Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

konsultacje online

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcej


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Przelew na konto gabinetu po przesłaniu faktury na email pacjenta z tygodniowym terminem płatności.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Konsultacja online za pośrednictwem komunikatora SKYPE po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista logopeda/neurologopeda/glottodydaktyk, diagnosta i terapeuta zaburzeń komunikacji – odmiany mówionej i pisanej języka. Posiadam wielo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia mowy
  • Wady wymowy
  • Afazja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja Online,

konsultacje online

Opinie

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacje online konsultacja online

Trafiliśmy do Pani Mileny w dobie koronawirusa z powodu nagłej niepłynności mowy, która pojawiła się u naszego 2,5 letniego syna. Wszystkie wizyty odbyły się w formie konferencji online za pośrednictwem Skype. Pani doktor świetnie zdiagnozowała syna, nawiązała z nim łatwo kontakt przez internet, przeszkoliła nas jak pracować w domu z pomocą zabaw atrakcyjnych dla dziecka, przesłała materiały edukacyjne i zademonstrowała jak ich używać. Problem całkowicie ustąpił za co jesteśmy niezwykle wdzięczni! Polecamy wszystkim - wizyty online również są skuteczne!


K

Opinia z dnia 24.07.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z wyciąganiem języka i ssaniem

Ciepła i miła osoba, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Profesjonalne, ale ciepłe podejście do małego pacjenta. Rzeczowo potrafi wyjaśnić problem, i dobrać z rodzicami możliwie najlepszą formę terapii dla dziecka.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję:)pozdrawiam


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie diagnoza logopedyczna

Bardzo przyjemna wizyta, jeśli któryś z moich znajomych będzie potrzebować profesjonalnego logopedy to polecę wybrać się właśnie do tej pani.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję za opinię, pozdrawiam serdecznie:)


1
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

Pani Milena Stasiak bardzo profesjonalnie poprowadziła całą wizytę. Jako rodzice otrzymaliśmy pełną informację zwrotną, a dziecko w trakcie wizyty było bardzo zrelaksowane i spokojne. Wizyta spełniła nasze oczekiwania.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję bardzo, pozdrawiam:)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

Skorzystaliśmy z terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Milenę zawiedzeni dotychczasową pomocą logopedyczną udzielaną naszej kilkuletniej córce z wadą wymowy. Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji terapeutycznych Pani logopedy.

mgr Milena Stasiak

Pozdrawiam:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Mileny uczęszczałam z synem około 2 lat. Terapia logopedyczna odbywała się zawsze w wyznaczone dni i o wyznaczonej godzinie. Pani Milena jest osobą miłą, cierpliwą a przede wszystkim osobą z ogromną wiedzą pod kątem wykonywanego zawodu. Syn zawsze chętnie uczestniczył w terapii ponieważ wizyty nie były monotonne.Nauka wymowy poprzez gry i zabawy zachęcaly dziecko do aktywnego uczestniczenia w niej.W domu również trzeba było pracować z dzieckiem poprzez ćwiczenia i zadania,które wyznaczyła Pani logopeda. Dziś syn jest nastolatkiem i dzieki P. Mielnie nie ma żadnych problemów z wymową:) Młodszy syn również kwalifikuje się na terapię logopedyczną, ktora będzie odbywać się u Pani Mileny:)

mgr Milena Stasiak

Dziękuję, pozdrawiam:)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam do Pani Mileny, gdy szukałam pomocy dla mojej 4 letniej córki ktora mówiła samogłoskami i monosylabami. Dzięki kompleksowemu podejściu, fachowej diagnozie i profesjonalnej terapii córka zaczęła prawidłowo wymawiać poszczególne głoski, wyrazy w końcu zdania. Obecnie nie ma problemów z wymową i nauką. Pani Milena Stasiak to najwyższej klasy specjalistą, ktory potrafi pracować z dzieckiem z ADHD: poskromić nadruchliwego malucha i skutecznie prowadzić terapię. Cenię Ją za wysokie kompetencje, fachowość, dociekliwość i serdeczne podejście do dziecka. Gorąco polecam.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję , pozdrawiam:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Syn choruje na MPD. Od kilku lat zajmuje się nim Pani Milena, ktora ma dobre podejście do dziecka, jest cierpliwa, potrafi zmotywować do pracy. Przede wszystkim jest profesjonalna i dobrze wykonuje swoją pracę. Syn chętnie uczestniczy w zajęciach.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję z pozdrowieniami:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko trafiło do Pani Mileny w wieku trzech lat. Profesjonalnie postawiona diagnoza wskazywała jednoznacznie na opóźniony rozwój mowy. Dzięki fachowej opiece dziecko stopniowo nadrabiało zaległości, systematycznie i bardzo chętnie uczęszczało na terapie oraz z przyjemnością wykonywało ćwiczenia w domu. Dzisiaj jest już w czwartej klasie i radzi sobie znakomicie . Pani Mileno serdecznie dziękujemy.

mgr Milena Stasiak

Dziękuję i pozdrawiam:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista logopeda/neurologopeda/glottodydaktyk, diagnosta i terapeuta zaburzeń komunikacji – odmiany mówionej i pisanej języka. Posiadam wielo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia mowy
  • Wady wymowy
  • Afazja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Publikacje i artykuły