lek.

Mirosława Osuch - Pacia

Dermatolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Wieloletnia praktyka. Konsultacje dermatologiczne dla dorosłych i dzieci. Leczenie atopowego zapalenia skóry, dermatoskopia znamion barwn... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja dermatologiczna 120 zł
  Pobranie wycinka do badania hist.-pad. 50 zł
  Elektrokoagulacja (podczas konsultacji) od 50 zł
  Konsultacja dermatologiczna + badanie dermatoskopem 150 zł
  Kriochirurgia (do 3 zmian, podczas konsultacji) 50 zł
  Zwykła wizyta 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Wieloletnia praktyka. Konsultacje dermatologiczne dla dorosłych i dzieci. Leczenie atopowego zapalenia skóry, dermatoskopia znamion barwnikowych, kriochirurgia, krioterapia, elektrokoagulacja.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie
 • 1995r. I stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii
 • 2001r. II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii

Certyfikaty

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Punktualna, kulturalna, skrupulatna, życzliwa. Wysłuchała, zainteresowana powodem wizyty i kwestiami pobocznymi, w kwestii których sama udzieliła porad. Godna polecenia.

 • dobry

  Wszystko było super, gdyby nie mały drobiazg. Pani doktor przepisując lekarstwa zapomniała wpisać na recepcie numer PESEL i za lekarstwa musiałem zapłacić 100% ceny

 • bardzo dobry

  Przemiła, kompetentna. Szybka diagnoza, zaplanowanie etapów leczenia, możliwość kontaktu telefonicznego w razie wątpliwości. Na pewno wrócę.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor - przemiła, cierpliwie wysłuchała wszystkich moich obaw, oglądnęła dokładnie zmiany na skórze i dokładnie wyjaśniła proces leczenia. Dokładnie opisała jakich leków i jak stosować. Widać, że Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Byłam przemile zaskoczona kiedy usłyszałam, że mogę do Pani Doktor zadzwonić jeśli będę miała jakieś wątpliwości. Pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem lekarza, zazwyczaj jest wręcz odwrotnie- lekarze nie chcą by im zawracać głowę. Polecam serdecznie!

 • dobry

  Pani doktor bardzo życzliwa, sprawdziła dermatoskopem niepokojące mnie zmiany na skórze, ale także dodatkowe, które sama zauważyła. Udzieliła wyczerpującej informacji o charakterze zmian i możliwych działaniach.

 • bardzo dobry

  Sumienna i skrupulatna Pani Doktor, podeszła do tematu z uwagą, przekazała odpowiednie zalecenia dot. pielęgnacji i leczenia, przepisała odpowiednie leki. Polecam tym, którzy potrzebują fachowej porady.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra Pani Doktor, dokładna i sumienna, wychodząc od niej z fachową poradą czułam, że naprawdę poświęciła mi 100% swojej uwagi. Będę wracać i polecać każdemu, kto szuka lekarza z powołania.

 • bardzo dobry

  Kompetentna i godna zaufania Lekarka. Uzyskałam wyczerpujące informacje. Za pomocą dermatoskopu Pani doktor dokładnie sprawdziła niepokojącą mnie zmianę barwnikową. Uzyskałam fachową poradę i wskazówki co do dalszego postępowania. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam. Byłam raz na kasę chorych. Faktycznie wizyta bardzo krótka, pani Doktor zupełnie niezainteresowana jakimkolwiek badaniem - chodziło o kontrolę zmian skórnych. Pokazałam trzy i odniosłam nieprzyjemne wrażenie, że marnuję czas lekarza. W czasie kilkuminutowej wizyty dwukrotnie Pani Doktor odebrała prywatne telefony (nie od pacjentów).

 • bardzo dobry

  Witam, wspaniała, ciepła, opanowana Pani Doktor. Super sympatyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobre wyniki leczenia. Jako jedyna wyleczyła również mój uporczywy kaszel, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonawać przez ponad pół roku. Nie ma słów, które oddałby moją wdzięczność, bo DZIĘKUJĘ to za mało. Serdecznie polecam.