Lek.

Miron Termanowski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pragnę podziękować Panu doktorowi Termanowskiemu, za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie.Jest wspaniałym lekarzem i bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr Miron Termanowski jest lekarzem z ponad dwudziestopięcioletnim stażem pracy. Pracuje na stanowisku zastępcy ordynatora Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Specjalistycznym Szpitalu dla Dzieci i Dorosłych w Toruniu. Rocznie wykonuje kilkaset wysokospecjalistycznych operacji ortopedycznych. Specjalizuje się w leczeniu pourazowych i wrodzonych schorzeń kolana, barku i stawu skokowego, a także zmian deformacyjno-zwyrodnieniowych stawów. W swojej praktyce stosuje najnowocześniejsze małoinwazyjne metody artroskopowe, oraz wykonuje endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych.

  Usługi

  Gabinet Ortopedyczny Miron Termanowski

  Filtrowa 29, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

  Wizyta konsultacyjna + usg 160 zł
  Wizyta + dostawowe podanie leku (blokada) 150 zł

  Orvit Clinic w Toruniu

  Marii Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

  Wizyta konsultacyjna + usg od 200 zł
  Wizyta + dostawowe podanie leku (blokada) od 250 zł
  Endoproteza stawu biodrowego od 20 700 zł
  Endoproteza stawu kolanowego od 23 400 zł
  Operacja zespołu cieśni nadgarstka od 4 590 zł
  Artroskopia kolana od 5 590 zł
  Rekonstrukcja acl met. stg od 7 980 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pragnę podziękować Panu doktorowi Termanowskiemu, za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie.Jest wspaniałym lekarzem i bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach.

  • P

   Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w całym swoim życiu. Nie mówię tu już o podejściu "ile będzie mi on jeszcze zawracał gitare" lecz o kompetencjach jako chirurg. Wykonywał mi rekonstrukcje ACL po 1.5 roku niestabilność powróciła kolano miało tendencje do "uciekania" pan doktor stwierdził, że przyczyną tego jest za słaby mięsień czworogłowy (gdzie robiłem przed urazem przysiady ze sztangą ważącą równowartość mojej masy ciała) gdy zrobiłem MRI kolana i skonsultowałem się z ortopedą z Warszawy po zobaczeniu wyniku rezonansu stwierdził, że to jak poprzednia operacja została wykonana to "jakiś dramat" przeszczep został tak umiejscowiony, że nie miał absolutnie prawa funkcjonować. Teraz prawdopodobnie (czekam na TK kolana) będę musiał przejść dwie operacje
   -jedna która naprawi nieprawidłowo wstawione śruby,
   -dróga rekonstrukcja.
   Mam nadzieje że ta wiadomość dotrze do wszystkich, a przede wszystkim rodziców dzieci które mam nadzieje nie będą operowane przez pana doktora.
   Z całego serca odradzam.

  • M

   Po operacji biodra przez Pana Termanowskiego już nastepnego dnia po zabiegu odczuwałam wielką ulgę. Wszystko przeprowadzono bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie mam żadnych dolegliwości. Nie było żadnych komplikacji. Po dwóch dniach mogłam odstawić kule a pobyt w szpitalu trwał 4 dni. Uważam, że Pan Termanowski zdecydowanie zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza. Poświęca się leczeniu pacjenta w 100%. Zawsze odpowiadał na zadane pytania wyczerpująco nawet podczas krótkich wizyt lekarskich. U tego ortopedy leczę się prawie rok i w porównaniu do innych lekarzy jestem bardzo zadowolona z szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam serdecznie wszystkim, którym zależy na swoim zdrowiu.

  • M

   Pan dr dobrze poprowadzil mnie przy leczeniu zlamanej reki, ale mialam wrazenie, ze nie wszystko mowil wprost , dosc zdystansowany, ale czasem byl mily