mgr

Milena Suchowiecka

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

37 opinii +dodaj

Przykładowy 3-dniowy jadłospis jest do ściągnięcia na https://www.magia-diety.pl/produkt/3-dniowy-jadlospis-1800-kcal/ Szanowni Państwo, obecnie ze względu na dolegliwości ciążowe… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia Diety Milena Suchowiecka

  Z usług poradni Pani Mileny mam przyjemność korzystać już od dwóch miesięcy. Muszę przyznać, że początkowo dość sceptycznie podchodziłam do tematu diety, ale okazało się że było to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić :) Jadłospis został dostosowany do mnie w 100% dzięki czemu wręcz odnalazłam przyjemność w jego stosowaniu a rodzina je razem ze mną potrawy z diety. Te dwa miesiące skutkują też poprawą wyników krwi, lepszym samopoczuciem i... 8 kg na minusie! Serdecznie dziękuję za pomoc i działamy dalej :)

 • Pod opieką pani Mileny jestem już od miesiąca. Przez ten czas z wielką przyjemnością zrzuciłam trzy kilogramy. Z wielką przyjemnością, bo pani Milena ułożyła mi dietę bardzo sytą, lekkostrawną, a przede wszystkim niezwykle smaczną. Jako osoba chora na Hashimoto i zespół jelita drażliwego muszę obywać się bez wielu produktów i potraw. Dzięki pani Milenie tych ograniczeń praktycznie nie odczuwam. Jem smacznie, zdrowo, a do tego jeszcze chudnę Do niedawna nie wierzyłam, że to będzie możliwe.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Jest mi niezmiernie miło, że mogę pomóc dostosować dietę do Pani potrzeb, a przy okazji wesprzeć w redukcji masy ciała. Trzymam za Panią kciuki! Pozdrawiam serdecznie

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Pierwszy raz przyszłam do Pani Mileny razem z moimi zaprzyjaźnionymi 8 kilogramami. Po trzech miesiącach przyszłam już sama :)
  Przez ten czas nie byłam ani razu głodna, moja rodzina z resztą też, bo jadłospis był dostosowany nie tylko do moich potrzeb, ale do potrzeb całej rodziny.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Gratuluję osiągnięcia założonego celu, będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: pierwsza wizyta

  Jestem zadowolona że zdecydowałam się na wizytę u Pani Mileny.
  Na razie to 3 tygodnie, a już zgubiłam 6kg bez głodznia się.
  Jadłospis jest ułożony doskonale, dania są smaczne, porcje w sam raz.
  Wizyty są zawsze w miłej atmosferze, widać że Pani Milena chce pomóc.
  Polecam wszystkim niezdecydowanym, można jeść i chudnąć :)

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z dotychczasowej współpracy. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: chciałem schudnąć

  Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na ten krok i zapisałem się na pierwszą wizytę do pani Mileny, ponieważ już dzisiaj mogą z zadowoleniem pochwalić się , że w tak szybkim czasie i bez większych wyrzeczeń zrzuciłem zbędne kilogramy. Współpraca z tak profesjonalną i kompetentną panią dietetyk to czysta przyjemność. Po wnikliwym wywiadzie Pani Milena opracowała jadłospis z którego jestem bardzo zadowolony a co najważniejsze schudłem prawie 15kg w niecałe trzy miesiące i zgubiłem 14cm w tali. Jadłospisy są bardzo smaczne a co najważniejsze szybkie i łatwe w przygotowaniu. Polecam wszystkim :)

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Przede wszystkim gratuluję efektów, osiągnął Pan ogromny sukces - cieszę się, że mogłam w tym procesie uczestniczyć. Pozdrowienia!

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Wizyta była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor robiła szereg notatek, była zainteresowana moją osobą i moim problemem. Myślę, że pomoże mi w walce z nadwagą.

  Milena Suchowiecka2018-04-04

  Dziękuję za pozytywną opinię i serdecznie pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia Diety

  Bardzo polecam Panią Milene, bez wyrzeczeń zrzuciłam zbędne kilogramy a moja waga wróciła do normy. Pani Milena indywidualnie podchodzi do pacjentek/pacjentów i liczy się z ich zdaniem. Jak najbardziej zasłużona 5

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Pani Karolino, bardzo dziękuję za miłą opinię i trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy. Pozdrowienia!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia Diety

  Jeszcze trzy miesiące temu czytając wszystkie opinie trudno było mi uwierzyć, że w tak szybkim czasie i bez większych wyrzeczeń można zrzucić zbędne kilogramy. Jestem bardzo zadowolona że zaryzykowałam i zapisałam się na pierwszą wizytę, bo dziś z czystym sumieniem podpisuję się pod każdym napisanym tu słowem. Współpraca z tak profesjonalną i przemiłą panią dietetyk to czysta przyjemność, efekt naszej pracy to -9 kg w 11 tygodni. Jadłospisy ułożone przez panią Milenę są bardzo smaczne a co najważniejsze szybkie i łatwe w przygotowaniu. Polecam wszystkim :)

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Pięknie dziękuję za te miłe słowa. Współpraca z tak zaangażowaną i zmotywowaną osobą to czysta przyjemność! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy, do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: kuracja odchudzająca

  Polecam z całego serca!
  Dzięki Pani Milenie schudłam 10kg w 2,5 miesiąca. Jestem dumna bo przez problemy z tarczycy myślałam, że to niemożliwe. Wynik tsh też się poprawił!
  Przepisy są smaczne, a porcję ogromne.
  Jem to co lubię, nie chodzę głodna a kilogramy same spadają! Pani Milena jest bardzo miła, potrafi wysłuchać i doradzić, ma bardzo ogromną wiedzę.
  -10kg! To nie koniec. Cały czas będziemy kontynuować współpracę. Polecam każdemu kto chce zdrowo i smacznie zrzucić parę kilo.

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię! Cieszę się, że jest Pani zdeterminowana aby walczyć o lepsze zdrowie i sylwetkę, a ja z ogromną przyjemnością towarzyszę :). Do miłego zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Magia DietyUsługa: nadwaga

  Dzięki Pani Milenie pozbyłam się 10 kg i jestem z tego bardzo dumna. Taki był mój cel. Uważam, że Pani Milena jest profesjonalistką w tym co robi, układa naprawdę fajny jadłospis - z tego co lubimy. Nie chodzi się głodnym i nie dojada. Pięć pożywnych posiłków naprawdę wystarczy. Na diecie byłam 4 i pół miesiąca, a teraz staram się nadal pić dużo wody i prawidłowo się odżywiać.
  Jeśli chcesz schudnąć naprawdę polecam Panią Milenę.

  Milena Suchowiecka2017-09-05

  Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć Pani cel oraz dodatkowo przeprowadzić stabilizację masy ciała. Będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. Serdeczne pozdrowienia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przykładowy 3-dniowy jadłospis jest do ściągnięcia na https://www.magia-diety.pl/produkt/3-dniowy-jadlospis-1800-kcal/

  Szanowni Państwo,
  obecnie ze względu na dolegliwości ciążowe nie ma możliwości umówienia się na wizytę. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami Poradni to zachęcam do skorzystania z OFERTY ONLINE
  www.magia-diety.pl/dieta-online
  kontakt biuro@magia-diety.pl

  Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Wiedzę żywieniową pogłębiałam na studiach II stopnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam prowadząc edukację żywieniową pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Miałam też przyjemność prowadzić wykłady i wczasy odchudzające w ośrodku SPA, tworzyłam artykuły specjalistyczne dla Polskiego Wydawnictwa Medycznego, realizowałam projekty dla Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Banku Żywności.

  Obecnie z ogromną pasją zajmuję się poradnictwem dietetycznym wskazując drogę do racjonalnego odżywiania, redukcji nadmiernej masy ciała oraz leczenia żywieniowego chorób. Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się na talerzu!

Edukacja

 • Uniwersytet Warmińsko Mazurski, Wydział Nauk Medycznych, Dietetyka
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka

Publikacje

 • Publikacje dla Polskiego Wydawnictwa Medycznego
 • Artykuły dla Gazety Olsztyńskiej, Fit nie Fat, Sporty Walki

Staże

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
 • Polskie Towarzystwo Dietetyki
 • Bank Żywności
 • Poradnia Dietetyczna Mój Dietetyk
 • Art of Nutrition
 • Niepubliczna Podstawowa Szkoła Specjalna
więcej