Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Armii Krajowej 95/3, Kraków
Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Milena Ryznar-Żak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 110 zł

Psychoterapia dzieci • od 110 zł

Psychoterapia rodzinna • od 160 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta. Pomagam dzieciom od wieku niemowlęcego, młodzieży i rodzinom. Pracuję w nurcie systemowym o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • moczenie nocne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Armii Krajowej 95/3, Kraków

od 110 zł

Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Milena Ryznar-Żak

Pozostałe usługi

Psychoterapia dzieci


Armii Krajowej 95/3, Kraków

od 110 zł

Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Milena Ryznar-Żak


Psychoterapia rodzinna


Armii Krajowej 95/3, Kraków

od 160 zł

Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Milena Ryznar-Żak

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Mileny trafiam z córką, która przez przypadek oglądnęła w szkole fragment drastycznego filmu. Pani Milena otoczyła córkę troskliwą i profesjonalną opieką. Napady panicznych lęków, które towarzyszyły mojemu dziecku codziennie cofnęły się po kilku tygodniach. Do dnia dzisiejszego Pani Milena jest w stałym kontakcie z nami, córka uczęszcza na cotygodniowe spotkania. Zauważam poprawę w relacji mama-córka i większą chęć do otwierania się córki przede mną i mężem. Pani Milena angażuje się w spotkania do tego stopnia, że córka cieszy się na każdą wizytę. Szczerze polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam panią Milenę zawsze w trudnych sytuacjach mi pomagała polecam panią Milenę to jest najlepszy psycholog w Krakowie


J
Użytkownik zweryfikowany

Do pani Mileny trafilam w trudnym okresie okolo-rozwodowym, szukajac odpowiedzi jak pomoc dzieciom w sytuacji rozwodowej, gdzie tokszyczna atmosfera nie oddzialuje bezposrednio i efekty nie sa oczywiste w obserwacji. Uzyskalam zadowalajaca dla siebie pomoc, mozliwą na tamten okres. Odbylismy wspolnie z partnerem kilka wizyt, ale wspolpraca byla utrudniona przez antagonistyczna postawe partnera. Postawa pani Mileny jako lekarza byla bardzo profesjonalna, pomagala w zalagodzeniu konfliktu, podjela probe uswiadomienia nam zlych emocji, ktore oddzialuja na dzieci. Jest osoba otwarta, empatyczna, prezentujaca indywidualne podejscie do pacjenta, w mojej ocenie bardzo kompetentnym lekarzem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem studentką i mieszkam w akademiku w pokoju trzyosobowym. Nie potrafię zasnąć, gdy jeszcze któraś z moich współlokatorek nie śpi – gdy świeci światło. Prosiłam, więc o wyłączanie światła, jednak przeszkadza mi sam fakt, że świeci się monitor w komputerze, czy lampka, czy to, że ktoś się porusza, odsuwa krzesło, zamyka szafkę itp. Zaczęłam używać stoperów do uszu i opaski na oczy jednak to nic nie pojawia. Nie potrafię usnąć. Usnę dopiero, kiedy wszystkie pójdą spać, zgaszą światło i będzie cicho. Z powodów finansowych nie mogę zamieszkać sama w pokoju. Proszę o radę, bo od 3 miesięcy śpię po 3-4 godziny i już nie daje rady. Jednak mimo zmęczenia nie potrafię zasnąć.

  Dzień dobry,
  Przy takiej małej ilości snu wyobrażam sobie, że jest Pani bardzo zmęczona. Aby lepiej zrozumieć Pani problemy ze snem, przydatne byłoby zastanowienie się w jakim czasie pojawiły się trudności z zasypianiem (czy pojawiły się od początku mieszkania w akademiku czy później ), czy w okresie 3-4 miesięcy, gdy spała Pani w innym miejscu zasypiała Pani bez problemu (czy problem dotyczy tylko zasypiania w akademiku) oraz czy w Pani historii życia miała już Pani kiedyś trudności z zasypianiem i w jakich okolicznościach. Jeśli bezsenność występuje/występowała takźe gdzie indziej, lub nie zawsze Pani doskwierała w akademiku, byłoby korzystne skonsultowanie się z psychologiem, aby zobaczyć bezsenność Pani w szerszym kontekście.
  Stopery i opaska przy trudnościach ze snem z powodu dochodzących bodźców powinny zadziałać, przypuszczam że jest dodatkowe napięcie, które problem podtrzymuje.
  Jeśli trudność występuję tylko w akademiku, warto się zastanowić, jak wpłynęła ona na Pani relacje ze współlokatorkami, czy przy rozmowach o gaszeniu świateł nie pojawiło się napięcie, które mogłoby podtrzymywać ten problem. Być może jest potrzeba żeby to jeszcze przegadać, a nawet pożądnie się o to pokłócić i pogodzić? Bezsennność może się bowiem wiązać z napięciem, z trudnością w wyciszeniu układu nerwowego. Teraz gdy jest Pani niewyspana, naturalnie układ nerwowy jest bardziej obciążony i jeszcze trudniej jest mu się wyciszyć. A to wyciszenie jest Pani potrzebne, aby zasnąć. Pani zna siebie najlepiej, może się Pani zastanowić co takiego może w wyciszeniu pomóc. Będzie to przydatne, obok rozważeniu możliwych napięć w Pani życiu osobistym. Jeśli bezsenność nadal będzie się utrzymywać, sugeruję konsultację z psychologiem.
  Pozdrawiam,
  Milena Ryznar-Żak

  Milena Ryznar-Żak

 • Dzień dobry jestem ojcem 17 letniej dziewczyny bardzo wrazliwej nieumiemy zbudowac wzajemnych relacji czesciej nie rozmawiamy przypuszczam ze ma problemy z okresleniem swojej tozsamosci w sferze orientacji seksualnej czy jest jakies rozwiazanie w tej kwestii?

  Dzień Dobry,
  czas dorastania jest trudny, pełen konfliktów i niepewności co do własnej tożsamości. To też czas, gdy dzieci się separują i w związku z tym wieloma rzeczami nie dzielą się już z rodzicami, trudniej im zwrócić się o pomoc. Jeśli niepokoi się Pan o córkę warto porozmawiać z terapeutą, umówić się na konsultację wraz z córką, celem podjęcia decyzji jaka dalsza pomoc byłaby najlepsza. Terapia często pomaga nastolatkom zrzucić ciężar sekretów i wątpliwości, pomaga im uporządkować tak zmienne w tym okresie motywacje, potrzeby, przekonania na temat siebie i innych.
  Pozdrawiam

  Milena Ryznar-Żak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta. Pomagam dzieciom od wieku niemowlęcego, młodzieży i rodzinom. Pracuję w nurcie systemowym o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • moczenie nocne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania