Adres

Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice
Polski Instytut Ericksonowski

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
32 758.....

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • 100 zł

Konsultacja psychoonkologiczna • 100 zł +3 więcej

Psychoterapia partnerska • 140 zł

Psychoterapia rodzinna • 140 zł

Wizyta pary / rodziny • 140 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychoonkologiem. Prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz rodzinną. Pracuję w Polskim Instytucie ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
 • Polski Instytut Ericksonowski
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

100 zł

Polski Instytut Ericksonowski

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

100 zł

Polski Instytut Ericksonowski


Konsultacja psychoonkologiczna


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

100 zł

Polski Instytut Ericksonowski


Psychoterapia partnerska


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

140 zł

Polski Instytut Ericksonowski


Psychoterapia rodzinna


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

140 zł

Polski Instytut Ericksonowski


Wizyta pary / rodziny


Krzemienna 11, gabinet nr 3 lub 1, Katowice

140 zł

Polski Instytut Ericksonowski

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Polski Instytut Ericksonowski

Bardzo dobry specjalista, który pracuje z pełnym zaangażowaniem. Mam nadzieję, ze nasz współpraca będzie owocna. Polecam z całego serca!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polski Instytut Ericksonowski wizyta pary / rodziny

Jestem po pierwszej konsultacji. Zapowiada się obiecująco.
Pani terapeutka bardzo uprzejma, kontaktowa, cierpliwie słucha zawiłych, nie zbyt ciekawych opowieści :)
Zadaje dobre pytania, które zachęcają do głębszej refleksji.
Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polski Instytut Ericksonowski Terapia par

Z przykrością daje niska ocenę, ale niestety cała wizyta dla mnie i partnera była strata pieniędzy, i rozczarowaniem. P. Monika zadała kilka pytań, ale mam wrażenie, ze większość to było jedno pytanie zadane w różnych formach. Nie wiem
jaki p. Monika ma system pracy, ale nic nie notowała, wiec jestem ciekawa jakby wyglądały następne spotkania, zeby nie tracić czasu na poruszanie spraw, które już były i ogólny zarys sytuacji. Nie otrzymaliśmy żadnej rady, zadnej formy ćwiczeń czy po prostu czegokolwiek. Jedyny plus za to, ze łatwo bylo się otworzyć.

mgr Monika Chajdas

Szanowna Pani,
Pierwsze spotkanie, kilka pierwszych spotkań ma na celu "zbadanie problemu". Pytania są zatem ważną częścią diagnozy. Nie mając jasności co do źródła i kontekstu problemu trudno mi coś zaproponować.
Z reguły nie robię notatek w trakcie spotkań, tak pracuję. Tworzenie notatek w czasie spotkania utrudnia mi bycie w kontakcie z osobą, która przyszła do mnie.
To, co ja osobiście uważam za najważniejsze w czasie pierwszych spotkań, to tworzenie relacji i zapewnienie bezpieczeństwa.
Dziękuję za wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Polski Instytut Ericksonowski terapia

Pani doktor cierpliwie słucha. Trafnie zwraca uwagę na istotne rzeczy, nad którymi ja sama się wcześniej nie zastanawiałam.

mgr Monika Chajdas

dziękuję za ocenę. pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i życzliwa osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta , jednak można się poczuć komfortowo i swobodnie. Mam wielkie nadzieje ze dzięki Pani i naszej wspólnej pracy na terapii zacznę nowy etap :)
Polecam z całego serca

mgr Monika Chajdas

Dziękuję Pani. Pozdrawiam serdecznie


V
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Monika pokazała mi jak spojrzeć na moje problemy od nieco innej strony. Terapia dopiero się zaczyna, ale czuję, że jestem w dobrych rękach.

mgr Monika Chajdas

dziękuję Pani Violetto.


G
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do Pani Moniki na terapię, bo nie mogłam ogarnąć swojego życia zawodowego i prywatnego Nie miałam motywacji i energii żeby samej coś z tym zrobić. Teraz przynajmniej wiem do czego chcę w życiu dążyć, co jest moim celem. Pani Monika uświadomiła mi też w jaki sposób tworzę relację z ludźmi i rzeczywiście teraz są one bardziej satysfakcjonujące niż kiedyś. Mam też więcej sił żeby zadbać o siebie. Ogólnie czuję się lepiej niż te parę miesięcy temu

mgr Monika Chajdas

Dziękuję. Życzę powodzenia


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo się wahałam zanim poszłam na terapię, bo wydawało mi się,że sobie poradzę. Jednak poszłam i to była bardzo słuszna decyzja. Teraz wiem, że sama bym sobie nie poradziła...Pani Monika jest kompetentna i profesjonalna. Umiała mi pomóc. Polecam.

mgr Monika Chajdas

dziękuję, pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam panią Monikę! Jest ciepłą i empatyczną osobą. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Kiedy rozmawiam z panią Moniką mam wrażenie, że czyta w moich myślach, dokładnie rozumie, o czym mówię. Chodzę do pani Moniki na terapię od kilku miesięcy i widzę poprawę w samopoczuciu i w moich relacjach z bliskimi.

mgr Monika Chajdas

Dziękuję Pani Karolino:) życzę powodzenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 14 lat i chciałbym zadać pytanie. Nie dawno byłam w poradni psychologiczno-pedagogicznej mam 2 opinie w jednej pisze o zaburzenym rozwoju sfery emocjonalnej a w drugim o problemach natury emocjonalno - wolicjonalnej. Jaka jest różnica? I co znaczą te dwa stwierdzenie.Ze względu na mój wiek opinię i informacje o badaniu otrzymali tylko rodzice. Ciekawi mnie też jak to możliwe że już trzy badania testem wisc-r wyszły inaczej np. w jednym pisze że niektóre funkcje rozwiją się prawidłowo a niektóre przyjmują bardzo niski poziom rozwoju natomiast w innym te funkcje które były rozwinięte bardzo nisko są przeciętne a w badaniu pedagogicznym różnice są takie np. Czyta w przeciętnym tempie w sposób wyrazowy ma trudności w zrozumieniu i zapamietaniu czytanych treści a w innym pisze tak czyta w przeciętnym tempie w sposób płynny z właściwą intonsciją rozumie i pamięta większość czytanych informacji. Jak to możliwe? Piszę też że mam inteligencjie poniżej przeciętnej czyli co to oznacza?
  Dodatkowo ostatnio mam silne bóle brzucha ale lekasz nie stwierdził żadnej przeczyny powiedział że może być to spowodowane szkołą i stresem ale teraz są już wakacije a ja naprzemiennie czuję bóle brzucha i głowy. Nie jestem w stanie zapanować na trudnymi emocjami typu smutek lęk złość itp ale mam tak od małego zanim jeszcze poszłam do szkoły ale teraz czuję je jakby ze zdwojoną siłą. Mam trudności w nauce szczególnie z językiem polskim co jest dość dziwne że z matematyką sobie radzę a z tym przedmiotem nie. Miałem chyba 18 jedynek z tego przedmiotu nigdy nie było tak źle ale w tym roku nie miałam siły żeby zrobić cokolwiek pani się zmiłowała i przepóściła do następnej klasy.Dodatkowo czuję lęk przed tym przedmiotem i panią uczące tego przedmiotu porostu boję się odezwać. Jeśli chodzi o problemy z zachowaniem które mam od dziecka do chwili obecnej to przewaga smutku czasami odczuwam radość ale musi mnie coś bardzo ucieszyć obrażanie się na wszystkich zahamowanie w kontaktach z otoczeniem całkowite wycofanie się lub przeciwnie agresja słowna a nawet bójki zdarzyły mi się 2 razy. Zaczęłam palić od 12 lat wiem że jest to groźne dla zdrowia ale nie mogę przestać. Moj rodzice raczej naszczęście o tym nie wiedzą. Teraz gdy są wakacje mam zamiar cały czas spędzić przed komputerm bo nic innego mi się nie chce. Co zrobić żeby to wszystko mi przeszło? Są na to jakieś leki np. działające przeciwlękowo.

  Witam,
  Objawy o których piszesz są naprawdę złożone i mogą mieć różnorodną przyczynę. Bez dokładniejszego poznania problemu, trudno jest cokolwiek powiedzieć więcej.
  Co do diagnozy z Poradni PP (zaburzenia rozwoju sfery emocjonalnej oraz problemy natury emocjonalno - wolicjonalnej), są to pojęcia tożsame, wskazujące na trudności w zakresie emocji , woli - czyli chęci, dążeń.
  Zalecam konsultację z psychoterapeutą "na żywo". Z doświadczenia wiem, że najbardziej skuteczne są spotkania całej rodziny, a więc zachęcam do umówienia konsultacji na której będziesz Ty oraz Twoi rodzice.
  życzę powodzenia.

  mgr Monika Chajdas

 • Podejrzewam u siebie nerwicę, mam duszności strasznie się denerwuje przy ludziach jestem a spoleczna ale jestem sama sobie winna bo przez pół ciąży siedziałam w domu nie wychodziłam do ludzi .. ale omijając. Nie potrafię jeść przy nikim moje ręce odmawiają mi, bo boję się że nie będę w stanie ich ruszyć.. chore..prawda ? nerwice mam na pewno, tylko jak się tego pozbyc, wiem że jestem w stanie dac sobie z tym radę bez psychotropow więc proszę o to żeby że mnie wariata nie robić. każdy ma jakiś problem moim jest to że nie potrafię jeść przy kimś kogo znam lub nie znam, jedynie przy rodzinie potrafię, przy rodzicach i rodzeństwu. przez to że tak przestałam rozmawiać spotykać sie z innymi to kiedy stoję w sklepie to jak słup soli. wydaje się głupie. ale tak jest. radzę sobie z tym ale chce wrócić do starej siebie. są jakieś leki na uspokojenie. np Kalms ale nie wiem jak je dawkowac moją mamą się nimi leczyla i do dziś nie ma śladu nerwicy . Dodam ze depresji nie mam bo jestem radosna ogolnie smieszek ze mnie. mam tylko 21 lat ..czy jest ktoś kto mi może odpowiedzieć na pytanie? jak człowiek człowiekowi..dziękuję!!;)

  dzień dobry,
  Zachęcam Panią do umówienia konsultacji z psychoterapeutą. Jest to o tyle pomocne, że choć dużo Pani napisała w pytaniu, to jednak objawy te mogą mieć różnorodną przyczynę, różnorodny przebieg i dynamikę. Zazwyczaj potrzeba kilku konsultacji, by terapeuta mógł się zorientować co jest faktyczną przyczyną i jaki rodzaj pomocy jest wskazany.
  życzę powodzenia, pozdrawiam

  mgr Monika Chajdas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychoonkologiem. Prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz rodzinną. Pracuję w Polskim Instytucie ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
 • Polski Instytut Ericksonowski
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Kliniczny Collegium Medicum UJ, Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
 • Szpital kliniczny Collegium Medicum UJ, Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii
 • Szpital Najświętszej Marii Panny w Częstochowie, Oddział Dzienny Psychiatrii Dorosłych
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski