowościowych na podstawie charakteru pisma).
   Uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej rekomendowanej przez PTTPB.
   Jestem absolwentką kursów dotyczących m.in. zaburzeń lękowych, zespołu FAS, uzależnień behawioralnych, złości i agresji u dzieci, terapii dzieci z autyzmem oraz wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się (AAC). Stale doskonalę swój warsztat biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Pracuje pod stałą superwizją.

   Prowadzę:
   - indywidualną terapie dorosłych (w nurcie poznawczo - behawioralnym)
   - indywidualną terapie dzieci i młodzieży (w nurcie poznawczo - behawioralnym)
   - terapie biofeedback (dzieci, młodzież i dorośli)
   - konsultacje i porady wychowawcze
   - warsztaty i treningi
   - konsultacje, porady i warsztaty w przedszkolach oraz szkołach

   Jestem otwarta i tolerancyjna. Staram się, aby w moim gabinecie panowała przyjazna atmosfera, oparta na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Nie zostawiam pacjenta bez pomocy. Jeśli uznam, że niezbędna jest interwencja innego specjalisty, informuję o tym i pomagam w dalszych etapach postępowania.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Monika Chrapińska-Krupa
  Monika Chrapińska-Krupa
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Warszawa
  Przykro mi, niestety ciężko odpowiedzieć mi na pytanie - dlaczego? Informacje zawarte w pytaniu są dla mnie chaotyczne, ciężko mi zrozumieć przekaz. Myślę, że łatwiej byłoby gdyby udał się Pan… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   P.Monika,to psycholog w najwyższej klasie tej profesji ! Idealne podejście do dziecka i ogromna wiedza .Moje dziecko jest w trakcie terapi u p.Moniki i chodzi na wizyty bardzo chętnie .Oby więcej takich osób z powołania w swoim fachu .

  • Lokalizacja: SPOKÓJ W GŁOWIE - Gabinet Psychologii i Psychoterapii - Monika Chrapińska-Krupa

   Bardzo dobry psycholog. Serdecznie polecam. Ciepła, serdeczna osoba, która pomogła nam rozwiązać problemy dziecka związane z lękiem. Pani Monika jest specjalistą, którego serdecznie polecamy każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Profesjonalne i indywidualne podejście, w połączeniu z urokiem osobistym i prawdziwą ludzką dobrocią owocuje psychologiem idealnym jakim z całą pewnością jest Pani Monika Chrapińska-Krupa. Polecam szczerze!

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i Psychoterapii Monika Chrapińska KrupaUsługa: Inny

   Gorąco polecam terapie u Pani Moniki ,ponieważ jest to osoba bardzo otwarta, empatyczna, ciepła i potrafi słuchać.
   Nie ocenia,potrafi podnieść na duchu, bije od niej dobra energia,spokój i optymizm.
   Pomogła mi zrozumieć wiele spraw z którymi się borykałam, nauczyła mnie jak radzić sobie z lękiem i smutkami dnia codziennego.
   Na terapii nauczyłam się też jak świadomie funkcjonować.

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-19

   Pani Marto dziękuje za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam:)

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i Psychoterapii Monika Chrapińska KrupaUsługa: Inny

   Pani psycholog to wspaniała osoba! Przy jej cieple i zaangażowaniu wszystkie problemy topnieją! Dziękuje za pomoc i za to że mnie pani nie oceniała, a rozumiała

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Pani Marzeno, bardzo dziękuje za miłe słowa :) Pozdrawiam ciepło :)

  • Lokalizacja: Co tam? Psychoterapia bliska TobieUsługa: konsultacje psychologiczne

   Pani psycholog ma wspaniałe podejście do nastolatków. Jest zawsze uśmiechnięta, empatyczna, cierpliwa. Syn nie chciał iść do psychologa, bardzo się buntował, ale po pierwszym spotkaniu był zachwycony i nie mógł doczekać się kolejnego spotkania. Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, zaleceń. Dostaliśmy materiały przygotowane przez panią psycholog. Dużo się nauczyliśmy i zrozumieliśmy. Syn miło wspomina wizyty i częściej się uśmiecha Jesteśmy zachwyceni osobą i wiedzą pani Moniki Chrapińskiej Krupa. Dziękujemy!

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.

  • J
   Lokalizacja: Co tam? Psychoterapia bliska TobieUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   Pani Monika to osoba zawsze radosna, uśmiechnięta, mająca rewelacyjne podejście do dzieci. Moja córcia uwielbiała spotkania z Panią Moniką. Trafiliśmy do Poradni z naszą córcią która miała lęki przed rozstaniem z nami (rodzicami). Pani Monika ukierunkowała nas na prawidłowy sposób postępowania z dzieckiem. Z naszą córcią dużo rozmawiała i poprzez zabawę wyjaśniała jej problemy oraz jak powinna sobie z nimi radzić. Dzisiaj jesteśmy już po terapii a nasza córcia zmieniła się niesamowicie. Każdego dnia powtarzamy jej że jesteśmy z niej dumni, że potrafiła poradzić sobie z czymś - z czym jeszcze nie tak dawno nie umiała. Polecam Panią Monikę każdemu rodzicowi. A Pani Monice jeszcze raz dziękuję za czas i serce jakie nam okazała..

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Pani Joanno, dziękuje za pozytywny komentarz. Życzę dalszych sukcesów :)

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Najlepsza osoba na jaka trafiłam, dopiero zaczynam a juz jestem dobrej myśli ! :) nie zamienię na nikogo innego.

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Pani Paulino, dziękuje.

  • Polecamy serdecznie Panią Monikę. Skutecznie, systematycznie i z doborem odpowiednich technik Pani Monika przeprowadziła nas przez proces wyleczenia z lęków nocnych u naszego 10-cio letniego syna. Terapię przechodziła cała rodzina - dziecko i przerażeni sytuacją rodzice. Konsekwentna i uczciwa specjalistka. Pani Moniko jeszcze raz dziękujemy

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Dziękuje i pozdrawiam:)

  • Zwróciliśmy się po poradę do pani psycholog z zakresu metod wychowawczych. Podczas spotkań pani Monika pokazała nam błędne koła, które istnieją w naszej sytuacji. Zaleciła książkę, przygotowała dla nas materiały do pracy w domu, wytłumaczyła w bardzo jasny sposób co należy zmienić i jak postępować. Obecnie jest znacznie lepiej, a my z radością polecamy Panią Monikę!

   mgr Monika Chrapińska-Krupa2017-02-09

   Cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)