Monika Banach Lechowska

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 308 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą od trudnych wyzwań. Psychologiem, seksuologiem, terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, trenerką umiejętności psychospołecznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Życie w Pełni" Poradnia terapeutyczno-edukacyjna

  Satysfakcjujaca porada, świetne podejście do człowiek. Rozmowa w miłej atmosferze. Z pełną świadomością polecam wizytę.

 • M
  Lokalizacja: Instytut Wspierania Rozwoju Osobowości

  Monika jest niezwykle ciepłą, życzliwą ale też konkretną osobą. W czasie sesji tworzyła bezpieczne miejsce, w którym mogłam zmierzyć się ze swoimi problemami, poznać i nauczyć się słuchać siebie.
  Dzięki jej wsparciu mój początek drogi do pełniejszego i bardziej świadomego życia był łatwiejszy. Był to trudny i momentami bardzo bolesny proces, ale wysiłek który podjęłam był tego wart.
  Przedstawiła mi wiele narzędzi, które pomagają mi radzić sobie samodzielnie z trudnościami.
  Świat wokół mnie się nie zmienił, zmieniło się za to moje podejście. Czuję olbrzymią różnicę w jakości mojego życia.
  Z całego serca polecam!

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Monika jest przede wszystkim bardzo otwarta, ciepła, sympatyczna i pozytywnie nastawiona. Już na pierwszej rozmowie miałam wrażenie, jakbym rozmawiała z kimś mi bliskim. Dzięki niej moje lęki przestały przeszkadzać mi w codziennym życiu, ponieważ była w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć mi, że to co powodowało u mnie panikę nie było wcale takie straszne. Ale to nie wszystko: Pomogła mi też zaakceptować siebie taką, jaka jestem oraz nauczyłam się patrzeć ludziom w oczy.
  Bez dwóch zdań jeżeli ktoś z moich znajomych będzie miał kłopoty, będę im polecać panią Monikę, ponieważ jest to osoba, z którą naprawdę można wyjść na prostą i dojść do porozumienia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To było pierwsze spotkanie, ale wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie jako kompetentna, bardzo ciepła i umiejąca słuchać osoba

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W drodze na nasze pierwsze spotkanie miałem wiele wątpliwości, w końcu nie jest łatwo otworzyć się przed obcą osobą i opowiadać o swoich problemach. Jednak wszystkie moje wątpliwości rozwiała nasza pierwsza rozmowa. Dzięki życzliwości, spokojnej i miłej atmosferze oraz uczuciu bycia zrozumianym postanowiłem chodzić na regularne sesje w trakcie których nie tylko opowiedziałem o swoich problemach ale również nauczyłem się je samodzielnie rozwiązywać. Dzięki Pani Monice na nowo poznałem siebie. Pomogła mi również w przejściu przez jeden z najgorszych momentów w moim życiu.
  Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Monikę Banach-Lechowską, która jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie ale również niezwykle sympatyczną, kreatywną, pełną energii i życzliwości osobą, która chce pomagać innym.

 • J

  Pani Monika to bardzo kompetentna osoba, od której uzyskałam realną pomoc. Jej wyrozumiałość, ciepło i znajomość własnego fachu wzbudzają ogromne zaufanie. Dzięki wspólnej pracy nie tylko pozbyłam się wyimaginowanych problemów, ale przede wszystkim nauczyłam się radzić sobie z prawdziwymi trudnościami i zyskałam zdrowsze spojrzenie na siebie samą. Serdecznie polecam!

 • K

  Pani Monika jest niezwykle cierpliwa,wyrozumiała i przyjaźnie nastawiona do ludzi z problemami. W profesjonalny sposób pomaga znaleźć drogę osobom zagubionym i znakomicie motywuje do pracy nad sobą.Osobom nie zdecydowanym polecam z całego serca.

 • Świetna teraputka! Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Ciepłe, spokojne usposobienie jest już pewną formą terapii. Bardzo mi pomogła, dzięki niej inaczej patrzę na przyszłość i problemy. Polecam gorąco i z pełną odpowiedzialnością.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą od trudnych wyzwań. Psychologiem, seksuologiem, terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, trenerką umiejętności psychospołecznych i Coachem. Pracuję z osobami indywidualnymi i parami/ małżeństwami. Wspieram moich klientów w procesie zmiany, towarzyszę w podejmowaniu decyzji.
  Przeprowadziłam ponad 3 000h szkoleń, coachingu i indywidualnego wsparcia psychologicznego.
  Wyróżnia mnie energia z jaką pracuję i poczucie bezpieczeństwa jakie zapewniam moim pacjentom.
  Oprócz wykształcenia kierunkowego posiadam wieloletnie profesjonalne doświadczenie sportowe (taekwondo, crossfit), które ukształtowało mój charakter i sposób podejścia do problemów. Stawiam na konkret, dynamikę, racjonalne podejście do trudności życiowych i stałe doskonalenie się.
  Brakuje Ci sił, energii, cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości, problemów seksuologicznych, lęków, przeżywasz kryzys w pracy lub życiu prywatnym?
  Przejdźmy przez to razem!

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, wydział Psychologii- studia magisterskie (specjalności: Wspieranie Rozwoju Osobowości i Psychoterapia)
 • Szkoła Główna Handlowa- Coaching- studia podyplomowe
 • Pracownia Twoich Przekonań - Racjonalna Terapia Zachowania
 • LETSR- Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach
 • SWPS- seksuologia kliniczna - studia podyplomowe
 • Polski Instytut Eriksonowski - Terapia małżeństw i par
więcej

Publikacje

 • www.psychologseksuolog.eu

Staże

 • oddział psychiatryczny Centralnego Szpitala Klinicznego MON
 • Poradnia seksuologiczna i patologii współżycia w Warszawie

Choroby

więcej

Zdjęcia